18-19 Kasım Yemin 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

65 Yorum 1.182 kez izlendi

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen günlük dizilerden birisi olan Yemin dizisinde yeni bir haftaya girerken 18 Kasım pazartesi ve 19 Kasım salı günleri Yemin dizisi 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları neler olacak konularında sizlere detaylıca yazmak ve olacakları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Reyhanın konakta kalma kararı hem Emir’i hemde Cavidan’ı çok şaşırtır. Ancak buna alışması gereken kişiler vardır.

18-19 Kasım Yemin 121.-122. Bölüm Özeti18 Kasım pazartesi yayınlanacak olan Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özetinde Reyhanın Emire söylediği hiç bir yere gitmiyorum, konakta kalmaya devam ediyoruz sözleri herkesi çok şaşırtmıştır. Çünkü Nigar’dan öğrendikleri sonrasında Reyhan Cavidan hanımın neler yaptığını öğrenmiş ve dayısını o kadınla baş başa bırakamayacağını anlamıştır. Nasıl bırakabilirdi ki bu vaziyette. Her ne kadar dayısı iyileşme sürecine girmiş olsa da terketmesi hele ki son öğrendiklerinden sonra mümkün değildi..

NELER OLDU? NELER OLACAK? Kemal beyin en zor anlarında yanında olan Narin artık onun için bir vazgeçilmez olmaya başlamıştır. Kemal beyin yaralarının iltihap kapması üzerine Narin biran evvel onu iyileştirmek için elinden geleni yapmaya başlar ve bu arada duygusal yakınlıkları da iyice belirginleşir. Bu yakınlık ikilinin zor anlarında birbirine daha çok sahip çıkmasına neden olacaktır. Kemal bey için uğraşan Narin’in ormanlık alanda bayılıp yere yığılması ve ardından ona bakmaya çıkan Kemal beyin yoldan geçen bir araçla hastaneye kaldırılması yeni gelişmeleri beraberinde getirecektir. Hastaneye kaldırılan Kemal be NArinden ayrılmasıyla hastanadeki odasında rahat edemez ve Narini bulunca içi rahat eder. Bu birliktelik onları kalben yakınlaştırmıştır. Kemal beyin Narine sarılması artık aralarındaki sevginin göstergesi olmuştur.

Hikmet bey ise Reyhanın ellerinden şifa bulmaya ve kendine gelmeye başlamıştır. Reyhan artık dayımın bana ihtiyacı kalmadı dese de Emirin neye ihtiyacı olduğuna sen değil ben karar veririm demesi yeniden canını sıkacak ancak Reyhanın sabretmekten başka çaresi olmayacaktır. Doktorun Hikmet beyi kontrol edip sağlığının iyiye gittiğini söylemesi tüm aileyi mutlu etmiş ancak Cavidan hanım bunu fırsat bilip biran evvel konaktan Reyhanı göndermenin telaşına düşmüştür. Artık Hikmet beyin iyileştiğini biran evvel gitmesini istemiştir. Hasta ziyaretinin kısası makbul diyerek artık Reyhanı bu konakta hasta bakıcı olarak bile görmek istemediğini söylese de hem Melike ablanın Reyhana verdiği teselli hemde Nigarın söyledikleri herşeyi değiştirecektir.
Emir ise Reyhanın gittiğini görüp birşey yapamamanın ezikliğini yaşar. Nigar ise Cavidan hanımla Cemrenin Reyhanın gidişiyle istedikleri hahveyi keyifle yudumlamak isteklerini mecburen yerine getirir. Tabi içine tükürdüğünü saymazsak.. Ancak Nigar Cavidan hanıma kafayı takmıştır bir kere, onu ifşa edeceği günü bekler.

