20 Nisan Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu?

31.03.2023
2.760

Atv de ekrana gelen Aldatmak dizisi Ramazan bayramı öncesinde arefe günü nedeniyle ülkemizdeki tatil ve dini bayram öncesi yayın akışından çıkarıldı. 20 Nisan 2023 Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu? sorusuna hayır bu hafta dizinin yeni bölüm olmayacak diyoruz. 2023 Ramazan bayramı öncesinde diziler yayınlarına ara verdi.

20 Nisan Aldatmak Olacak mı Var mı Yok mu?

Atv de perşembe günü yayınlanan Aldatmak Dizisi izleyicileri de 20 Nisan perşembe günü Var mı Yok mu? diye merak ettiler. Bayram öncesi arefe gününe denk geldiği için bu hafta bir çok dizi ekrana ara verdi. 20 Nisan günü Aldatmak Dizisi de yayınlanmayacak. Atv haber saati dizi saatinde izleyicilere güncel bilgileri aktaracak.9 Şubat Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu?

Oldukça zorlu günler geçiren ülkemizde Ramazan bayramında herkes bir nefes alacak. 20 Nisan 2023 perşembe Aldatmak Var mı Yok mu? sorusu da bu nedenle hayır bu hafta bir çok dizi ekrana gelmiyor Aldatmak dizisi de olmayacak diyoruz. Aldatmak dizisi yeni bölüm ne zaman bayram sonrası dizi hangi tarihte başlayacak? Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 27 Nisan 2023 perşembe Atv de.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?