2023 Yılbaşı Haftası Diziler 2 Hafta Yayınlanmayacak? İşte Tüm Liste

2023 yılına gireceğimiz hafta birçok dizi ve program televizyona 2 hafta ara verecek ve bu dizi ve programları izleyenler merak içerisinde diziler neden yok ne zaman yayınlanacak yeni bölüm ne zaman başlayacak gibi soruları merak edecekler. Biz de bu sayfamızda 2023 yılının ilk haftalarında hangi dizi ve programlar yayınlanmayacak dizi ve programlar yayınlanmayan ne zaman başlayacak yeni bölümler ekrana niçin gelmiyor gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek istiyoruz.

2023 Yılbaşı Haftası Diziler 2 Hafta Yayınlanmayacak? 

29 Aralık Pazar: Aşk Ağlatır ve Şampiyon dizisi yayınlanmayacak. Aşk Ağlatır Dizisi geçtiğimiz hafta final yaptı. Kimse Bilmez bu hafta final olacak. Şampiyon ise dizi çekimleri yetişmediği için ara verdi.
30 Aralık Pazartesi: Seksenler Yayınlanmayacak, 31 Aralık Yılbaşı Özel yayını Saat 20.00 da. 30 Aralık Pazartesi Yasak Elma, Sefirin kızı, Vuslat ve Çukur gibi diziler yayınlanacak. Son Dakika değişmesi olmazsa elbette.
31 Aralık Salı: Kadın, Eşkıya, Hekimoğlu, Çocuk ve Elimi Bırakma (Final) Yılbaşı gecesi olduğu için diziler yayınlanmayacak yerine yılbaşı eğlenceleri veya farklı programlar olacak.
1 Ocak 2020 Çarşamba: Yılbaşı dolayısı ile Kuruluş Osman, Afili Aşk ve Doğduğun ev kaderindir dizileri ile TRT ekranlarındaki Benim Adım Melek dizileri ekrana gelmeyecek. 1 Ocak 2020 Diziler Var mı Yok mu?

2 Ocak 2020 Perşembe: Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Güldür Güldür Show yayınlanmayacak.
3 Ocak 2020 Cuma: Arka Sokaklar, Hercai, Payitaht Abdülhamid, Ferhat ile Şirin (Yayından Kaldırıldı), dizileri bu hafta yeni yıl sebebi ile yayınlanmayacak.
4 Ocak 2020 Cumartesi: Kuzey yıldızı, Azize (Yayından Kaldırıldı), Benim Tatlı Yalanım (Final Oldu) ve Kalk Gidelim dizileri yeni yılda 2 haftalık ara verdiler.
5 Ocak 2020 Pazar: Savaşçı, Güvercin, Aşk Ağlatır (Final Oldu) ve Kimse Bilmez (Final Oldu) dizileri yayınlanmayacak. Kimse Bilmez ve Aşk ağlatır final olduğu için, Savaşçı ve Güvercin ise Yılbaşı haftası ara verildiği için.
6 Ocak 2020 Pazartesi: Çukur, Sefirin Kızı, Yasak Elma, Zalim İstanbul Dizileri 2 Hafta yayınlanmayacak. Vuslat dizisi ise 1 hafta ekrana gelmeyecek.

1 HAFTA ARA VERENLER

 • Benim Adım Melek (TRT 1) – 8 Ocak Çarşamba
 • Mucize Doktor (FOX) – 9 Ocak Perşembe
 • Payitaht: Abdülhamid (TRT 1) – 10 Ocak Cuma
 • Savaşçı (FOX) – 12 Ocak Pazar
 • Çukur (Show TV) – 13 Ocak Pazartesi
 • Sefirin Kızı (Star TV) – 13 Ocak Pazartesi
 • Yasak Elma (FOX) – 13 Ocak Pazartesi
 • Zalim İstanbul (Kanal D) – 13 Ocak Pazartesi

