20 Nisan Yüz Yıllık Mucize Dizisi Var mı Yok mu?

12.04.2023
356

Star TV’nin Perşembe akşamları ekrana getirdiği Yüz Yıllık Mucize Dizisi 20 Nisan Var mı Yok mu? merak edildi. 21 Nisan günü ülkemizde kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nda ve öncesinde diziler yayınlanmıyor. Çünkü insanlar dizi izlemek yerine eşi dostu ve ailesi ile birlikte zaman geçiriyor. Bu sebeple diziler reyting kaybetmemek için ekrana gelmiyor.

20 Nisan Yüz Yıllık Mucize Dizisi Var mı Yok mu?

Başrollerinde Ebru Şahin ve Mehmet Günsur gibi oyuncuların yer aldığı Yüz Yıllık Mucize Dizisi arefe günü Var mı Yok mu? Bayram öncesi ve sonrası olacak mı? Hayır dizi bir hafta bayram arası verdi. Bu sebeple ekrana 20 Nisan arefe günü gelmeyecek.

20 Nisan’da Yayınlanmayan Yüz Yıllık Mucize Dizisi Yeni bölüm ne zaman?

20 Nisan Yüz Yıllık Mucize Dizisi Var mı Yok mu?20 Nisan günü Star TV’de yayınlanmayan Yüz Yıllık Mucize Dizisi Yeni bölümü 27 Nisan Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.