2022 Survivor Yarışmacıları Ne Kadar Kazanıyor Aldıkları Para

02.01.2022
3.756

Bu konumuzda 2022 Survivor Yarışmacıları Ne Kadar Kazanıyor Aldıkları Para maaş bilgileri kazançları.. 2022 Survivor yarışmacılarının ne kadar kazandıklarını ve aldıkları parayı sizlerle paylaşacağız. Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV 8 ekranlarında karşınıza çıkan Survivor yarışması dünyanın en zor yarışması olarak bilinmektedir. 15 Ocak 2022 tarihinde TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan 2022 Survivor yarışmacılarının aldıkları ücretler ve kazandıkları para da merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda 2022 Survivor yarışmacılarının ne kadar kazandıklarını ve aldıkları parayı sizlerle paylaşacağız.

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarının ücretlerini hiç bir zaman resmi olarak açıklamadı. Bu yüzden ücretleri kesin olarak bildiremiyoruz. Sadece yarışmacıların söylediklerine göre ücretlerini söyleyebiliyoruz. MERAKLISINA>> 2022 Survivor TÜYOLARI survivor 2022 yarismacilari ucreti 

2022 Survivor Yarışmacıları Ne Kadar Para Kazanıyor

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen Survivor yarışmasının sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenmiştir. 15 Ocak 2022 tarihinde TV 8 ekranlarında karşınıza çıkacak olan Survivor yarışması bu sene All Star olacaktır. Daha önce yarışan yarışmacıların yer alacağı 2022 Survivor’da yer alan isimlerin kazandıkları para da merak demiştir. Bizlerde, 2022 Survivor yarışmacılarının ne kadar kazandıklarını ve aldıkları parayı sizlerle paylaşacağız. (Survivor yarışmacıları ücretlerini haftalık alıyor. Bu yüzden yarışmada ne kadar kalırlarsa o kadar çok para kazanıyorlar.)

Mert Öcal – Ünlüler

Survivor 2020’de yarışan ve ünlüler takımında yer alan başarılı oyuncumuz Mert Öcal, yarışmadaki başarısıyla adından sıkça söz ettirmiş ve Mert Öcal’a 2022 Survivor All Star için teklif gitmiştir. Teklifi kabul eden ve 2022 Survivor Star’da ünlüler takımında yer alan Mert Öcal’ın yarışmada alacağı ücret de merak edilmiştir. Mert Öcal, 2022 Survivor’da haftalık ortalama 7 bin tl bir ücret alacaktır. Bu ücret kesin olmamakla birlikte buna yakın bir ücret alıyor.

Aycan Yanaç – Ünlüler

Milli futbolcumuz Aycan Yanaç 2020 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve performansıyla en başarılı yarışmacılar arasına girmeyi başarmıştır. Survivor 2020’de ki performans ile adını geniş kitlelere duyuran futbolcumuz Aycan Yanaç 2022 Survivor All Star’da Ünlüler takımında yer alacaktır. 2022 Survivor All Star’da ünlüler takımında yer alan Aycan Yanaç, haftalık ortalama 9 bintl ücret alacaktır.Bu ücret kesin değildir. survivor yarismacilari ne kadar kazaniyor

Barış Murat Yağcı – Ünlüler

Yakışıklı oyuncumuz Barış Murat Yağcı 2020 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve yarışmadaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek finale kadar yükselmiştir. 2020 Survivor finalisti Barış Murat Yağcı 2022 Survivor All Star’a katılacaktır. Survivor 2022 All Star ünlüler takımında yer alan Barış Murat Yağcı’nın alacağı ücret de merak edilmiştir. Barış Murat Yağcı haftalık ortalama 12 bin TL ücret alacaktır.

Yasin Obuz – Gönüllüler

Masterchef yarışmasından sonra Survivor’a katılan ve Survivor yarışmasındaki performansı ile adını geniş kitlelere duyuran Yasin Obuz, 2020 Survivor yarışması sayesinde tanınır hale gelmiştir. Survivor 2020 de Gönüllüler takımında yer alan Yasin Obuz 2022 Survivor All Star’da da yer alacak ve Gönüllüler takımında olacaktır. Yasin Obuz 2022 Survivor All Star’da haftalık ortalama 7 bin TL bir ücret alacaktır.

Evrim Keklik – Gönüllüler

Survivor 2020’ye katılan ve yarışmada ki performansıyla büyük beğeni toplayan Evrim Keklik’e, Acun Ilıcalı’dan 2022 All Star için teklif girmiştir. 2022 Survivor All Star da Gönüllüler takımında yarışacak olan Evrim Keklik’in ne kadar para kazandığı da merak edilmiştir. 2022 Survivor All Star Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik, yarışmada haftalık ortalama 5 bin tl ücret alacaktır. survivor 2022 yarismaci maaslari paralari

Nisa Bölükbaşı – Gönüllüler

2022 Survivor All Star Gönüllüler takımında yarışacak olan Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020’ye katılmış ve yarışmada ki başarısıyla adından sıkça söz ettirmiştir. Survivor da yer en başarılı kadın yarışmacılardan biri olan Nisa Bölükbaşı’nın 2022 Survivor da ne kadar para kazandığı da merak konusu olmuştur. Genç yarışmacı Nisa Bölükbaşı, 2022 Survivor All Star’da hastalık ortalama 7-8 bin tl bir ücret alacaktır.

Bu konumuzda 2022 Survivor yarışmacılarının ne kadar kazandıklarını ve aldıkları parayı sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 2022 Survivor Yarışmacıları Ne Kadar Kazanıyor Aldıkları Para maaşları hakkında yorumunuzu bekliyoruz.. 2022 Survivor Kıyafetleri burada..

YORUMLAR

  1. Recep aydin dedi ki:

    Bir senede bizim gibi koylu adamlari secin de gorun yaris nasil oluyo

  2. Muzaffer dedi ki:

    Nerde kırık dökük sakat varsa toplamışsınadam gelmiş oraya ameliyat olmuş yarışmıyor iki üc kişi digerlerinin hakkına girenler hikmeti potaya sokuyorlar