19 Temmuz Kalp Yarası Var mı Yok mu Yeni Bölüm ne Zaman?

Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası dizisi ilk üç bölümüyle çok sevildi. Ancak kurban bayramı öncesinde Arefe günü Kalp Yarası dizisi olacak mı yeni bölüm yayınlanacak mı merak edildi. 19 Temmuz Kalp Yarası Var mı Yok mu Yeni Bölüm ne Zaman olacak sorularına bu sayfada detaylıca yanıt vereceğiz.

19 Temmuz Kalp Yarası Var mı Yok mu Yeni Bölüm ne Zaman?

19 Temmuz Kalp Yarası Var mı Yok mu neden yokKalp Yarası’ dizisi bu hafta 19 temmuz pazartesi günü yok ! Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel’in yer aldığı dizinin 4. bölümü kurban bayramı nedeniyle Arefe günü yayınlanmayacak. 19 Temmuz pazartesi günü Kalp Yarası Var mı Yok mu sorusuna da böylelikle kesin ve net cevap vermiş olduk.

Kalp Yarası Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 19 Temmuz

KALP YARASI” dizisi ekrana 1 HAFTA ARA VERİYOR. Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel’in paylaştığı SÜREÇ FİLM imzalı ATV ekranlarında 1. Sezonuyla yayınlanan KALP YARASI “19 Temmuz Pazartesi” günü yayınlanmayarak yayın hayatına 1 hafta ara verecek. KALP YARASI dizisi yeni bölümüyle 26 Temmuz Pazartesi ATV’de kaldığı yerden devam edecek.

Kalp Yarası Yeni Bölüm ne Zaman?

Haftanın en çok izlenen dizilerinden olan Kalp Yarası dizisi 2021 yaz aylarına damga vurmaya devam ediyor. İlk 3 bölümüyle 5 üzerinde total reyting alan Kalp yarası dizisi 19 Temmuzda ekrana gelmesi beklenen 4. bölümünü bu hafta yayınlamayacak. Bayram nedeniyle izlenme oranları düşük olacağı için ekrana bir hafta ara veren diziler bayram sonrasında kaldığı yerden devam edecek. KALP YARASI dizisi yeni 4. bölümüyle 26 Temmuz Pazartesi devam edecek.

Etiketler