Diğer yandan Reyhan cebinde bulduğu notla irkilir, Dayısı Hikmet beyin hayati tehlikesi onu konağa geri döndürür. Çünkü onun için canını bile seve seve verecek özveriye sahip Reyhan dayısını bu leş kargalarına terkedip gidemezdi.. Konağa dönüşünde yine Cemre ve Cavidanın asık suratıyla karşılaşsa da konaktan gitmemek üzere gelmiştir. Cavidan onu konağa almamak için çırpınsa da Reyhan kararlıdır orada kalmaya, tüm hakaret ve kötü davranışları da göze almıştır. Hemen dayısının yanına koşan Reyhan dayısına keşke konuşabilsen keşke derdini anlatabilsen derken Cemre odaya girip Reyhanı kolundan çekip hemen gitmesi için tehdit edince Reyhan benim kaybedecek bir şeyim yok deyip polise gitmesini ister. Ancak Cemre Reyhandan beklenmedik bu çıkışla ne yapacağını şaşırır, Evet Reyhanın kaybedek bir şeyi kalmamıştır ve dayısını bakıp onu korumakla kendini yükümlü görmüş ancak Cemre Reyhanın söyledikleri karşısında şaşkına dönmüştür.
Emirin Reyhana kızıp neden hala buradasın demesi ise o suskun Reyhanın dilini çözmüş ve hiç bir yere gitmeyeceğim bundan sonra dayımın yanındayım diyerek son noktayı koymuştur..Merak edenler için 120. bölümün tamamı burada:

18 Kasım pazartesi Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özeti

Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özeti 18 KASIM PAZARTESİ NELER OLACAK? Emir Reyhan’a neden konağa döndüğünü sorarken Reyhan senin eski eşin olarak değil Hikmet Tarhun’un yeğeni olarak konağa döndüm diye cevap verir. Emir her ne kadar Reyhan’ın dönmesine içten içe sevinse de ayrıdıkları için onu konakta istememektedir.
Annesi Cavidan ise Emir’i gaza getirerek o kız yüzünden hasta olacaksın korkuyorum diyerek Emir’in Reyhan’ı konaktan göndermesini istese de Emir bunu başaramaz. Cavidan Emir’i daha fazla zorlayınca Emir annesine yeter artık çıkışmıştır. Reyhan ise Cemre’ye ne yaparsan yap Emir ile aramdaki bağı koparamayacaksın diye onu kızdıran ifadeler ile nispet yapınca Cemre konağı terkedip gitmek ister.

Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özeti (1)Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özeti 18 KASIM PAZARTESİ : Cavidan Hanım onu durdurmak istese de Cemre Cavidan Hanım’a da ağzına geleni söyleyerek senden de senin planlarından da bıktım usandım, her defasında yenilmekten bıktım diyerek çekip gider.
Cemre konaktan tamamen ayrılacak mı? Emir Reyhan’ın neden gerçekten konağa döndüğünü öğrenecek mi? Nigar Cavidan Hanım ile ilgili gerçekleri söyleyecek mi? Yemin dizisi 121. bölümde 18 Kasım pazartesi günü Kanal 7 de sizlerle olacak.

Yemin 121. Bölüm özeti 18 kasım pazartesi

Öncelikle yeni bölüm öncesinde cuma günü Yemin dizisinden neler oldu neler bitti kısaca ona göz atalım. Yemin 120. Bölümde görüldü ki  konaktaki sırrı çözmeye çalışan Reyhan, neler olup bittiğini Nigar’dan öğrenmiş ve verdiği kararla herkesi şaşkına çevirerek konakta kalma kararını verir. Bu karar hem Hikmet bey için hem de Emir için oldukça kritik bir karardır. Yemin 120. Bölümde Reyhan’ın beklenmedik bu kararı sonrasında konakta herkeste bir şok etkisi yaratır. Reyhan konaktan gitmemeye karar vermiştir ama onun artık burada işinin kalmadığını düşünen Cavidan Cemre ve Emire karşı nasıl bir gerekçe söyleyecek derken imdadına yetişen Nigar olup biteni bir bir Reyhana söylemiş ve Reyhan öğrendikleri karşısında adeta şaşırıp kalmıştır.

18 Kasım pazartesi Yemin dizisi 121. Bölüm Özeti FragmanıYemin 121. Bölüm bu konunun detaylarıyla ele alınmasına ve Reyhanın her şeyi Emire anlatmak istemesine yol açacak. Ancak bildiğiniz gibi dizi çok hızlı ilerlemediği için Reyhanın tüm öğrendiklerini ifade edip kendini temize çıkarması öyle kolay olmayacak. Emir’i bile inandırması oldukça güç olacak. Diğer yandan Talaz’ın tuzağına yakalanmış olan Kemal ve Narin, bir çözüm bulmaya çalışırlar ancak istedikleri gibi gitmez her şey. Ormanlık alandan kurtulmaları kolay olmayacak hele ki Narin’in bayılıp yere düşmesiyle iyice zor zamanlar yaşayacaklardır.

