2 Ocak Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yorum Yap 13 kez okundu.

Bu konuda 2 Ocak Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, 2 Ocak Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı, 2 Ocak Gönül Dağı dizisi neden yok, 2 Ocak Gönül Dağı fragmanı çıktı mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. 2 Ocak 2021 cumartesi günü Gönül Dağı dizisi yeni bölüm olmayacak.. 2 Ocak 2021 de TRT ekranlarında Tozkoparan İskender dizisi yayınlanacak.

2 Ocak 2021 Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok?

TRT ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Gönül Dağı dizisi 2 Ocak cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman yayınlanacak izleyiciler çok merak ediyor. Çünkü 2 Ocak akşamı merakla beklenen Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanmayacak. Bu nedenle Gönül Dağı dizisi 2 Ocak cumartesi günü var mı yok mu neden yayınlanmıyor niçin ekrana gelmiyor merak edildi. Bizde soruyu merak edenlere detaylı yanıt yazalım istedik.2 Ocak Gönül Dağı Var mı Yok mu

2 Ocak Gönül Dağı Var mı Yok mu?

Berk Atan ile Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı ve 11. bölümü ekrana gelecek olan ‘Gönül Dağı’ dizisi 2 Ocak 2021 cumartesi günü yayınlamayacak. Gönül Dağı dizisinin 2 Ocak akşamında neden ekrana gelmediğini merak edenler için hemen detaylı bilgiler verelim. 2021 yılına girdiğimiz ilk haftada bir çok dizi reklam anlaşmaları nedeniyle ekrana gelmiyor. Bu nedenle 2 Ocak günü de 2021 yılının ilk haftası ve sonrasında birçok dizi ve program yayın akışını değiştirdi ve yeni bölümler ertelendi. İşte 9 Ocak Gönül Dağı fragmanı:

2 Ocak Gönül Dağı  Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok

31 Ekim Gönül Dağı dizisi neden yok?

31 Ekim 2020 cumartesi günü TRT ekranlarında saat 20.00 de başlaması beklenen Gönül Dağı dizisi bir önceki gün İzmir ilimizde yaşanan deprem sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza saygı amacıyla dizi ertelendi. Gönül Dağı dizisinin 31 Ekim günü yayınlanmayacak 3. bölümü bir sonraki hafta 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden yeni bölümü ile ekrana gelecek. Gönül Dağı dizisi 31 Ekim var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Gönül Dağı dizisi 3. bölümü 7 Kasım cumartesi yayınlanacak

Cumartesi akşamları TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi ilk 2 bölümü ile oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. 3. Bölümünü merakla bekleyen izleyiciler Gönül Dağı dizisi neden yok 31 Ekim cumartesi günü Gönül Dağı dizisi niçin yayınlanmadı gibi soruları merak etti ve yukarıda cevabını vermeye çalıştık. Dizinin yeni bölümü ne zaman diye merak eden seyirciler içinde hemen kısaca cevap verelim. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 7 Kasım 2020 cumartesi günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

İzmir depremi Gönül Dağı dizisine zorunlu ara verdirdi

İzmir ilimizde yaşanan şiddetli deprem sonrasında birçok vatandaşımız hayata gözlerini yumunca kanallar duyarsız kalmadı ve eğlence dizi içerikleri 1-1 yayından kaldırılmaya başladı. Yıllar sonra Star TV ekranlarında yayınlanacak olan İbo Show’da İzmir depremi sonrasında bir hafta ertelendi. Gönül Dağı dizisi ile birlikte İbo Show programı da yeni bölümü ile 7 Kasım cumartesi günü yayınlanacak.31 Ekim Gönül Dağı dizisi Neden Yok

31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Konumuzun başında da belirttiğimiz üzere 31 Ekim cumartesi günü TRT ekranlarında yayınlanması beklenen Gönül Dağı dizisi var mı yok mu sorusuna; yok çünkü deprem dolayısıyla dizi bir hafta ara verdi cevabını ilettik. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü ise 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Sizce Gönül Dağı dizisinin 1 haftalık ara vermesi yerinde bir karar mı yoksa yeni bölüm ekrana gelmeli miydi lütfen yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız..

Etiketler