21 Şubat Taçsız Prenses dizisi var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?

Tv
06.02.2023
3.318

Fox tv de yayınlanan Taçsız Prenses dizisi 21 Şubat günü var mı merak edildi. 21 Şubat salı Taçsız Prenses Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna bu konuda cevap vereceğiz. 6 Şubat gecesi 4.17 sularında Maraş ilimiz merkezinde ve çevre bir çok şehirde şiddetli hissedilen deprem sonrası diziler ekrana ara verdi. Taçsız Prenses dizisi de bu akşam 21 Şubat salı günü yeni bölüm yayınlamayacak.

21 Şubat Taçsız Prenses Dizisi Var mı Yok mu?

Ülkemizde milli yas ilan edildi. Kahramanmaraş ve birçok ilde hissedilen 7.7 büyüklüğünde deprem sonrasında 21 Şubat günü televizyon kanalları dizi program akışını keserek haber akışına yöneldi. Fox Tv de yayınlanan Taçsız Prenses dizisi de bir hafta ara verdi. Yani Taçsız Prenses dizisi 21 Şubat günü yayınlanmayacak. Depremin ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan 35000 den fazla vatandaşımız hayatını kaybetti, 100 bin civarı kişi yaralı” ifadelerini kullandı.

Taçsız Prenses dizisi 21 Şubatta yok yeni bölüm 20 Şubat

7 Şubat Taçsız Prenses dizisi var mı yok muDepremin yaralarını sarmaya çalışan ülkemize büyük geçmiş olsun diyoruz. 21 Şubat Taçsız Prenses Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna ise 7 Şubat salı günü Taçsız Prenses dizisi yeni bölüm olmayacak. Taçsız Prenses dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 28 Şubatta Fox tv de olacak diyoruz.

Diğer bir çok dizi de ekrana birer hafta ara verdi. İşte 14 Şubat 2023 Tv kanallarında program bilgileri: Taçsız Prenses 21 Şubatta yok yayınlanmayacak, Atv ekranlarında Ben Bu cihana Sığmazam dizisi de 21 şubat salı günü olmayacak. Kanal D de ekrana gelen Üç Kız kardeş dizisi de 21 Şubat 2023 salı günü deprem nedeniyle ekrana gelmeyecek.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. xcvcx dedi ki:

    allah vefat edenlere rahmet eylesin