20 Temmuz Ada Masalı Var mı Yeni Bölüm Neden Yok?

Ada Masalı dizisi de kurban bayramı arası veriyor! 20 Temmuz salı ada masalı var mı yok mu neden yok ne zaman yayınlanacak yeni bölüm diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 20 Temmuz salı günü ekrana gelmesi beklenen adam masalı dizisinin yeni bölümü Kurban Bayramı nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak.

20 Temmuz Ada Masalı Var mı Yeni Bölüm Neden Yok?

20 Temmuz Ada Masalı Var mı Yeni BölümYapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un paylaştığı yapım bayram nedeniyle kurban bayramının haftası 20 Temmuz ekranlara gelmeyecek..
Ada Masalı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de Star’da kaldığı yerden devam edecek.

Ada Masalı Dizisi Neden Yayınlanmadı 20 Temmuz Kurban Bayramı

Ada Masalı Dizisinin oldukça güçlü bir izleyici kitlesi bulunuyor. Ancak dizinin kurban bayramı haftasında diğer diziler gibi ara vermesi oldukça doğal. Çünkü izleyiciler Ada Masalı Dizisinin yeterli izlenme oranına bayram sırasında ulaşmasını beklemiyor. Yani kısacası tüm dizi ve programlar reyting kaygısıyla kurban bayramı haftasında ekrana yeni bölüm getirmiyor.

Ada Masalı Dizisinin yeni bölümü ne zaman?

Ada Masalı Dizisinin 20 Temmuz salı günü ekrana gelmeyen yeni bölümü bir haftalık ara sonrasında 27 Temmuz salı günü kaldığı yerden devam edecek. Ada Masalı Dizisinin oyuncu kıyafetleri konumuza göz atabilirsiniz. Bu sezonun en güzel yaz dizilerinden birisi olan Ada masalı dizisi yeni sezonda devam eder mi zaman gösterecek. Şimdilik yoluna devam ediyor. Yeni bölümüyle Ada Masalı dizisi 27 Temmuzda Star tv de ekrana gelecek.

Etiketler