2023 Yılbaşı TV8 O Ses Türkiye Kimler Var Sanatçı Şarkı Videoları

Her sezon olduğu gibi 2023 yılının yılbaşı akşamı da TV8 ekranlarında yayınlanacak olan o ses Türkiye programında hangi yarışmacıların yer alacağı hangi sanatçıların şarkı ve türkülerle gece renk katacağı oldukça merak ediliyor. bizde bu konumuzda o ses Türkiye 31 Aralık 2022 yılbaşı gecesi kimler var kimler yok hangi sanatçılar o ses Türkiye yılbaşı akşamında konuk olacaklar bunları merak eden ziyaretçilerimize detaylı bir şekilde 2020 yılbaşı gecesi o ses Türkiye’de kimlerin olduğunu hangi sanatçıların yer aldığını detaylıca yazmak istiyoruz.

2023 Yılbaşı TV8 O Ses Türkiye Kimler Var?

2023 yılbaşı gecesi tv8 de o ses Türkiye programında hangi sanatçılar yer alacak? Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yer aldığı programın yılbaşı özel gecesine; Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius, Fenerbahçe’li Max Kruse, futbol hakemi Fırat Aydunus, Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel, Afra Saraçoğlu, Özge Özpirinçci, Şükrü Özyıldız, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Gupse Özay, İbrahim Büyükak, Saadet Işıl Aksoy, Merve Dizdar ve Danilo Zonna konuk olacak.

2020 yılbaşı O ses Türkiye video izleElbette o ses Türkiye oldukça renkli ve güzel bir programla son 5 yılda olduğu gibi bu sezon da Türkiye’nin yılbaşı gecesine damga vuracak ve en çok izlenecek program olacağını yukarıda merak edilen futbolcu ses sanatçısı sinema ve dizi sektörünün önemli aktörlerinin yer alacağı önemli isimleri bir araya getiren Acun Ilıcalı 2023 yılbaşı gecesi TV8 ekranlarında o ses Türkiye programı ile yeni bir rekor denemesi yapacak.

31 Aralık salı gecesi 2022 yılının yılbaşı gecesi TV8 ekranlarında O ses Türkiye’de isyan şarkısı ile damga vuran Serenay Sarıkaya oldukça güzel bir performans sergiledi. daha önce Medcezir dizisinde de isyan şarkısını seslendiren Serenay SarıkayaO ses Türkiye yılbaşı özel programında özel istek üzerine isyan şarkısını söyledi ve büyük bir beğeni topladı. 2020 yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’nın isyan şarkısını buradan izleyebilirsiniz.

 

2023 yılbaşı gecesi o ses Türkiye programında yer alacak sanatçılar ve sporcular ın yanı sıra dizi ve film dünyamızdan da en önemli isimler Acun Ilıcalı’nın daveti ile TV8 ekranlarında yer alacaklar. 2023 yılbaşı gecesi TV8 de ekrana gelecek o ses Türkiye’de Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius, Fenerbahçe’li Max Kruse, futbol hakemi Fırat Aydunus, Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel, Afra Saraçoğlu, Özge Özpirinçci, Şükrü Özyıldız, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Gupse Özay, İbrahim Büyükak, Saadet Işıl Aksoy, Merve Dizdar ve Danilo Zonna gibi önemli isimler yer alırken TV8 oldukça renkli bir yılbaşı gecesine daha merhaba diyecek.

Tv8’de 2023 yılbaşı gecesi Afra Saraçoğlu çok güzel bir şarkı seslendirecek ve merak edenler için O ses Türkiye yılbaşı özel programında izleyicilerle buluşacak. Bergüzar Korel ve Özge özpirinçci ile berrak tüzünataç Meriç Aral özellikle gupse özay’ın Saadet Işıl aksoy’un ve Merve dizdar’ın şarkıları tv8’de 2023 yılbaşı gecesine damga vuracak.

Yukarıda yazdığımız konutların dışında Seda sayan Hadise ve Beyaz ile oldukça renkli bir yılbaşı gecesi yaşanırken Murat boz söylediği şarkılarla hayranlarını coşturan acak beyaz ise yaptığı espriler ile Beyaz Show’un adeta yılbaşı özel gösterimi gibi bir program olacak. beyaz demişken 2023 yılında Beyaz Show’un da yenilen başlayacağına ve Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show programının yeniden ekrana döneceğini bir kez daha hatırlatmış olalım. 2023 yılbaşı gecesinde TV8 ekranlarında oldukça coşkulu bir kalabalık da canlı olarak programı izlerken televizyon ekranı başında o ses Türkiye hayranları oldukça renkli güzel bir program yaşayacaklar.

2020 O ses Türkiye yılbaşı özel

2023 Yılbaşı TV8 de O Ses Türkiye’de hangi sanatçılar çıkacak?

31 Aralık salı gecesi yayınlanacak olan 2023 yılbaşı özel programında o ses Türkiye’de birbirinden ünlü sanatçılar coşkuyla yeni yılın ilk dakikalarına giriş yapacak ve Acun Ilıcalı ile ekibi 2023 yılına geri sayımla karşılayacaklar. 2023 Yılbaşı gecesi TV8 O Ses Türkiye programına katılacak olan sanatçıların şarkılarını ve müziklerini söyledikleri şarkıların sözlerini videolu bir şekilde burada sizlere sunacağız ve o ses Türkiye 2023 yılbaşı gecesindeki tüm şarkıları videolu bir şekilde sizlere burada sunacağız. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın 2023 Yılbaşı gecesi şarkılarının videosu buraya eklenecek..

2023 Yılbaşı Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın 2023 Yılbaşı gecesi şarkılarının videosu

2023 Yılbaşı TV8 O Ses Türkiye programına katılan sanatçılar ve şarkıların videoları burada sizlerle buluşacak sizler de merak ettiğiniz istekte bulunduğunuz veya görmeye görmeyi istediğiniz tüm şarkıların videosunun sanatçıları ile birlikte aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden hepinize Mutlu yıllar diliyoruz ve TV8 ekranlarında o ses Türkiye ile güzel bir yeni yıl karşılamanızı diliyoruz 2023 mutlu yıllar..

Şükrü Özyıldız ve Hadise’den hayran bırakan düeti | O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı özel

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.