20 Nisan Al Sancak Dizisi Var mı Yok mu?

07.02.2023
8.574

23 Şubat Al Sancak Dizisi Var mı Yok mu? merak edildi. Ramazan Bayramı’nda arefe günü diziler yayınlanmıyor genelde. Bu nedenle hiçbir dizi bu hafta boyunca ekrana gelmeyecek. TRT ekranlarındaki başarılı dizi Alsancak’ta 20 nisan günü yeni bölüm yayınlanmayacak.

20 nisan Al Sancak Dizisi Var mı yok mu, Ramazan Bayramı’nda TRT yayın akışı 20 nisan Al Sancak Dizisi yeni bölüm Var mı olacak mı, 20 Nisan arefe günü Al Sancak neden yok?

20 Nisan Al Sancak Dizisi Var mı Yok mu?

Ülkemizde yaşanan şiddetli deprem ve ardından 7 gün boyunca milli yas ilan edilmesi nedeniyle ülke olarak oldukça zor günlerden geçiyoruz. Televizyon kanalları da normal akışlarının dışına çıkarak tamamen haber odaklı yayına başladı. TRT’de perşembe günleri yayınlanan Alsancak dizisi de bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak.

9 Şubat Al Sancak Dizisi Var mı Yok mu TRTBazı izleyiciler 23 Şubat Alsancak dizisi olacak mı yeni bölüm var mı gibi soruları yorum olarak bize soruyor. Biz de hem onlara cevap hem de genel bir bilgi olarak yazıyoruz. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında ilan edilen milli yas nedeniyle bu hafta diziler yayınlanmayacak. 23 Şubat Perşembe günü de Alsancak dizisi yeni bölüm ekrana getirmeyecek.

Alsancak dizisi yeni bölüm ne zaman?

23 Şubat Perşembe akşamı yayınlanmayan Alsancak dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 2 Mart Perşembe günü saat 20.00 da TRT 1’de devam edecek.

Sizce dizilerin deprem dolayısıyla yayınlanmaması doğru mu, böylesine acının yaşandığı bir zamanda televizyon kanallarının haber akışı vermesine mantıklı buluyor musunuz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Özge dedi ki:

  Selamün aleyküm Oğuz bey nasılsınız.Kandiliniz mübarek olsun.

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkür ederim Özge hanım, hoş geldiniz sefalar getirdiniz hayırlı kandiller size de, nasılsınız?

 2. Mümtaz dedi ki:

  Bence TRT haber kanalı deprem haberlerini yayınlamalı ama TRT 1 normal programlara dönmeli