21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?, 21 Nisan Sadakatsiz olacak mı, 21 Nisan Sadakatsiz dizisi yeni bölüm yayınlanacak mı yoksa eski bölüm mü var soruları çok merak ediliyor. 21 Nisan 2021 Sadakatsiz dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü 21 Nisan günü yayınlanmayacak, yeni bölüm ise bir sonraki hafta 28 Nisan 2021 günü Kanal D de olacak. SON DAKİKA: Burak Sergen geçirdiği rahatsızlık sebebiyle yoğun bakımda tedavi olurken, Melis Sezen ve Alp Akar‘ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bu hafta Sadakatsiz yeni bölümü var ancak gelecek hafta yeni bölüm olmayacak..

SON DAKİKA: Sadakatsiz dizisi bu hafta 21 Nisan günü yayınlanmayacak! Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen’in yer aldığı dizinin yeni bölümü sette artan koronavirüs vakaları nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. ‘Sadakatsiz’ 21 Nisan günü tekrar bölümüyle saat 20.00’de Kanal D’de olacak. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü 28 Nisan 2021 Çarşamba yayınlanacak.

21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu?

21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuları bulunduran Sadakatsiz dizisi 21 Nisan 2021 çarşamba akşamı yayınlanmayacak. Dizinin kolaj bölümü yayına verilirken 21 Nisanda yayınlanmayan  Sadakatsiz Dizisinin yeni bölümü 28 Nisan çarşamba günü yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisi 21 Nisan 2021 Çarşamba akşamı yeni bölüm yayınlayacak mı çok merak ediliyor. Bizde Sadakatsiz dizisinin 21 Nisan 2021 Çarşamba yeni bölümü var mı yok mu diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. 21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? Niçin yeni bölüm yayınlanmadı ceza mı aldı yoksa koronavirüs nedeniyle ara mı verildi sorularına detaylı yanıt vereceğiz.

21 Nisan 2021 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu?

Kanal D ekranında Çarşamba akşamlarına renk katan Sadakatsiz dizisi 6 Ocak 2021 çarşamba akşamı yeni bölüm ile ekrana gelmeyecek. Kanal D yaptığı açıklama ile Sadakatsiz dizisinin 21 Nisanda yayınlanmayacağını, yeni bölüm için koronavirüs salgını nedeniyle 1 haftalık ara verileceğini duyurdu. Çekim yapmanın gittikçe zorlaştığı günlerde Sadakatsiz dizisi de pandemi nedeniyle 1 haftalık set arası vererek 21 Nisan 2021 çarşamba günü yeni bölüm ekrana getirmeyecek. Sadakatsiz dizisi 21 Nisan 2021 var mı yok mu sorularına hayır yok yanıtını veriyoruz.

21 Nisan 2021 Sadakatsiz Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok?

Kanal D tarafından yapılan açıklamaya göre Sadakatsiz dizisi 21 Nisan 2021 çarşamba akşamı ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm için bir haftalık ara verildi. Gelen haberlere göre her ne kadar Kanal D pandemi sebebiyle bir haftalık sağlık arası verdik açıklaması yapsa da Sadakatsiz dizisindeki bazı oyuncuların koronavirüs testleri pozitif çıktı ve bu nedenle set bir süreliğine tatil edilmiş olabilir. Ancak biz yine de Kanal d’nin Sadakatsiz dizisini 21 Nisan 2021 neden yayınlanmadığına dair açıklamasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.Sadakatsiz dizisi 2 Aralik'ta var mi yok mu neden

21 Nisan Sadakatsiz Yayınlanmayacak, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sadakatsiz dizisi 1 haftalık ara vererek 21 Nisan günü yayınlanması gereken yeni bölümü 28 Nisan Çarşamba akşama kaldığı yerden devam ettirecek. 1 haftalık ara hem oyuncular için hem de ekip için moral haftası olurken Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 28 Nisan çarşamba gününden itibaren her hafta ekrana gelmeye devam edecek. 21 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? Konusunda yazacaklarımın şimdilik bu kadar.

Sizlerde Sadakatsiz dizisinin 21 Nisan çarşamba günü ekrana gelmemesi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Sadakatsiz dizisindeki oyuncuların merak edilen detaylarını öğrenmek için Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler