19 Ağustos Kazara Aşk Var mı Yok mu Neden Yok?

17.08.2021
80

Bu konu 19 Ağustos Kazara Aşk Var mı Yok mu Neden Yok? niçin yayınlanmadı hakkında olacak. Sevilerek izlenen Star Tv perşembe akşamları dizisi Kazara Aşk 19 Ağustos perşembe olacak mı Var mı Yok mu Neden Yok? gibi sorular çok merak ediliyor. 19 Ağustos perşembe Kazara Aşk dizisi Var mı Yok mu yeni bölüm Neden Yok ne zaman yayınlanacak işte yanıtlar.

19 Ağustos Kazara Aşk Var mı Yok mu Neden Yok?

19 Ağustos Kazara Aşk Var mı Yok muPerşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Koliba filmin hazırlandığı Kazara Aşk isimli dizinin başrollerinde Ümit İbrahim Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. Kazara Aşk dizisi 19 Ağustos Perşembe akşamı Star TV’de ekrana gelmeyecek. Çünkü 19 Ağustos Perşembe akşamı Star TV’de Galatasaray’ın UEFA Avrupa ligi play-off karşılaşması yer alacak. UEFA maçlarını yayınlayan Star TV Kazara Aşk dizisine bir hafta ara verecek.

Kazalı Aşk dizisi 19 Ağustos Perşembe günü Randers Galatasaray Avrupa UEFA Avrupa ligi maçı nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Kazara Aşk dizisinin yeni bölümü 26 Ağustos Perşembe akşamı kaldığı yerden Star TV’de devam edecek. 19 Ağustos Perşembe Kazara Aşk var mı yok mu neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman olacak gibi merak edilen sorulara böylelikle yanıt vermiş olduk.

Haber: Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu, başrollerini Ümit İbrahim Kantarcılar ile Sude Zülal Güler’in paylaştığı dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yerine, Perşembe akşamı Randers – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi Play-Off Karşılaşması 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek. 19 Ağustos Kazara Aşk Var mı Yok mu Neden Yok? sorusuna yanıt verdik. Kazara Aşk Oyuncu Kadrosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.