2019’da hangi şehirde hava kirliliğinin artmasıyla bir şirket 15 dakikası 24 TL’ye hava satmaya başlamıştır?

Londra doğumlu, 54 yaşındaki Özlem Jenny Chavush, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünde ve Cambridge Üniversitesi Dil ve Edebiyat Bölümünde tamamlamış ve otuz beş senedir öğretmenlik yapıyor. Yarışma heyecanını tatmak için başvuruda bulunduğunu söyleyen Jenny Hanım, ödül kazanırsa bu parayı iki çocuğunun eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.Özlem Jenny Chavush Kim Milyoner olmak ister

2019’da hangi şehirde hava kirliliğinin artmasıyla bir şirket 15 dakikası 24 TL’ye hava satmaya başlamıştır? 2019’da hangi şehirde hava kirliliği çok yüksek seviyeye çıkmış ve 24 liraya oksijen tüplerinden temiz hava satmıştır? Doğru yanıt yeni Delhi şehri olacaktır. yeni Delhi Hindistan’da önemli kentlerinden birisi aynı zamanda hava kirliliği çok yüksek seviyeye çıktığı için 2019 yılında para ile satılmaya başlamış Türk lirası olarak 24 liraya denk gelmiştir 15 dakikalık oksijen tüpleri 24 liraya satılmıştır yeni Delhi şehrinde.
A: Yeni Delhi
B: Şanghay
C: Kiev
D: Buenos Aires
Doğru cevap: A: Yeni Delhi

https://dizioyuncu.com/1993te-kozmonot-alexander–1993-tarihinde-hangi-uzay-oyununu-oynayarak-kazanmistir/
1993’te kozmonot Alexander serebrov 1993 tarihinde hangi uzayda ilk kez video oyunu oynayan ilk kişi ünvanını ne oynayarak kazanmıştır? Süper Mario Tetris Prince of persia pacman doğru cevap b şıkkı Tetris olacak.

Doğma büyüme Ankaralı olan 31 yaşındaki Übeyde Burak Çalık, Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Devlet memuru olarak çalışan Burak Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmak istediğini söylüyor.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 31 yaşındaki Dilara Sönmez, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Hollanda’da Leiden Üniversitesi Avrupa Birliği Çalışmaları Bölümünde tamamlayan Dilara Hanım, geçtiğimiz sene de Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora eğitimini tamamlamış. Şu anda özel bir üniversitede etkinlik sorumlusu olarak çalışan Dilara Hanım, yarışmada 10. soruya kadar gelebilmeyi hedefliyor.

İllüzyonist, yazar ve tiyatro oyuncusu olan Sermet Erkin, 1957 Karamürsel doğumlu ve iki çocuk babası. İstanbul Üniversitesi Felsefe Tarihi bölümünden mezun olan Sermet Bey, ilkokuldan beri ilgi duyduğu illüzyon sanatına, Türkiye’nin en ünlü isimlerinden Zati Sungur’un sayesinde başladığını söylüyor. Halen gösterilerine devam etmekte olan Sermet Bey, yarışmaya kızının sürpriz başvurusu üzerine katıldığını belirtiyor.

Aslen Eskişehirli olan ve yarışmaya eğitim hayatı sebebiyle İstanbul’dan katılan 23 yaşındaki Aylin Aktaş, Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü son sınıf öğrencisi. Yarışmaya katılmanın çocukluk hayali olduğunu belirten Aylin Hanım, ödül kazanması durumunda bu parayla bacağı kesilmiş olan köpeğine protez yaptırmak istediğini söylüyor.
73 yaşında, evli ve dört çocuk babası olan Muharrem Zorlu, yarışmaya Amasya Kayacık köyünden katılıyor. Amasya’da çiftçilikle ve arıcılıkla uğraşan Muharrem Bey, yarışmaya çocuklarının başvurusu üzerine katıldığını söylüyor.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan ve aslen Manisalı olan 28 yaşındaki Ecemnur Tansoy, Beykent Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Dizi ve filmlerde cast direktörü olarak çalışan Ecemnur Hanım, yarışmada ikinci baraj sorusunu geçebilmeyi hedefliyor.

Etiketler