22-23 Haziran Fatih Portakal İsmail Küçükkaya Neden Yok?

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın sunumu ile ekrana gelen haber bültenleri sezona ara veriyor! Fox TV ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen sevilen haber programları yaz tatili nedeniyle ekrana bir süre ara verecek. FOX TV’de sabah kuşağında ekrana gelen Çalar saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya 19 Haziran cuma günü son programı yaparak yaz tatiline başladı. Aynı şekilde Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal’da 19 Haziran cuma günü son kez haberleri sunarak yaz tatiline girdi.

22-23-24 Haziran Fatih Portakal Ismail Kucukkaya neden cikmadi22-23 Haziran 2020 Fatih Portakal Neden Yok?

Hafta içi her gün ‘Çalar Saat’ programı ile izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya ve hafta içi her akşam ‘Ana Haber Bülteni’ ile ekranlarda olan Fatih Portakal, 19 Haziran Cuma günü sezon finali yaptılar. Bu nedenle 22 23 24 25 26 Haziran haftasında Fatih Portakal var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara şimdiden yanıt vermek istedik. Özellikle 22-23-24 Haziran 2020 tarihlerinde Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal neden yok sorusuna yaz tatiline giren sunucu bir süre ekrana gelmeyecek diyoruz. Yaklaşık iki buçuk ay boyunca yaz tatili yapacak olan Fatih Portakal Eylül ayının ilk haftalarında yeni sezona merhaba diyecek.

Fatih Portakal ve Ismail Kucukkaya neden yok nicin cikmiyorFatih Portakal’dan Sonra Fox Ana Haberi Kim Sunacak?

Fatih Portakal kuşkusuz Türkiye’nin en çok izlenen ana haber bültenini sunuyor. Farklı tarzıyla ve hükümete olan eleştirileri ile ön plana çıkan Fatih Portakal birçok kesimden tepki alsa da oldukça seven bir kitlesi de bulunuyor. Bu nedenle akşam saatlerinde ana haber için Fatih Portakal oldukça önemli bir yer ediniyor.

Gulbin Tosun Fatih Portakal yerine sunucu olduHaftalık dizilerden bile daha çok izlenen Fatih Portakal reytinglerin altını üstüne geçirdi desek yeridir. Bu nedenle Fatih Portakal’dan sonra Fox TV ana haber bültenini kim sunacak sorusuna da hemen cevap verelim. Yaz tatili boyunca Fatih Portakal’ın yerine Fox TV Ana Haber Bülteni’ni ise Gülbin Tosun sunacak.

Fatih Portakal ve Ismail Kucukkaya neden yok nicin cikmiyor22-23 Haziran İsmail Küçükkaya Neden Yok?

Sabah kuşağında çalar saat programını sunan İsmail Küçükkaya’da 22-23-24 Haziran 2020 tarihlerinde program yapmayacak. Bu nedenle neden yok niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorular çok soruluyor. Son günlerde eski eşine şiddet uyguladığı iddiasıyla oldukça zor duruma düşen İsmail Küçükkaya uzun bir yaz tatili sürecine girdi.

19 Haziran cuma günü son programını sunan İsmail Küçükkaya Eylül 2020’de yeni sezona başlayacak. Kısacası İsmail Küçükkaya’yı merak edenler ya da farklı bir sebeple İsmail Küçükkaya programı bıraktı mı gibi soruları soranlara yanıt verelim. İsmail Küçükkaya yaz tatili sürecinden dolayı 19 Haziran cuma günü son programını sundu ve yaz tatiline başladı. 22-23 Haziranda İsmail Küçükkaya program yapmayacak.

22-23 Haziran Fatih Portakal Ismail Kucukkaya neden yokİsmail Küçükkaya’dan Sonra Fox’da Çalar Saati Kim Sunacak?

İsmail Küçükkaya FOX TV’de sabah sunmuş olduğu çalar saat programına yaz tatili yapacağı için bıraktı. İsmail Küçükkaya’nın 19 Haziran’da bırakmış olduğu programı 22 Haziran pazartesi gününden itibaren İlker Karagöz sunacak. Yaz sezonu boyunca ‘Çalar Saat’ programını İlker Karagöz sunmaya devam edecek. Bakalım İsmail Küçükkaya’nın yerini tutabilecek mi, izleyenler takip edenler aynı şekilde izlemeye dinlemeye devam edecek mi göreceğiz.Ilker Karagoz Ismail Kucukkaya yerine sunucu oldu

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve Fatih Portakal ile FOX Ana Haber sezon finaliyle 19 Haziran 2020 cuma günü Fox TV’de yayınlandıktan sonra yaz tatiline girdiler. Ünlü sunucular yeni sezona Eylül 2020’de başlayacak. Konu hakkında detaylı bilgiler ve merak edilenler için lütfen tıklayın. >>Fatih Portakal İsmail Küçükkaya 2020-2021 Yeni Sezona Ne Zaman Başlıyor Fox TV

Etiketler