2 Mayıs 2022 Yasak Elma dizisi var mı yok mu neden yok?

Bu içerimizde 2 Mayıs Yasak Elma var mı yok mu, yayınlanacak mı? Yeni bölümü ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturmaktadır. Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizisinin sevenleri tarafından, dizinin 2 Mayıs tarihlerinde yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak edilmiştir. Bizlerde bu içerimizde 2 Mayıs 2022 Yasak Elma var mı, yayınlanacak mı? Yeni bölümü ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

SON DAKİKA: FOX’un sevilen dizisi ‘Yasak Elma’dan kötü haber! Artan koronavirüs vakaları nedeniyle sete ara verildi. Eda Ece son olarak pozitif çıkınca aslında hazır olan bölüm haftaya ertelendi. Yapımcılığını Medyapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ile Murat Aygen’in paylaştığı dizinin yeni bölümü 2 Mayıs 2022 akşam izleyici ile buluşmayacak. Yasak Elma, yeni bölümüyle 21 Mart Pazartesi 20.00’de FOX’ta. Yeni bölümün neden ertelendiğine dair açıklama yapılmasa da Eda Ece’nin pozitif vaka olması nedeniyle bir haftalık ara verildi.

2 Mayıs 2022 Yasak Elma Var Mı yok mu?

2 Mayıs Yasak Elma dizisi var mı yok mu19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisi yıllar geçmesine rağmen aldığı reytinglerle pazartesi gününün en çok izlenen dizileri arasındadır. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisinin 2 Mayıs‘ta yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak edilmiştir. 5 sezondur Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alan Yasak Elma dizisi 2 Mayıs tarihinde ekranlarda olmayacaktır.

Yasak Elma 2 Mayıs’ta Yayınlanacak Mı?

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in paylaştığın Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 5 yıldır kesintisiz bir şekilde yayınlanan Yasak Elma dizisinin senaryosunu ise Melis Civelek ve Zeynep Gür ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Yasak Elma dizisinin 2 Mayıs’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Yasak Elma dizisi 2 Mayıs’ta ekranlarda olmayacaktır.2 Mayıs 2022 Yasak Elma dizisi var mı neden yok

Yasak Elma 2 Mayıs’ta Neden Yok?

19 Mart 2018 tarihinden itibaren her Pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi yıllar geçmesine rağmen hala en çok izlenen dizileri arasında yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yasak Elma dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi 2 Mayıs tarihlerinde yayınlanmayacaktır. Izleyiciler tarafından Yasak Elma dizisinin 2 Mayıs’ta yayınlanmasının sebebi de merak edilmiştir. Yasak Elma dizisi yılbaşı dolayısıyla 2 Mayıs’ta ekranlarda olmayacaktır.

Yasak Elma Yeni Bölümü Ne Zaman?

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Bugüne kadar başrol oyuncular da dahil olmak üzere birçok oyuncusunu kaybetmesine rağmen en çok izlenen diziler arasında yer alan Yasak Elma dizisi 2 Mayıs tarihinde yetişmediği için dolayısıyla yayınlanmayacaktır. Aldığı reytingler ile zirvede yer alan Yasak Elma dizisinin izleyicileri tarafından dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da merak edilmektedir. Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 21 Mart Pazartesi günü yayınlanacaktır.

2 Mayıs Yasak Elma dizisi var mı yok mu neden yok?

Bu içerimizde 2 Mayıs Yasak Elma var mı, yayınlanacak mı? Yeni bölümü ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 21 Mart 2022 Pazartesi günü Fox Tv de..

 

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.