2 Mayıs Alparslan Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok?

Bu konu 2 Mayıs Alparslan Selçuklu Var mı yok mu hakkında. Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve her Pazartesi izleyici karşısına çıkan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü var mı, yok mu? Neden Yok? Yeni bölümü ne zaman gibi soruları cevaplayacağız. 2 Mayıs Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman? 2 Mayısta dizi Ramazan bayramı nedeniyle yayınlanmayacak. Alparslan Selçuklu yeni bölüm 9 Mayıs Saat 20.45 de.

Akli Film imzalı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle her haftayı zirvede tamamlamaktadır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin sevenleri de yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını açıklayacağız. 2 Mayısta dizi Ramazan bayramı nedeniyle yayınlanmayacak.

2 Mayıs Alparslan Büyük Selçuklu Pazartesi Var Mı, Yok Mu?

2 Mayıs Alparslan Selçuklu Var mı Yok muAldığı reytinglerle Pazartesi gününü zirvede tamamlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Hepimizin bildiği gibi pandemiden dolayı birçok dizi setlere ara vermişti. Dizinin sıkı takipçilerine Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin de bir ara verip vermeyeceğini ve 2 Mayıs tarihinde ekranlarda olup olmayacağını merak etmiştir. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de diğer birçok dizi gibi setlere ara vermiştir ve bundan dolayı 2 Mayıs Pazartesi günü ekranlarda olmayacaktır, dizinin yeni bölümü haftaya yayılacaktır.

2 Mayıs 2022 Alparslan Büyük Selçuklu Neden Yok?

19 Nisan Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yok yeni bölüm ne zamanYönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu ve senaryosunu Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı Alparslan Selçuklu dizisi her Pazartesi Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda da belirtiğimiz gibi Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2 Mayıs Pazartesi günü ekranlarda olmayacaktır dizinin setlere bir hafta ara vermesinde ki sebep ise Covid 19 tedbirleri kapsamında yayınlanmayacaktır. Yani Trt’nin sevilen dizisi Alparslan Selçuklu, pandemiden dolayı setlere bir hafta ara vermiştir ve dizinin yeni bölümü haftaya yayınlanacaktır.

Alparslan Selçuklu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Sevda Erginci gibi başarılı isimlerin yer aldığı Alparslan Selçuklu dizisi Covid 19 tedbirleri sebebiyle setlere bir hafta ara vermiştir. Bundan dolayı Alparslan Selçuklu dizisinin yeni bölümü, 2 Mayıs tarihinde değil, bir hafta sonra ekranlara gelecektir. Bir haftalık kısa bir aranın ardından, tekrar ekranlara dönecek olan Uyanış Büyük dizisinin yeni bölümü 2 Mayıs Pazartesi akşamı Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkacak ve kaldığı yerden devam edecektir.

19 Nisan Uyanış Selçuklu Var mı Yok mu Neden Yok2 Mayıs tarihinde Alparslan Selçuklu dizisinin yayınlanmayacak olması, Üç Kuruş, Yasak Elma gibi dizilerin reytinglerine de oldukça etki edecektir. Alparslan Selçuklu dizisi total de aldığı reytinglerle Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi olmaya devam etmekte ve aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaktadır. Dizinin setlere bir hafta ara vermesiyle de diğer dizilerin reytingleri artacaktır. Yani 2 Mayıs 2022 tarihinde Alparslan Selçuklu dizisinin yayınlanmayacak olmasıyla zirveye Üç Kuruş dizisi oturacaktır.

Bu konumuzda sizlere Trt’nin reyting rekortmeni Alparslan Selçuklu dizisinin 2 Mayıs tarihinde neden yayınlanmayacağını ve dizinin yeni bölümünün ne zaman ekranlarda olacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alparslan Selçuklu dizisi oyuncu kadrosu burada. 2 Mayısta dizi geç başlayacak. Saat 20.45 de.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

2 Yorum

  1. Farkında değil siniz heralde ekin koç uyanış ta oynuyodu Alparslan da değil ayrıca dediğiniz oyuncuların hiçbiri Alparslan da oynamıyor uyanış ta oynuyor bişey bilmeden bide haber yapiyosunuz