2 HAFTA ARA VERENLER

 • Çocuk (Star TV) – 14 Ocak Salı
 • Hekimoğlu (Kanal D) – 14 Ocak Salı
 • Kadın (FOX) – 14 Ocak Salı
 • Afili Aşk (Kanal D) – 15 Ocak Çarşamba
 • Doğduğun Ev Kaderindir (TV8) – 15 Ocak Çarşamba
 • Kuruluş: Osman (ATV) – 15 Ocak Çarşamba
 • Bir Zamanlar Çukurova (ATV) – 16 Ocak Perşembe
 • Arka Sokaklar (Kanal D) – 17 Ocak Cuma
 • Güldür Güldür Show (Show TV) – 17 Ocak Cuma
 • Hercai (ATV) – 17 Ocak Cuma
 • Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (Show TV) – 18 Ocak Cumartesi
 • 3 HAFTA ARA VERENLER

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (ATV) – 21 Ocak Salı

30 Aralık pazartesi günü çukur sefirin kızı yasak elma vuslat zalim İstanbul dizileri var mı yok mu?

30 Aralık 2019 pazartesi günü yılbaşı haftasına girmemiz nedeniyle bazı dizilerin yayınlanmayacağı öğrenildi özellikle 30 Aralık pazartesi günü yayınlanması beklenen çukur Show TV ekranlarında zalim İstanbul Kanal d ekranlarında vuslat TRT 1 ekranlarında ve sefirin kızı Star TV ekranlarında yasak elma dizisi ise Fox TV ekranlarında 30 Aralık pazartesi günü yayınlanacak ama yılbaşı haftasında ekrana gelmeyecek. 6 Ocak 2020 pazartesi günü ise Sefirin kızı çukur zalim İstanbul yasak elma ve vuslat dizileri reklam düzenlemesi ve kanallar arası reklam pastasının anlaşmalarının yapılması nedeniyle yayınlanmayacak. Pazartesi günü yayınlanması gereken diziler 13 Ocak 2020 pazartesi gününden itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

2020 2020 yılının ilk haftası hangi diziler yayınlanmayacak ilk haftası habgi diziler yayınlanmayacak

31 Aralık 2019 salı günü Hekimoğlu kadın eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ve Çocuk dizileri var mı yok mu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

31 Aralık salı günü yani yılbaşı gecesinin yaşanacağı gün televizyon kanallarında yayınlanması beklenen Hekimoğlu çocuk eşkıya ve kadın gibi diziler 31 Aralık salı günü ekrana gelmeyecek. yılbaşı gecesi olması dolayısıyla eğlence programları yayınlanacağı için kanallar dizilerin düşük reyting ile yüzleşmesi için 1 haftalık ara verecekler. 7 Ocak 2020 salı günü çocuk eşkıya Hekimoğlu ve kadın dizileri yine yayınlanmayacak ve diziler reklam pastasının yeniden paylaşılması gerekçesiyle ve yeni sözleşmeler için bir haftalık daha ara verecek ve salı gününün dizileri 14 Ocak salı gününden itibaren ekrana gelmeye devam edecek.

1 Ocak 2020 çarşamba günü kuruluş Osman ve Afilli aşk Doğduğun Ev Kaderindir dizileri var mı yok mu yeni bölüm yayınlanacak mı?

Resmi tatil olan 2020 yılının 1 Ocak günü çarşamba gününe denk geldiği için bu akşam yayınlanması beklenen kuruluş Osman Doğduğun Ev Kaderindir ve afilli aşk gibi diziler ekrana gelmeyecek. Resmi tatil olması nedeniyle 1 Ocak günü ekrana gelmeyecek olan Doğduğun Ev Kaderindir, kuruluş Osman ve afilli aşk dizileri bir sonraki hafta 8 Ocak 2020 çarşamba günü de reklam anlaşmalarının yenilenecek olması sebebiyle ekrana gelmeyecek. Doğduğun Ev Kaderindir, kuruluş Osman ve afilli aşk dizilerin yeni bölümleri 15 Ocak 2020 çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

2 Ocak 2020 Perşembe günü mucize doktor bir zamanlar Çukurova dizileri var mı yok mu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

2 Ocak Perşembe günü yayınlanması beklenen mucize doktor dizisi ve ATV ekranlarında yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizileri yılbaşı dolayısıyla Perşembe günü ekrana gelmeyecek. Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ise yeni yıl tatili dolayısıyla 2 Ocak Perşembe günü yayınlanmazken bir sonraki hafta 9 Ocak 2020 Perşembe günü bir zamanlar Çukurova ve FOX TV’de yayınlanan mucize doktor dizileri yine ekrana gelmeyecek ve bu dizilerin yeni bölümleri 16 Ocak 2020 perşembe günü yayınlanacak.

