19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

14.04.2021
212

19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu sorusu çok merak ediliyor. Ramazan ayı ile birlikte 2021 de diziler bir bir final yaparak veya sezon finali yaparak ekrana veda ediyorlar. Sefirin kızı dizisi de 19 Nisan 2021 günü yayınlanmayacak. Ancak bunun sebebi dizinin gün değiştirmesi. Artık Sefirin Kızı pazartesi günleri değil salı günleri yayınlanacak. 19 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusuna verilecek cevapta tam burada.19 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu

19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu sorusuna öncelikle değinelim. 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu sorusuna yok 19 Nisanda Sefirin Kızı dizisi yayınlanmayacak diyoruz. Peki 19 Nisan 2021 günü yayınlanmayan Sefirin Kızı ne zaman yayınlanacak. Sefirin kızı dizisi 20 Nisan salı günü devam edecek. Çünkü Kağıt Ev dizisi 19 Nisan pazartesi günü yayınlanacak. Star Tv de Sefirin kızı dizisini salı gününe aldı.19 Nisan 2021 Sefirin Kızı Var mı Yok mu

Koronavirüs nedeniyle dizilere ara verildi. 19 Nisan pazartesi günü de Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? gibi meraklı soruya dizi bir kaç hafta belki daha uzun izleyiciden ayrıldı diyoruz. Virüs salgını bitene kadar da Sefirin kızı yayınlanmayacak. Eski bölümlerin tekrarı yayınlanabilir. Başrollerinde; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizi ekibi Coronavirüs yüzünden çekimlere ara verdi. Ekranlara ne zaman döneceği belirsiz olan dizinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye şimdilik veda etti.

6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman19 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Sefirin Kızı dizisi yeni yıl sebebiyle ekrana kaç hafta ara verecek merak ediliyor. Sefirin Kızı dizisi ekrana sadece 1 hafta ara verecek. Yeni başlayan bir dizi olduğu için izleyenlerinden iki hafta ayrı kalmak istemedi. Ve çok doğru bir karar oldu. Rakipleri iki hafta ara verirken Sefirin Kızı yeni izleyiciler kazanacak ve reytinglerini artıracak.

Sefirin Kızı 19 Nisan Pazartesi Var Mı Yok Mu?

Sefirin Kızı dizisi 19 Nisan pazartesi günü ekranda olmayacak. Çünkü kanalların yaptığı bir anlaşma var. Her yeni yılda bir ya da iki hafta diziler yayınlanmıyor. Yeni reklam anlaşmaları imzalanıyor. Reklam ücretleri artırıyor. Dizilerin reklam pastasından alacakları oranlarda reytinglerle orantılı olarak yeniden belirleniyor. Bu yüzden de bu süreç biraz uzuyor. Dizilerde bu süreçte reklam parası alamayacakları için dizileri yayınlamıyorlar. Sefirin Kızı dizisinde de bu durum mevcut. Sefirin Kızı yeni yılın ilk haftası olan 19 Nisan pazartesi günü yayınlanmadı.  

Sefirin Kızı Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Sefirin Kızı izleyenler yeni yılda sadece bir hafta mı ara verecek yoksa 2 hafta mı merak ediyorlar. Sefirin Kızı dizisi yeni yılda sadece 1 hafta mola veriyor. Sefirin Kızı dizisi 13 ocak pazartesi akşamı saat 20:00 da kaldığı yerden Star TV ekranlarında yerini alacak. Sefirin Kızı dizisi diğer diziler gibi 2 hafta ara vermiyor. Çünkü izleyici kaybetmek istemiyor. Daha 3 bölüm yayınlanan dizi eğer iki hafta ara verirse seyirci kaybedebilir. Seyirci diziye tam bağlanmak üzereyken diziden kopmalarına sebep olurdu. Yapımcı ve kanal doğru karar vererek Sefirin Kızı dizisini sadece bir hafta yayınlamıyor. 13 Ocak pazartesi günü Sefirin Kızı yeni bölümü ile yayınlanacak.

Sefirin Kızı dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Sefirin Kızı dizisinde Nare ve Sancar kızlarını Sefir’in elinden kurtardılar. Memlekete döndüler ancak Sancar eşini baba evinden getirir ve annesinin isteği üzerine de onunla karı koca olur. Nare ise Gediz’in evindedir. Sancar’ın eşini alarak eve gittiği ve herkesin evden gitmesini istediğini öğrenince dünyası başına yıkılır. Sancar yanlış yaptı. Nare’nin geçmişini ve gerçekleri tamamen öğrenmeden kendini eşine bıraktı. Artık önlerinde aşılmaz bu Menekşe engeli var. Melek görünümlü kurnaz şeytan Menekşe. Sancar’ın tapusu bende diyerek bakalım bundan sonra ne işler açacak Nare Sancar ve Melek’in başına.

Diğer taraftan Gediz ise Nare’ye olan aşkını artık saklayamaz. Sancar’a da söyler. Seven insan inanır diyerek Nare’ye olan aşkını itiraf etmiş olur. Gediz Nare’yi seviyor. Sancar ve Nare birbirine hala aşık ancak bunu itiraf edemiyorlar. Menekşe kocasını geri almanın peşinde. Diziler işler iyiden iyiye karışıyor. Bakalım Sefirin Kızı dizisinde bundan sonra neler olacak?

Sefirin Kızı dizisi her bölümü birbirinden heyecanlı geçiyor. Nare ve Sancar ikilisi seyirciden tam puan aldı. Aşkları sevgileri seyirciye geçti ve ikisinin olduğu aşk sahneleri izlemek istiyor. Ancak dizi izleyenler arasında bir de Nare ve Gedizciler var… Siz hangi ikiliyi destekliyorsunuz? Nare ve Sancar mı olmalı sizce yoksa Nare ve Gediz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.  Yok Artık >> Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) ile Gerçek Sevgili mi?

YORUMLAR

  1. Burcu dedi ki:

    Çok sevindim salı günleri o kadar boştu ki hiç dizi yoktu çok iyi olmuş