2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? Afili Aşk Kimse Bilmez Her Yerde Sen Tatlı Yalanım

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? sorusuna cevap vermek hemde bir anket yaparak en çok hangi dizinin sevildiğini en çok tutulan dizinin izleyici kitlesinin büyüklüğünü görmek ve merak edenlere sunmak istedik. Kanal D de Afili Aşk, Atv de Kimse Bilmez ve Can Evim, Fox tv de Her Yerde Sen ve Star tv de Benim Tatlı Yalanım dizileri bu yaz ön plana çıkan diziler oldu.

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi anketi2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? Anketi Cevaplayın

Bu yaz ekrana gelen dizilerin ilk bölümlerinde aldıkları reytingleri ve son reytinglerini burada sizlerle paylaşmak ama reytinglerden ziyade sizlerin görüşleri ile En sevilen yaz dizisi nedir? 2019 yılına damga vuran yaz dizisi hangisi? Sizce 2019 yılının yaz aylarındaki en iyi dizi hangisi? sorularına aşağıda sizlere sunacağımız anketle birlikte cevap vermenizi hatta sayfanın alt kısmındaki yorumlara yanıt yazmanızı bekliyoruz.

2019 Yılı En İyi Yaz Dizisi Hangisi Anketi:

2019 Yılının Yaz Dizilerinin son aldığı reytingler Nasıl?

2019 yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan Kanal D de Afili Aşk, Atv de Kimse Bilmez ve Can Evim, Fox tv de Her Yerde Sen ve Star tv de Benim Tatlı Yalanım dizileri bu yaz ekranına renk katıyorlar. Dizilerin aldıkları reyting oranları da oldukça rekabet içinde bir yarış olduğunu gösteriyor çünkü alınan reytingler birbirine çok yakın. İşte 2019 yılında yaz aylarında ekranlarda olan diziler ve aldıkları reyting oranları:

1- Afili Aşk : 5.25 Total reyting oranı ile 2. sırada. Kanal D de çarşamba günleri yayınlanıyor.
2- Kimse Bilmez : 3.92 total reyting oranıyla 5. sırada. Atv de Salı günleri yayınlanıyor.
3- Can Evim : 5.19 total reyting oranıyla 3. sırada. Atv de Pazartesi günleri yayınlanıyor.
4- Her Yerde Sen : 4 Total reyting oranı ile 4. sırada. Fox tv de cuma günleri yayınlanıyor.
5- Benim Tatlı Yalanım : 3.74 Total reyting oranı ile 5. sırada. Star tv de Perşembe günleri yayınlanıyor.

2019 Yılı En İyi Yaz Dizisi anketine katılın

Yukarıdaki total reyting oranlarına göre en yüksek reytinge ulaşan diziler Pazartesi günü yayınlanan ve 2 bölümü geride bırakan Canevim dizisi ile Çarşamba akşamları Kanal D de yayınlanan Afili Aşk dizisi almış oldukları 5 total oranından fazla reyting ile yaz ekranına en iyi adım atan diziler oldular. Ancak bu reytingler daha ilk haftaların reytingi olduğu için ilerleyen haftalarda sonuçların ve sıralamanın değişebileceğini ve 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? sorusunun ve anketinin sürekli değişmeye müsait olduğunu unutmayın..

En çok izlenen yaz dizileri hangileriSizce 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi?

Sizlerin yorum ve görüşleri elbette bizler için çok önemli. Yukarıdaki ankete vereceğiniz cevaplar da dizilerin bu yaz ekranında nasıl bir performans göstereceklerini okurlarımıza yansıtacaktır. Bu nedenle lütfen 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? anketimize içinizden geldiği gibi yanıt verin ve herşeyin doğal olmasını sağlayalım. Eşinize dostunuza arkadaşlarınıza bu sayfanın linkini gönderebilir, sosyal medyada bu sayfayı paylaşarak anketimize arkadaşlarınızı katılmasını sağlayabilirsiniz.

Bizde çok merak ediyoruz. Acaba 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? olacak.. Anket hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi diye sormuştuk. 20 Temmuz itibarıyla Afili Aşk ve Kimse Bilmez dizileri diğer tüm dizileri geride bıraktı. Afili Aşk son bölümde 7.74 oranında total reyting alarak bu yaz dizilerinin en yüksek reyting alan dizisi oldu. Kimse Bilmez de oldukça iyi gidiyor. Ağustos ayında yeniden sonuçları duyuracağız sizlere. 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi Ağustos sonunda kesin olarak yazacağız.

Yorum yaz

13 Yorum

 1. Cukur en iyi dizi ve en iyi oyunculer Aras Bulut Iynemli ve Etkan Kolcak Kostendil. Uzbekistan.

 2. Kkesinlikle her yerde sen en iyi romantik ve komedi dizisi Aybüke pusat ve Furkan andıç beni yazın ekrana kilitleyen ve ailece izlediğimiz dizi her yerde sen

  • Hayırlı akşamlar… Evet HER YERDE SEN izlediğim tek haftalık dizi idiiiii şimdi SEFİRİN KIZI tabi ne kadar izliycem zaman gösterir…
   Şöyle kendi ekseni içine alacak dizi ……… Neyse hayırlısı…

 3. Avatar Elif Durna

  En güzel yaz dizisi Kimse bilmez.Tabi afili aşkda güzel…Ama bu aralar saçmalamış gibi. Her yerde sen desem en kötü dizi. Benim tatlı yalanım fena değil.

 4. Avatar Barış Aydın Yıldız

  Afili Aşk hem konusu hem de kadrosunun tecrübesi ve derinliği ile bence uzak ara önde…Kimse bilmez de sanırım gün değişikliği yaparak kışı görür.Herkese bol şanslar😊

 5. Afili Ask ve Kimse Bilmez , öbürleri beni sarmadi pek

  Benim tatli yalanim – tutmaz gibi saniyorm

  Her yerde sen -sadece yaz dizisi olarak kalir bence , Ayrica oyucularida begenmiyorm

  Canevim – Eh iyi güzelde Ceylanin zirlamasindan gina geldi , istemem yan cebime diyor ,tebkileri fazla abarti

Etiketler