22 Mayıs Kuzey Yıldızı Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor?

Dünyada ve ülkemizdeki koronavirüs salgınından sonra televizyondaki bir çok dizi ve program yayınına ara verdi. Kuzey Yıldızı dizisi de virüs sonrası başlasa da düşük reytingler nedeni ile 22 Mayıs 2021 cumartesi günü yeni bölüm ekrana getirmeyecek. 22 Mayıs günü yayınlanmayan Kuzey yıldızı dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor final mi yaptı, ekrana veda mı etti. İşte 22 Mayıs Show Tv yayın akışı ve Kuzey yıldızı neden yok sorusunun cevabı: Not: Kuzey yıldızı yerine İçimizden Biri dizisi Show Tv de yayınlanacak.

22 Mayıs Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu?

22 Mayıs Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu22 Mayıs cumartesi Kuzey Yıldızı Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor? sorusuna coronavirüs nedeniyle diziler çekimlerine ara verdikten sonra geri toparlanma süreci oldukça zahmetli olmuş görünüyor. Yeni bölümü merak edilen Kuzey Yıldızı dizisi 15 Mayısta final yaptı, bu nedenle Kuzey Yıldızı 22 Mayıs cumartesi günü yayınlanmayacak. 22 Mayıs günü Kuzey Yıldızı Var mı yeni bölüm ekrana gelir mi? şimdilik kolaj bölümlerin yayınlanması bekleniyor.

Kuzey Yıldızı final yapması nedeniyle yayınlanmıyor 22 Mayıs

Show tv de cumartesi günleri ekrana gelen Kuzey Yıldızı 22 Mayıs 2021 Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor, Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm ne Zaman? gibi soruları merak eden izleyiciler için Kuzey yıldızı dizisinin 22 Mayıs cumartesi günü ekrana gelip gelmeyeceğini burada sizlere detaylı bir şekilde izah etmeye ve Kuzey yıldızı dizisinin 22 Mayısta var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı gibi merak edilen sorularına ayrıntılı cevaplar vermeye çalışacağız. Dizimiz geçen hafta final yaptığı için 22 Mayısta ekrana gelmeyecek.

22 Mayıs 2021 Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu?

22 Mayıs 2021 Cumartesi Kuzey Yıldızı Neden YokÖncelikle belirtmek isteriz ki 22 Mayıs 2021 cumartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Kuzey yıldızı İlk aşk dizisi ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü merak içerisinde bekleyen seyirciler 22 Mayıs 2021 cumartesi günü Kuzey yıldızı dizisinin yeni bölüm yayınlanmadığını görünce oldukça şaşıracaklar ve kuzey yıldızı 22 Mayısta var mı yok mu yeni bölüm neden yok niçin yayınlanmadı gibi merak edilen soruları bizlere bir bir yöneltmeye başlayacaklar.

Kuzey Yıldızı Dizisi Son Reyting Sonuçları Nasıl?

Kuzey yıldızı dizisinin son reyting sonuçlarına baktığımızda dizinin her geçen hafta daha da yükseldiğini ve cumartesi günleri adeta diğer dizilerinde final yapması ve erken final kararları nedeniyle tüm reytingleri tek başına aldığını görüyoruz. Oldukça iyi bir başrol oyuncusu olan ve oyuncu kadrosu her geçen hafta daha da güçlenen Kuzey yıldızı dizisinin reytinglerde haftalar ilerledikçe gücüne güç katıyor ve reyting oranları 10 Total oranına yaklaştı. Kısacası Kuzey Yıldızı dizisi haftalık diziler arasında ilk 10 arasına çok rahat bir şekilde giriyor ve cumartesi günlerinin uzak ara lideri ve reyting birincisi konumunda bulunuyor.

Kuzey Yıldızı Erken Final Yapar mı Biter mi?

Kuzey yıldızı dizisi erken final yapar mı biter mi gibi soruları aslında burada yazmamız bile pek mantıklı görünmüyor çünkü Kuzey yıldızı dizisi oldukça yüksek reyting oranları alırken son hafta 10 oranındaki total reyting bile aşarak çok ciddi bir ivme kazanmış oldu. Bu reyting oranlarına devam ederse Kuzey yıldızı dizisinin erken final yapması bir tarafa uzun süre devam edeceği 15 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak biten Kuzey yıldızı dizisinin 2021-2022 sezonunda da kaldığı yerden İçimizden Biri adıyla güçlü bir şekilde devam edeceğini düşünüyoruz. İşte Kuzey Yıldızı dizisinin son aldığı reytingler:Kuzey Yıldızı dizisinin son aldığı reytingleri

Karadeniz dizileri eskiden beri izleyiciler tarafından çok beğenilip takip ediliyor. Sizlerde bir Karadeniz dizisi olan Kuzey Yıldızı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Diziyi nasıl bulduğunuzu ve uzun süre devam edip etmeyeceği hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Kuzey Yıldızı dizisi sizce 22 Mayısta cumartesi günü final yaptığı için yeni bölüm yayınlamaması doğru mu?

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Ben 11 yaşındayım ve çok çok güzel bir film üzüldüm ama içimizden birimizin fragmanını koyar insan😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😡😡

 2. devam edecek 29. bölüm sezon finali yerine geçti 17 bölüm devam edecek muhtemelen 50. bölüm sen çal kapımı yüzünden ya sezon finali eğer tamamıyla çöküş yaşarsa final yapar
  ama eğer sen çal kapımı düşerse kuzey yıldızı ilk aşk 3. sezonu başlar diye umuyorum
  şimdilik bu kadar inşallah devam eder allah bu diziye arka sokaklar ömrü versin derim
  dua edin bitmesin ve sen çal kapımı çöküş yaşasın inşaallahhhhh

 3. Ben turken yasaycy olarak kyzey yyldizi ilk ask diziyi cok seviyorum har hafta merakla bekliyorum lutfan yayinlarmisiniz yeni bolumlerini kizim 4 yasynda ve bu diziyi seviyor basga dizi izlemiyor

 4. Avatar En sevdiğim dizi bu

  Baaaayıııılııyoooruuumm şu dizi ye çook güzel ya ama çook merak ediyorum 28. Bölümü dizi kaldığı yerden devam etsin final olmasın ya nolur nolursunuz

Etiketler