2020 Yılbaşı Haftası Diziler 2 Hafta Yayınlanmayacak

3 Ocak 2020 cuma günü arka sokaklar Hercai Ferhat ile şirin dizileri var mı yok mu neden yok yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni yılın ilk haftasında dizilerin ekrana gelmeyeceğini 3 Ocak cuma günü yayınlanması beklenen arka sokaklar hercai ve Ferhat ile şirin gibi dizilerinde 3 Ocak cuma günü olmayacağını bir kez daha hatırlatalım. hercai Ferhat ile şirin ve arka sokaklar dizisi 3 Ocak cuma günü yeni bölüm yayınlama azken bir sonra sonraki hafta 10 Ocak 2020 cuma günü de Ferhat ile şirin arka sokaklar ve hercai dizileri reklam anlaşmaları nedeniyle 1 haftalık daha ara verecek ve dolayısıyla diziler Yeni yıla 2 hafta ara vererek izleyicilerden uzak kalacaklar. 3 ve 10 Ocak tarihlerinde ekrana gelmeyen arka sokaklar hercai ve Ferhat ile şirin dizilerin yeni bölümleri 17 Ocak 2020 Perşembe günü ekrana gelecek ve izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

4 Ocak 2020 cumartesi günü Azize ve kuzey yıldızı dizileri var mı yok mu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

4 Ocak cumartesi günü yayınlanması beklenen kuzey yıldızı ve Azize gibi diziler yeni bölümleri ile yayınlanmaz Ken 4 Ocak cumartesi günü yayınlanmayan Azize ve Kuzey yıldızı dizisi 11 Ocak cumartesi günü olacak mı yayınlanacak mı diye merak edenlere kötü bir haberimiz daha var ki bu hafta dizi ekrana gelmeyecek ve Azize dizisi ile Kuzey yıldızı dizisinin yeni bölümleri 18 Ocak 2020 cumartesi günü yayınlanacak. yeni yılın ilk haftası Azize ve Kuzey yıldızı dizisi var mı cumartesi günü Kuzey yıldızı dizisi neden yok niçin yayınlanmadı gibi sorulara şimdiden cevap vermiş olduk dizilerin yeni bölümleri 2 hafta sonra yayınlanacak ve 18 Ocak cumartesi günü ekrana gelmeye devam edecek.

5 Ocak 2020 pazar günü savaşçı güvercin aşk ağlatır şampiyon kimse bilmez dizileri var mı yok mu?

Yılbaşı dolayısıyla ara veren diziler arasında FOX TV’de ekrana gelen savaşçı dizisi TRT ekranlarında yayınlanan şampiyon dizisi atv ekranlarında yayınlanan kimse bilmez dizisi ve Star TV’de yayınlanan güvercin dizileri ile 1 hafta önce final yapmış olan Show TV’deki aşk ağlatır dizisinin 5 Ocak 2020 pazar günü yayınlanan yayınlanmayacak mı merak ediliyordu. Bu konumuzda hemen 5 Ocak 2020 pazar günü yayınlanmayacak dizileri bir kez daha hatırlatalım ki bu diziler 12 Ocak Pazar günü de ekrana gelmeyecek böylelikle 2 hafta ara verdikten sonra savaşçı kimse bilmez güvercin şampiyon gibi dizilerin yeni bölümleri 19 Ocak 2020 pazar günü ekrana gelmeye başlayacak. yeni yıl dolayısıyla ekrana ara vermiş olan bu dizilerin yeni bölümleri 2 hafta sonra 19 Ocak Pazar günü kaldığı yerden devam edecek.

2020 Yeni yılda Diziler neden ara verdi

6 Ocak 2020 pazartesi günü çukur zalim İstanbul yasak elma sefirin kızı vuslat dizileri var mı yok mu?

Bir önceki hafta yılbaşı dolayısıyla yayınlanmaya 1 hafta ara vermiş olan bu diziler 6 Ocak 2020 pazartesi günü de reklam pastasının yeniden dağıtılması ve yeni reklam sözleşmeleri nedeniyle ekrana bir hafta daha ara verecekler ve böylelikle yeni yılın ilk 2 haftası diziler ekrana gelmemiş olacak. Çukur zalim İstanbul yasak elma ve sefirin kızı gibi diziler 6 Ocak 2020 pazartesi günü yeni bölümlerini yayınlamayacak bu dizilerin yeni bölümleri 13 Ocak 2020 pazartesi günü ekrana yeni bölümleri ile devam edecekler.