18-19 Kasım Yemin 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı18 Kasım pazartesi Yemin dizisi 121. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

18 Kasım pazartesi günü yayınlanacak olan Yemin dizisi 121. Bölüm Fragmanı ve özeti burada sizlere sunulacak ve dizinin detaylı analizi ile tüyolarını sizlere detaylıca yazmaya devam edeceğiz. Yeni bölümün tanıtım fragmanı ve özeti çıkar çıkmaz buraya eklenecektir. 18 Kasım pazartesi Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özetini yazmadan bir ziyaretçimizin haklı yorum ve eleştirisini sizlerle paylaşmak hemde dizimiz hakkındaki fikirlerini buraya sizlere sunmak istiyoruz:19 Kasım Salı Yemin dizisi 122. Bölüm Özeti Fragmanı

Yeşim Hanımın Yorumu: Diziden ders alınacak birşey göremiyorum ben. İnsanların bu kadar psikolojileri bozukken bence daha guzel konular islenebilir. Ilk başlarda çok severek sabırsızlıkla bekledigim bir diziydi. Ikinci sezon konuyu uzattikca uzattılar artık izlemekten nefret eder olduk. Aynı elif dizisine döndü. Sırf konu üretemiyorler diye haftalardir berbat bir aşk hikayesini izler olduk. Bide insan gerçek hayatta bu kadar insan mal olabilirmiye bağlıyor işi. Ya Allah aşkına biraz daha gerçekçi olamazmisiniz. Tamam dizide hep mutluluk hep aşk elbette olmaz. Acı üzüntü keder olacak tabi ama bu kadar sürdürmeye hiç gerek yok. Ilk sezon bir olay oldumu diğer gün hemen ortaya çıkıyordu ve zevkle izliyorduk şimdi üç hafta oldu hala bekliyoruz ki emir efendi gerçekleri öğrensin bu nedir ya.

Yemin 121. Bölüm Fragmanı ve özetiİki tane cadı diziyi yürütüyor. Asıl konu emir ve reyhan aski iken su an cemre ve cavidana döndü yani sanki başrol ikisi gibi. Yani bu kadar aşık olan bir kadın ve karşısında seytanin ta kendisi . Hicmi aklına cemrenin yalan söylediği yada bilinçli pislik yapacağı gelmez. Bu kadar arkasinda olaylar döndüren birisine inanıp aşkını terk eden bir kadın. Nasıl bir senaryo bu allah aşkına. Cavidan denen kadın kocasını hic mi sevmedi de bu kadar kötülük yapabiliyor adamı öldürecek kadar. 30 sene aynı yastığa bas koymus şimdi iki düşman gibi. Bence senaristlerin en kısa zamanda değişmesi lazım. Bu şekilde dizi devam ederse hiç kimse izlemez reytingler düşer. Ilk sezon iyiydi bu sezonda ayni şekil devam edin ya emire ne demeli. Malın önde gideni. Insan hicmi tanımaz karısını iki gün önce seviyorum deyip aşk fantazileri yapan bir kadın durup dururken neden ayrılsın. Ve hic kimsenin kötülüğünü dusunmeyen saf temiz bir kadın neden ayrılmak istesin. He bide ayrılınca hemen başlıyor ezmeye neymiş sen bu evde sığıntisin yapmayın ya allah aşkına severken iyiydi sığıntı deildi ne oldu terk edince mi oldu. Lütfen artık şu senaryoyu duzeltin ınsanları daha fazla bunalima sokmadan. Bence afili ask dizisinden örnek almalisiniz hem keyifli hem aşk dolu eğlenceli ve yeri geldiğinde de hüzünlü. Konular hemen çözüme ulaşıyor bu diziden mutlaka örnek almalı senarist.

18 Kasım Yemin 121. Bölüm Özeti19 Kasım Salı Yemin dizisi 122. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

19 Kasım Salı Yemin dizisi 122. Bölüm Özeti: Emir Reyhana dair ne bulduysa çöp diyerek Reyhanın özeline dair ne varsa kırıp döker, bu yetmezmiş gibi birde Cavidan tüm bu eşyaları toplayıp bahçede ateşe verir. Yanan tüm hatıraların arasından eline geçen fotoğrafla yetinen Reyhan evlilik cüzdanının bile yanmasını seyretmek zorunda kalır.. Tüm bu olup bitenlerin sonrasında Reyhanın saat üzerinde bulduğu bir ipucu mu olacak izleyip göreceğiz…Yemin Dizisi Analizi ve Tüyoları (Yemin 123.-124.-125. Bölüm Özeti)

Sevilen dizi Yemin yeni haftada 19 Kasım Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yemin dizisi 122. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları burada yeni fragman ve özet çıktığında sizlerle paylaşılacaktır.. 18-19 Kasım Yemin 121.-122. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

65 Yorum

 1. Günaydın çalıkuşum canım kardeşim nasılsın özledim seni sana cevab yazmışdım diger sayfada okursun canım 😘❤❤❤❤❤

 2. OGUZ BEY ISMIM MİRA 12.39 DAKI YORUMU YAZAN BENIM SIZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM BENI KAİLEYE ALDIGINIZ İCIN 😍😍😍😍

  • Mira çok güzel yazmışsın, dizinin gerçekten halini ortaya koymuşsun, senden müsait oldukça yorumlar analizler bekliyorum. Yorumunu yeni sayfaya ekledim bu arada.

 3. Avatar 🦋🍂🍂🦋

  İyi pazarlar tüm dunyaya🙋‍♀️
  Sevgilimi ulkeme
  Diziyi kesintisiz olmasa da can alici sahnelerini izleme olanağı buldum. Melankoli dozu”🌼 çok yuksek bir dizi olduğu icin seyirci bunalmis belliki. Oyuncular yonetmen kestik dediginde arka planda kurulu ziyafet sofralarinda kahkaha atip öpucuk emojili selfiler çektirirken seyircinin ekran basindaki sinir nobeti ofke bunalimi kimsenin umurunda değil ne yazikki. Kaldı ki oyuncularin da bu duruma el atip bi isyan etmesi lazim bence. Özellikle sevgili Gökberk Demir(Emir) bu yaz annesini, anneannesini ardi ardina kaybetti. Birkac sene önce topraga verdigi civan gibi kardesinn acısi henuz sogumamisken ustelik. Bir de bunun uzerine hergun dizi setine gelip ağlayan acı ceken entrikalarla boğuşan bir kadının aşkını yasamaya calisiyor. Adam arkasina bakmadan kaçsa yeridir vallahi. Bir ayar verse senariste ne iyi olurdu. Sevgili Engin Akyurek “Fatmagulun Suçu ne”dizisinde bazen o kadar boguldugunu soylemiski acıkli senaryodan dizisetine gitmek istemedigi anlar olurmus ve senarist bunu göz ardi etmemis duyunca.. biz aciyi seven bir millet degiliz ;aciya zorla alistirilmaya calisiyoruz sadist gibi o kadar. Seyirci melodrami sevdigi icin değil ;acaba birden bir mucize olup gercekler ortaya cikacak mi sis perdesi aralanip asiklar kavusacak mi ve daha da önemlisi itiraflarla dolu pismanlik ve Af Dileme” sahnesi olacak mi diye sabirla sebatla bekliyor .. ama nerde dizideki hersey halı altina süpürülup, Yalapşap bir AŞK senkronize edilmeye çalisiliyor. Dolayisiyla bu kopukluklar seyirciye sirayet ediyor ve tam bir hayal kirikligina dönusuyor.. Bir diger ki önemli tespitim dizide salt iyilik”” ve salt kötülük var”” degismeyen tek şey degisimken burada bir sabitleme var. Şoyle ki: Cemre ile Cavidan nedensiz kötülük yapiyorlar. Evet Cavidan yoksul bir hayattan gelmis ama ne baba evinde ne koca evinde fiziksel ve ruhsal bir travma yasamamis. Haza beyfendi zarif bir kocasi ve evlatlari olmus. Travmasi olsaydi bunu çemkire çemkire soylerdi zaten. Yani kadın diyor ki ben kötülük yapmak icin kötülük yapiyorum hobi olarak, zevk icin. Sen bana hapşurdugumda çok yasa demediysen bittin kardeşim Sen seni mahvedicem”tarzinda. Kadin anne sozde ama evlatlari umrunda değil. Birinde dediki Cemreye Cavidan: Reyhan Emiri gercekten saf duygularla seviyor ama Sen hirslarinla seviyorsun seninki inat dedi. Ee kardesim Sen madem biliyorsun bu kız kötü ogluna layik değil niye israr ediyorsun o zaman. Tamam Reyhani sevme ama Cemreyi de isteme o vakit gercek yüzünü gördüm madem. Annelik bunu gerektirir.Keza Cemre de oyle. Emir kendisine hayatinin hicbir döneminde vaatte bulunup yarı yolda terk etmemis. Bu neyin hirsi. O da diyorki birini begendiysem kötülük yaparim rahatca. Bunun adı SALT KÖTÜLÜKTÜR. Halbuki seyirci Cavidan ve Cemreyi sevebilirdi en azindan sempati duyabilirdi. Bazi senaristlerimiz oyle güzel kötü karakter yaziyorlar ki Seyirci mest oluyor adeta onlar icin izliyor. Çünkü adaletli ve esnek bir kötü ciziyor. Nedenleri olan bir kötü. Kotuyum ama sebepsiz değil bunun alti dolu diyor. Örn; Kara sevdanin Emir kozcuoglusu, yaprak dokumunun Ferhundesi ,Aşkı memnunun Bihteri.. bunlar sevilen kotulerdi dizi tarihinin. Iyi olnakda sadece gözü kapalı iyilik degildir etrafinda olup biteni donen dolaplari fark etmektir iyi insan olmak. Reyhan Emir Narin Kemal bunlar da SALT İYİLER… yani kendi eksenleri etrafinda dönüp durduklari icin aynı mevsimi yasiyorlar hep. Ekvator cizgisini bir gecin hele yaa.. Seyirciye Kulak verin ve farkli bir senaryo olusturun. Yazik bunca emege bunca zamana.. dusuncelerim budur

