2 Ocak Mucize Doktor Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

2 Ocak Mucize Doktor Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Mucize Doktor dizisi perşembe akşamları Fox TV ekranlarının vazgeçilmezi oldu. Mucize Doktor dizisi her hafta perşembe akşamları yayınlanırken bu hafta yayınlanacak mı merak ediliyor. Mucize Doktor dizisi bu hafta maalesef yayınlanmayacak çünkü yılbaşı hafta olması sebebiyle bazı dizilerin yeni bölümleri bu hafta yayınlanmıyor.

Mucize Doktor dizisi 2 Ocak perşembe akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanmayacak. Yeni bölümü kaldığı yerden 9 Ocak perşembe akşamı Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Yeni yılın ilk haftasında kanallar reklam anlaşmalarını ve ücretlerini yeniledikleri için diziler yayınlanmaz çünkü reklam ücretleri belirlenmeden dizilere reklam pastasından dilimleri verilemez. Mucize Doktor dizisi de kanalın reklam pastasından ücretini alamayacağı ya da düşük şekilde alacağı için yeni bölüm yayınlamak istemedi. Mucize Doktor dizisi yeni bölümü 2 ocakta yayınlanmayacak ancak 9 ocak perşembe akşamı yayınlanacak.  Önemli >>2 Ocak 2020 Bir Zamanlar Çukurova Var mı Neden yok?

mucize doktor dizisi ali Nazlı ile sevgili olacakmı

Mucize Doktor Dizisi 2 Ocak Perşembe Var Mı Yok Mu?

Mucize Doktor dizisi 2 Ocak perşembe akşamı yok. Fox TV yılbaşı haftası haftasına özel bir yayın akışı hazırladı. 2 Ocak perşembe Fox tv Mucize Doktor’un yayınlanan son bölümü tekrar yayınlanacak. Tekrar bölümü ile ekranda olacak olan Mucize Doktor’u geçen hafta izlemeyenler izleyebilir. Tekrar izlemek isteyenlerde izleyebilir elbette. Mucize Doktor dizisinin geçen haftaki bölümünde Nazlı Ali’ye kaşrı olan duygularını sorguluyordu çok güzel bir bölümdü. Tekrar izlemek hiçte fena olmaz.mucize doktor dizisi Beliz

2 Ocak Mucize Doktor Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

2 Ocak Mucize Doktor dizisi neden yok? Yeni yılda ve yeni yılın ilk haftasında kanallar dizilerin ve programlarının yeni bölümlerini yayınlamıyorlar. Mucize Doktor dizisi de bunlardan birisi. Mucize Doktor dizisi perşembe akşamları yayınlanırken bu hafta yayınlanmayacak. Reklam anlaşmaları yenilendikten sonra gelecek haftadan itibaren yeni bölümleri yayınlanacak.mucize doktor dizisi Nazlı

Mucize Doktor Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanmayacak?

Mucize Doktor dizisi yeni bölümü 9 Ocak perşembe akşamı yayınlanacak. 9 Ocak haftasında diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlarda yeni bölümleri ile ekrana gelecekler. Mucize Doktor dizisi sevenleri hiç ara vermesini istemese de artık bu kanalların bir kural haline geldi. Reklam anlaşmaları yeni yılın ardından yeniden ücretlendirilir. Reklam gelirleri düzenlenir. Dizilerin reklam pastasından alacakları dilimler belirlenir. Mucize Doktor dizisi reklam ücretleri yenilendiği takdirde gelecek haftadan itibaren kanallar eski yayın akışlarına dönecekler. Tüm diziler yeni bölümleri ile ekranda olacaktır.

2 Ocak Mucize Doktor Var mı Yok mu9 Ocak 2020 Perşembe günü mucize doktor var mı yok mu?

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi mucize doktor 2 Ocak 2020 perşembe günü yeni yılın ilk haftasında ekrana gelmeyeceğini daha önceden belirtmiştik ancak dizinin bir sonraki hafta yani 9 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanıp yayınlanmadığı hakkında bazı çelişkili bilgiler bulunmakta. bazı haber sitelerinde mucize doktor dizisinin 9 Ocak 2020 perşembe günü yeni bölümü ile devam edeceğini yazarken bazı siteler ise dizinin yeni bölümünün 16 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacağı yani 2 Ocak ve 9 ocak’ta mucize doktor dizisinin ekrana gelmeyeceğini belirtiyor bu konudaki Son kararı Fox TV verecek ve 9 Ocak 2020 Perşembe günü mucize doktor var mı yok mu fragman çıktıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

mucize doktor dizisi Açelya Demir

Mucize Doktor dizisi son bölümde neler oldu?

Ali balo gecesinde Nazlı ile mükemmel dans etmiştir. Ali bunun mutluluğunu yaşarken Nazlı Ali’ye olan duyguları ile yüzleşmek zorunda kalır. Ali Nazlı’dan samimi davranmasını beklerken Nazlı ona biraz soğuk davranır. Nazlı duygularını sorgularken en yakın arkadaşı ölmek üzeredir ve kendi eşi ile sevgili olmasını ister Nazlı’dan. Ama Nazlı buna karşı çıkar ve onu karışık duygular bunaltmaya başlar. Beliz Ferman’ın hastanede Nazlı’ya davranışlarını görünce onu yanlış anlar ve ilişkilerinin bittiğine tamamen inanır.

Etiketler