2020 Yeni Yıl Resimleri, 2020 Yılbaşı Kutlama Tebrik Mesajları

1 Yorum 513 kez izlendi

2020 Yeni Yıl Resimleri, 2020 Yılbaşı Kutlama Tebrik Mesajları… 2020 yeni yıla gireceğimiz şu günlerde herkes sevdiklerine minik sürprizler yaparak onu mutlu etmek için çabalıyor. Bizlerde sizlerin mutlu etme çabalarınıza minik bir yardımımız olsun diye yeni yıl mesajlarını ve kutlama kartlarını paylaşmak istedik. Sevdiğiniz insanların yeni yılını yılbaşını kutlamak isterseniz konumuzda yer alan resimleri ve mesajları kullanabilirsiniz. Sizler için en özel mesajları ve resimleri kartları derledik.

2020 Yılbaşı Fotoğrafları2020 Yeni Yıl Yılbaşı Kutlama Kartları, Resimleri Mesajları

2020 yeni yıl mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Mesajları sevgiliye mesajlar, dini mesajlar ve komik mesajlar diye grupladık. Sizler için en uygun mesajı bulmanız dileğiyle. Yılbaşı kutlama tebrik mesajlarını aşağıdan okuyarak istediğinizi kullanın. Konunun sonuna kadar bakıp her mesajı okumanızı tavsiye ederiz.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

–Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten, en güzel mutlulukları tattıran biricik sevgilim… Yeni yılda gülüşünü göreceğim nice güzel anlarımız olsun, ellerin hep yakınımda olsun. Bana baktığında gözlerinden saçılan parıltı hiç sönmesin. O güzel yüreğin acı, keder nedir bilmesin. Seni çok seviyorum…

–Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.–Yeni yılda hiçbir zaman ümitsiz kalmaman ve aklında beliren hangi hayalin varsa en güzel şekilde kavuşman dileğiyle… İyi ki benim sevgilimsin.

–Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yıla da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.–Aşkın yeniden doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun belki yorgun ama yine de umutlu ve mutlu, her şeye rağmen sevgi dolu geçecek nice güzel yıllara! Seni çok seviyorum.

–Yeni yılda melekler omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar seninle olsun aşkım. Sen her şeyin en güzelini hak edensin… Hayalini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında belirsin. Mutlu yıllar sevgilim.–Coşkulu ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamımızdan. Gelecek yılda sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesi, mutlulukların en uzun sürelisi seninle olsun. İyi seneler.

–Bahar geldiğinde gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun. Mutlu yıllar aşkım.–Ben inanıyorum ki yeni yılda her şey çok daha güzel olacak aşkım. Seninle yine çok güzel anılar biriktireceğiz. Hep benimle kal, hep yanımda ol… Mutlu yıllar.–Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok saydıracağı, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle… İyi ki varsın sevgilim.

–Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Yeni yılda umutlu bir yaşam seninle olsun.– Düşler olmadan gülüşler de olmaz. Yeni yılda kurduğumuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle aşkım. Seni çok seviyorum.

Dini Yeni Yıl Mesajları

–Her gününüzün sizden razı olunacak amellerle geçmesini diler, yeni yılınızı en içten dilek ve dualarımla kutlarım.–Yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmasın. Gönlünüzden sevgi hiç ırak kalmasın. Hicri yılbaşınız kutlu olsun.– Sizlerin ve tüm Müslüman aleminin yeni yılını kutluyorum. Yeni yıl tüm İslam alemi için hayırlı olsun. Sağlıklı, mutlu yıllar…

— Yeni yılın hayırlara vesile olmasını dileyerek yeni yılınızı en içten dileklerim ve dualarımla kutlamak isterim. Hayırlı yıllar.Bu yeni yılda tüm güzelliklerin seninle olmasını dilerim. Mutlu yarınlar için dua etmeyi, bu yeni yılı ibadet ederek geçirmeyi unutma. İyi yıllar!

–Tüm İslam Alemine yeni yılın insanlık ve barış getirmesini diler, yüzünüzden gülücüklerin eksik olmamasını Allah’tan niyaz ederim. Yeni yılınız kutlu olsun.– Yeni yılınızı canı gönülden kutlar ve bu yılın ömür boyu unutamayacağınız kadar hayırlı ve güzel bir yıl olarak geçmesini dilerim. Mutlu yıllar…–Bu yıl Allah tüm etmiş olduğunuz duaları kabul etsin. Gönlünüz ferah, yüreğiniz huzurla dolsun. İslamiyeti layığıyla yaşamak tüm kullara nasip olsun. Nice güzel yıllara!

–Toplumumuza, ümmetimize ve kendimize hayırlı bir yıl diler, sevdiklerinize nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmenizi Cenab-ı Hak’tan dilerim!Bu yeni yılda tüm güzelliklerin seninle olmasını dilerim. Mutlu yarınlar için dua etmeyi, bu yeni yılı ibadet ederek geçirmeyi unutma. İyi yıllar!– Tüm İslam Alemine yeni yılın insanlık ve barış getirmesini diler, yüzünüzden gülücüklerin eksik olmamasını Allah’tan niyaz ederim. Yeni yılınız kutlu olsun.

–Yeni yılınızı canı gönülden kutlar ve bu yılın ömür boyu unutamayacağınız kadar hayırlı ve güzel bir yıl olarak geçmesini dilerim. Mutlu yıllar…–Bu yıl Allah tüm etmiş olduğunuz duaları kabul etsin. Gönlünüz ferah, yüreğiniz huzurla dolsun. İslamiyeti layığıyla yaşamak tüm kullara nasip olsun. Nice güzel yıllara!– Toplumumuza, ümmetimize ve kendimize hayırlı bir yıl diler, sevdiklerinize nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmenizi Cenab-ı Hak’tan dilerim!

Eğlenceli Komik Yeni Yıl Mesajları

–Bu sene akıllı telefonunu sadece Instagram için değil, gerçekten işe yarayacak bir şeyler için kullanman dileğiyle…

–Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

–Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım. Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2020 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanacağım.2020 Yılbaşı Resimleri Fotoları

–Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar. –Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı? — Görüyorum. Bu yıl yɑşɑmındɑ büyük değişikler olɑcɑk. Bol bol gezecek, okuyɑcɑk, film izleyecek, kendine vɑkit ɑyırɑcɑksın. Not: Gönderen pɑtronun, kovuldun.

–Adam, bu yılbaşı soğuk geçecek demiş. Sanki arada bir haziran ayına denk geliyor! 2020 de sonundɑ buldum. Neyi mi? Sɑnɑ gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yıldɑ dɑ devɑm edeceğini ɑnlɑtɑbilecek sıcɑcık bir yeni yıl mesɑjını; Mutlu yıllɑr.2020 Yeni Yıl Resimleri FOTOĞRAFLARI

–Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.–Yeni bir yıldɑ yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmɑsın mutlu yıllɑr.–Yeni yıldɑ umutlɑrın gerçek, gerçeklerin mutluluklɑrın sonsuz olsun! İyi Yıllɑr…

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Günel 🎄2020🇦🇿🙏🇹🇷🎄

    🎄2020-çi il🎄🇹🇷🇦🇿Müselman Halkları Üçün Savaşsız Günler Getirsin İnsanlara Çansağlığı Huzur Aşk Sevgi Getirsin Melekler🇦🇿🇹🇷Halkların Korusun Yeni İl Halklarımıza Güzel Kapılar Açsın

Etiketler