19 Ekim Hudutsuz Sevda Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

11.10.2023
340

Hudutsuz Sevda Dizisi Var mı Yok mu 19 Ekim Neden yeni bölüm Yok? açıklayalım hemen. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Ekim akşama İsrail’in Filistin’e düzenlediği saldırı sonrasında 1000’e yakın Filistin’li çocuğun ve hastanın ölmesi sonrasında milli yas ilan etti. 3 günlük milli yas ilan edilince televizyondaki birçok dizi ve programda akışında da düzenleme yapıldı.

19 Ekim perşembe Hudutsuz Sevda dizisi var mı?

19 Ekim Hudutsuz Sevda Dizisi Var mı Yok muPerşembe akşamları FOX TV’de yayınlanan hudutsuz Sevda dizisi milli yas ilanından dolayı 19 Ekim perşembe günü ekrana yeni bölüm getirmeyecek. 5. bölümün bir hafta sonraya ertelendiğini kanal duyurdu. 19 Ekim günü yayınlanmayan Hudutsuz Sevda dizisi bir sonraki hafta 26 Ekim perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. 19 Ekim’de Hudutsuz sevda var mı yok mu sorusuna böylelikle yanıt verdik.

Filistin’in Gazze şehrindeki katliam sonrası ilan edilen 3 günlük milli yas nedeniyle birçok kanalda dizi ve programların akışında değişiklik yapıldı. 19 Ekim perşembe günü atv ekranlarındaki aldatmak dizisi, Kanal d ekranlarındaki Dilek taşı dizisi ve TRT 1 ekranlarındaki Kendi düşen ağlamaz dizisi de milli yas nedeniyle ekrana gelmeyecek. Sizce milli yas ilan edilmesi ve dizilerin ekrana gelmemesi doğru bir karar mı? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Hudutsuz sevda neden yok? 19 Ekim

https://www.youtube.com/watch?v=YZ4CA6PZPok

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?