2021 Ramazan Bayramı haftasında yayınlanmayacak diziler listesi

Bu konumuz 2021 Ramazan Bayramı haftasında yayınlanmayacak diziler listesi hakkında olacak. 2021 Ramazan Bayramı haftasında hangi diziler yeni bölüm yayınlamayacak burada sizlerle paylaşacağız. Bu yıl Ramazan ayı da bayramı da pandemi nedeniyle tam kapanma şeklinde devam ediyor. Ancak yine de bayramda bazı diziler yayınlanmayacak.2021 Ramazan Bayramı haftasında yayınlanmayacak diziler listesi

2021 Ramazan Bayramı haftasında yayınlanmayacak diziler

13 Mayıs 2021 Perşembe günü başlayacak olan ‘Ramazan Bayramı’ nedeniyle bazı kanallar ve yapımların yeni bölümleri gelecek hafta izleyici ile buluşamayacak. Bu yapımların dizilerinin bazıları belli olmaya başladı: İşte 2021 Ramazan Bayramı haftasında tv de yayınlanmayacak dizilerin tam listesi:
Anneler – TRT 1
Akrep – Star TV
Alev Alev – Show TV
Arka Sokaklar – Kanal D
Bir Zamanlar Kıbrıs – TRT 1
Camdaki Kız – Kanal D
Masumiyet – FOX
Menajerimi Ara – Star TV

2021 Ramazan Bayramında ve haftasında yeni bölüm yayınlanmayacak diziler listesi sadece bu kadarla kalmayacaktır. Reklam bütçelerinin düştüğü hafta yeni bölümü yayınlanmayan diziler olursa buraya yazmaya devam edeceğiz. 2021 Ramazan Bayramı haftasında yeni bölüm ile  yayınlanmayacak diziler bir sonraki haftada yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecekler.

Bu bağlamda 2021 Ramazan Bayramı haftasında Camdaki kız yayınlanacak mı Akrep yeni bölüm olacak mı, Kuruluş Osman 2021 Ramazan Bayramı haftasında olacak mı, Sadakatsiz 12 Mayıs olacak mı, Masumiyet dizisi 2021 Ramazan Bayramı arefesinde ekrana gelecek mi yeni bölüm olacak mı, 2021 Ramazan Bayramında Bir Zamanlar Çukurova ve Kıbrıs dizilerinin de yayınlanması beklenmiyor. 13 Mayısta Mucize Doktor ve Akrep dizileri de yeni bölüm yayınlamayacak. 14 Mayıs günü ise Arka Sokaklar Son Yaz Kırmızı Oda gibi diziler bayram nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak.

Etiketler