7 Ocak 2020 salı günü kadın eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Hekimoğlu elimi bırakma ve çocuk dizileri var mı yok mu?

7 Ocak 2020 salı günü yayınlanması beklenen kadın eşkıya dünyaya hükümdar olmaz elimi bırakma çocuk ve Hekimoğlu dizileri yeni bölüm yayınlamayacak ve reklam pastalarının yeniden paylaşılması ve yeni sözleşmeler için bir haftalık daha ara vererek yeni bölümleri ile 14 Ocak 2020 salı günü kaldıkları yerden devam edecekler. böylelikle 31 Aralık 2019 salı günü ara vermiş olan diziler 7 ocak salı günü de ekrana gelmeyerek 2 haftalık aradan sonra yeni bölümleri ile 14 Ocak 2020 salı günü kaldığı yerden devam edecekler.

8 Ocak 2020 çarşamba Afilli aşk ve kuruluş Osman dizisi yayınlanacak mı yeni bölüm olacak mı?

1 Ocak 2020 Çarşamba günü Yeni yılbaşı olduğu için ve resmi tatil olması nedeniyle yayınlanmaya 1 hafta ara veren afilli aşk ve kuruluş Osman dizileri 8 Ocak 2020 tarihinde de yeni bölümleri ile ekrana gelmeyecek ve reklam sözleşmeleri nedeniyle kanalların yaptığı yeni anlaşmalar sebebiyle 1 haftalık daha ara vererek yeni bölümleri ile 15 Ocak 2020 çarşamba günü afili aşk ve kuruluş Osman dizisi kaldığı yerden devam edecek.

9 Ocak 2020 Perşembe günü mucize doktor bir zamanlar Çukurova ve Güldür Güldür Show var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?

Yılbaşı tatilinin sonrasındaki hafta mucize doktor ve bir zamanlar Çukurova dizileri ile Güldür Güldür Show programı var mı yok mu yeni bölüm neden başlamadı ne zaman başlayacak soruları oldukça merak ediliyordu ancak 9 Ocak Perşembe günü de mucize doktor ile bir zamanlar Çukurova dizisinin başlama yağacağını üzülerek burada yazmak istiyoruz. yeni reklam sözleşmeleri nedeniyle mucize doktor ile bir zamanlar Çukurova dizisi 9 Ocak Perşembe günü de ekrana gelmeyecek ve dizilerin yeni bölümü 16 Ocak 2020 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek.

10 Ocak 2020 cuma günü hercai arka sokaklar Ferhat ile şirin dizileri var mı yok mu ne zaman yayınlanacak yeni bölümler?

3 Ocak cuma günü yayınlanmayan bu diziler 10 Ocak cuma günü var mı yok mu 2020 yılında hercai arka sokaklar payitaht Abdülhamid Ferhat ile şirin dizileri neden yok niçin yayınlanmıyor gibi sorulara bir kez daha cevap verelim ve bu diziler 10 Ocak 2020 cuma günü de reklam sözleşmelerinin yenilenmesi nedeniyle kanalların dizilere 1 hafta ara vermesinden dolayı ekrana gelmeyecek. 10 Ocak 2020 cuma günü yayınlanmayan arka sokaklar Hercai ve Ferhat ile şirin gibi dizilerin yeni bölümleri 17 Ocak 2020 cuma günü kaldığı yerden devam edecek.

11 Ocak 2020 cumartesi günü Azize ve kuzey yıldızı dizileri yeni bölüm olacak mı neden yok niçin yayınlanmıyor?

Dizilerin uzun bir ara verdikleri yeni yıl tatiline 11 Ocak cumartesi günü yayınlanması gereken dizilerin yeni bölümleri de ekrana gelmeyecek ve merakla beklenen Kuzey yıldızı dizisi ile Azize dizisinin 11 Ocak cumartesi günü yayınlanmayan yeni bölümleri bir sonraki hafta yani 18 Ocak 2020 cumartesi günü ekrana gelecek. aynı zamanda cumartesi günü merakla izlenen kim milyoner olmak ister yarışması ile yaparsın aşkım yarışmaları da 4 Ocak ve 11 Ocak tarihlerinde ekrana gelmeyecek bu yarışma programlarının yeni bölümleri de bir sonraki hafta kaldığı yerden devam edecek.

