2023 Yılında Başlayacak Yeni Sinema Filmleri

31.12.2022
24

2023 yılında başlayacak yeni sinema filmlerini açıklayacağız. 2023 yılında bir çok yeni sinema filmi vizyona girecektir. İzleyiciler de 2023 yılında yayınlanması beklenen yeni sinema filmlerini merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yeni yılda Huysuz Virjin, Adresi Olmayan Ev, Başka Türlü Aşk, Dünya Malı -1, Gidersen Gitme gibi filmler yayınlanacaktır. Bizlerde bu konumuzda 2023 yılında başlayacak yeni sinema filmlerini açıklayacağız.

2023 Yılında Başlayacak Filmler

Yeni yılda oldukça başarılı sinema filmleri yayınlanacaktır. İzleyiciler yeni yılda yani 2023’te vizyona girecek olan sinema filmleri de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da 2023 yılında yayınlanacak olan sinema filmlerini detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.
2023’te Başlayacak Yeni Diziler:

Huysuz Virjin Filmi

2023 yılında vizyona girmesi beklenilen Huysuz Virjin filminin yapımcılığını Âlim Yapım, ortak yapımcılığını ise Amorf Film üstlenmiştir. Huysuz Virjin filminin senaryosunu ise Yıldız Bayazıt, Sema Kaygusuz, Gülay Batur, Sıla Bayazıt Ve Esen Bayazıt yazmaktadır. Filmde ise lakabı Huysuz Virjin olan başarılı sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı anlatılacaktır. huysuz virjin filmi

Başka Türlü Aşk Filmi

2023 yılında vizyona girmesi beklenilen filmlerden biri de Başka Türlü Aşk filmidir. Senaryosunu Mehmet İlker Altınay ve Ümit Anaç’ın kaleme aldığı Başka Türlü Aşk filminin yönetmen koltuğunda Hande Türkel oturmaktadır. Yapımcılığını Tolga Afşin Kaya’nın üstlendiği Başka Türlü Aşk filminin başrolünde ise Özge Yağız ve Caner Topçu yer almaktadır. baska turlu ask filmi

Dünya Malı -1 Filmi

Galaksi Yapım imzalı Dünya Malı -1 filmi 2023 yılında yayınlanacak olan filmlerden biridir. Filmin yönetmen koltuğunda Uğur Akkaya oturmaktadır. Uğur Akkaya aynı zamanda Dünya Malı -1 filminin senaryosunu da yazacaktır. Filmin çekimleri ise İstanbul’da başlayacak ve burada ki çekimler tamamlandıktan sonra Kıbrıs’ta devam edecektir.

Gidersen Gitme Filmi

Başrolünde Tuğba Melis Türk ve Gökberk Demirci’nin yer aldığı Gidersen Gitme filiminin senaryosunu Seçil Çömlekçi kaleme almaktadır. Yapımını Juli Yapım’ın üstlendiği Gidersen Gitme filminin yönetmen koltuğuna Hasan Doğan oturmaktadır. Gidersen Gitme filmi de 2023 yılı içersinde yayınlanması beklenen filmlerden biridir.

Mucize Aynalar Filmi

2023 yılında vizyona girecek olan Mucize Aynalar filminin yönetmen koltuğunda Tolga Örnek oturmaktadır. Tolga Örnek’in aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Mucize Aynalar filminin yapımcılığını ise 03 Medya üstlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Zerrin Sümer, Buse Buçe Kahraman yer almaktadır. mucize aynalar filmi

Hava Muhalefeti Filmi

2023 yılında vizyona girmesi beklenilen filimlerden biride Hava Muhalefeti filmidir. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Murat Kepez oturmaktadır. Murat Kepez’in aynı zamanda senaryosunu yazdığı Hava Muhalefeti filminin oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Doğa Rutkay, Ege Kökenli, Burak Hakkı gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Güneşi Beklerken Simitçi Filmi

Yönetmen koltuğunda Serkan Özarslan’ın oturduğu Güneşi Beklerken Simitçi filminin senaryosunu Gazeteci-Yazar Avni Özgürel kaleme almaktadır. Oyuncu kadrosunda Tolga Güleç, Gürbey İleri, Mujde Uzman, Bülent Alkış gibi başarılı isimlerin yer aldığı Güneşi Beklerken Simitçi filmi 2023 yılında yayınlanacak olan filmler arasındadır. simitci filmi

Sırrını Biliyorum Filmi

Ali Ertem’in yapımcısı olduğu Sırrını Biliyorum filmi 2023 yılında yayınlanacak olan filmler arasındadır. Trio Grup Pictures A.Ş imzalı Sırrını Biliyorum filminin senaryosunu Battal Karslıoğlu ile Ebru Erdemoğlu kaleme almaktadır. Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Sırrını Biliyorum filminin yönetmen koltuğunda Battal Kasırlıoğlu oturmaktadır.

Adresi Olmayan Ev Filmi

Yönetmen koltuğunda Hatice Aşkın’ın oturduğu Adresi Olmayan Ev filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran üstlenmiştir. 2023 yılında yayınlanması beklenilen filmlerden biri olan Adresi Olmayan Ev filmi Türkiye – Yunanistan ortak yapımıdır. Adresi Olmayan Ev filminin başrolünde ise Boran Kuzum ve Cansel Elçin yer almaktadır.

2023 yılında başlayacak yeni sinema filmlerini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..