2 Ocak 2020 Bir Zamanlar Çukurova Var mı Neden Niçin Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

2 Ocak 2020 Perşembe günü bir zamanlar Çukurova dizisi var mı yok mu yeni bölüm yayınlanacak mı diye merak eden ziyaretçilerimiz için bir zamanlar Çukurova dizisinin 2020 yılının ilk günlerinde yayınlanıp yayınlanmayacağına 2 Ocak 2020 Perşembe günü ekrana neden gelmediğini niçin yeni bölümü ile yayınlanmadığını sizlerle bu sayfada paylaşmak istiyoruz.

2. Sezonu ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden bir zamanlar Çukurova dizisinin 2 Ocak 2020 Perşembe akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu, biz de bu konuda detaylı bir şekilde sizlere yazarak bir zamanlar Çukurova dizisi 2 Ocak 2020 Perşembe günü var mı yok mu yeni bölüm neden yayınlanmadı niçin ekrana gelmedi bitti mi final mi oldu gibi sorulara merak edilen cevapları detaylıca yazmak istiyoruz.

2 Ocak perşembe Bir Zamanlar Çukurova neden yok yayınlanmadı2 Ocak 2020 Perşembe bir zamanlar Çukurova dizisi var mı yok mu?

ATV ekranlarında her perşembe akşamı ekrana gelen bir zamanlar Çukurova dizisi 2 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanmayacak bir yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek.dizinin yeni bölümünü ATV ekranlarında göremeyen bir zamanlar Çukurova izleyicileri dizi bitti mi niçin Yok neden yayınlanmıyor gibi soruları sordular biz de hemen bu konuda yanıtlarınızı verelim: Bir zamanlar Çukurova dizisi yeni yıl dolayısıyla kanalların vermiş olduğu 2 haftalık ara nedeniyle 2 Ocak perşembe ve 9 Ocak 2020 Perşembe akşamı yeni bölüm yayınlamayacak. Önemli >> 2 Ocak Mucize Doktor Var mı

9 Ocak 2020 Perşembe bir zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm var mı yok mu?

2 Ocak 2020 Perşembe akşamı yayınlanmayan bir zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 9 Ocak 2020 Perşembe akşamı da Atv’de ekrana gelmeyecek. Dizilerin ve kanalların yeni yıl dolayısıyla 2 haftalık ara verdiklerini daha önceki konularımız da sizlere duyurmuş ve belirtmiştik işte bu ara nedeniyle bir zamanlar Çukurova dizisi de 2 Ocak ve 9 Ocak 2020 perşembe günleri yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm ise 16 Ocak 2020 perşembe günü atv ekranlarında yayınlanacak.

2 Ocak 9 ocak perşembe Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm neden yokBir zamanlar Çukurova dizisi 2 Ocak 9 Ocak 2020 perşembe günleri yayınlanmayacak

Elbette dizinin izleyicileri için 2 haftalık bir ara oldukça uzun olsa gerek. bir haftayı anladık ama 2 hafta olunca dizinin hayranları diziden yavaş yavaş soğumaya neredeyse bizi unutmaya başlıyor. bize göre bir zamanlar Çukurova dizisinin hem 2 Ocak Perşembe hem de 9 Ocak 2020 Perşembe günü ekrana gelmemesi diziyi izleyenler için oldukça Zorlu geçecek 2 hafta anlamına geliyor. çünkü sevdikleri bizi 2 hafta boyunca beklemek insanlara oldukça zor geliyor bu nedenle 16 Ocak 2020 perşembe gününe kadar yeni bölümü beklemek zorunda kalacak olan bir zamanlar Çukurova dizisinin izleyicileri oldukça sabırsızlanacak ve dizinin yeni bölümü neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi soruları bizlere soracaklar.

Her ne kadar 2 ve 9 Ocak tarihlerinde ekrana gelmeyen bir zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 16 Ocak 2020 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek olsa da dizinin uzun süredir takipçileri bu kadar uzun bir araya alışık olmadıklarından dolayı oldukça üzülecek. Sizlerde bir zamanlar Çukurova dizisinin vermiş olduğu 2 haftalık arada dizi özleyeceklerden iseniz lütfen aşağıya yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazarak konu hakkında fikrinizi diğer yorumcularımızla paylaşınız.

2 Ocak 2020 Bir Zamanlar Çukurova Var mı yok mu neden yok

2 Ocak 2020 ve 9 Ocak perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayınlanmaması hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Ercan baş

    Çok seviyoruz alisdik izledimiz iki dizi var biri kimsebil oda finaldu cok ûzûldûk bir de çukurova…

  2. Diziye bir hafta ara vermek neyse ama 2 hafta biraz uzun. Dolayisiyle seyirci baska diziler arayabilir o aksamlarda seyretmek icin, bu da Cukurova dizisi icin eksi bir puan. Yayinlanlasi iyi olur 9 ocak aksami, diziyi seviyoruz.

  3. Diziyi sevdik begendik Bu yüzden ara verilmesini istemiyoruz ara verilirse izdiciler kizip bakmaya bilirler bu yüzden devam etmesini istiyorum

Etiketler