12 Ocak Pazar günü savaşçı güvercin aşk ağlatır şampiyon dizileri var mı yok mu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

5 Ocak 2020 pazar günü ekrana gelmeyen bu diziler 12 Ocak Pazar günü var mı yok mu savaşçı güvercin aşk ağlatır şampiyon gibi önemli diziler ekranda olacak mı kimse bilmez dizisi neden yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara bu hafta reklam sözleşmelerinin yenilenecek olması sebebiyle 1 haftalık daha ara verildi ve böylelikle diziler 2020 yılının ilk 2 haftası ekrana gelmemiş olacak. 12 Ocak Pazar günü yayınlanmayan şampiyon aşk ağlatır savaşçı güvercin ve kimse bilmez gibi diziler bir sonraki hafta 19 Ocak 2020 pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Ancak kimse bilmez ve aşk ağlatır gibi diziler final yaptığı için ekrana gelmeyecek.

2020 yılının ilk 2 haftası ekrana gelmeyecek olan diziler Ocak ayının 3. Haftasından itibaren yayınlanmaya başlayacak ancak izleyiciler uzun aradan dolayı oldukça üzülecekler. sizce yeni yıl dolayısıyla ve reklam anlaşmalarının yenilenmesi dolayısıyla verilen 2 haftalık doğru bir karar mı dizilerin bu kadar uzun ekrana gelmemesi izleyiciyi sizce diziden uzaklaştırır mı yorum ve görüşlerinizi aşağıya samimi bir şekilde yazmanızı rica ediyoruz.

Her yılın ilk haftasında reklam sözleşmeleri nedeniyle tüm dizilerin geçtiğimiz yıla kadar verdikleri ara geçen yıl 3 hafta olmuş ve 3 hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmamıştı.
TRT hariç diğer tüm kanalların bu yıl dizilere 2 hafta ara vereceği ortaya çıktı
Diziler yeni bölümleri ile Ocak ayının 3. haftası izleyicileri ile buluşacak.
İşte 2 hafta ara vermesi beklenen diziler: (Belirlendikçe liste güncellenecektir.)

Kanal D : Zalim İstanbul, Hekimoğlu, Afili Aşk, Arka Sokaklar, Azize​
atv : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai
Star TV : Sefirin Kızı, Çocuk, Güvercin
Show TV : Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk
FOX : Yasak Elma, Kadın, Mucize Doktor, Ferhat İle Şirin, Savaşçı
TV8 : Doğduğun Ev Kaderindir.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

7 Yorum

 1. Oha ya hiç yayınlamayın çekmeyin bari dizi falan sizler nasil insansınız ya 2 hafta mı sürüyor yılbaşı bu sene de aynı olacak sanırım dizinin fragmanı gelmedi yayın olmayacak insanlar karantina da ne bakacaklar 2 hafta ne ya Almanya’daki bile yayın yapıyorlar yılbaşı diye kaldırmıyorlar nereden çıktı bu

 2. Iki yıldır moda oldu bu ne ya saçmalık reklam anlaşması yıllardır yoktu yeni çıktı. INSANLARIN aklıyla alay etmeyin . Bu yalana kendiniz inanıyormusunuz. Canınız cehenneme

 3. 2 yıldır var bu bu ne yılbaşı bir gün avrupa gibi 3 hafta tatil yapmaya başlardık reklam falan bahane bence 2 sene önce reklam postu yokmuydu

 4. kardesim kendin bildin mi ne soyledigini???
  ilk kismin’da vuslatin 1 hafta yayinlanmayacagini yaziyosun sonra diyosun ki 2 hafta yayinlanmayacak

  • Selma kızma hemen, bir çok dizi 2 hafta yayınlanmayacak, o da arada kaynamış, TRT genelde yılbaşı için ara vermez..