 4. Allah rahatlık versin değerli sitemizin değerli kıymetli yorumcuları… Son bir kaç gün anneciğimdeydim ve o’nun etrafında dönüp durdum gözle görünen ev işleri… Uykusuz kalınca ben pert… Ve insanın en mutlu olduğu an anne kucağı yaş gözetmeden…. Allah sağlıklı ömürler versin tüm annelere…. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte tek tek isim yazmasamda benim kalbimdesiniz…. ((özellikle duygulu kızım sevgilerin mimarı )) SEVGİMLE…. Tatlı uykular rüyalar

  • Günaydın özgür teyzoşum deyerlimiz kıymetlimizsin nə güzel hep mutlu ol amin 🤲🤲🤲😘❤❤❤❤❤❤güzelce dinlen Allah can sağlıkı versin sana ellerinden öpüyorum 🤗🤗🤗🤗mutlu bereketli pazarlar dilerim

 5. Xanımcım, Günelcim sizi gördüm daha çok mutlu oldum. Hep böyle kalın. Xanımcım xoşbəxt ol . İnşallah düğün de olur. Önce canınız sağ olun. Her şey yoluna gider. Oğuz bey HOŞ bulduk. Sizləri tanımak çok güzel. Çocuklarda çok şükür iyiler teyzeleri sizlere selamları var. Şimdi uyutdum. Kendinize iyi bakın. 🌹 🌷🌹🌸🌻🌼

  • Günaydın günaycım çok teşekkür ederim sizde hep iyi mutlu olun aleykum salam bəndənde selam söyle diger sitede göremedim seni neşeli pazarlar dilerim 🤗🤗🤗😘💋

 6. Avatar Günel ❤️Xanım Abla❤️

  Hayırlı Akşamlar❤️Xanım Abla❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Cok Sevindim Hep Mutlu Olun Üzünüzde Güllüş Eksik Olmasın Melekler🏠Işığ Sacsın Babanızın Ömrü Uzun Olsun Sizi Cok Sevirem Xanım Abla Siz Azeride Harada Yaşayırsınız Ben❤️Sumkayıtda❤️11-çi Mikrayonda Yaşayıram Umarım Bir Gün Bize Konağ Gelersiniz❤️Türk Halkın❤️Bütün Güzel İnsanları Konağımız Ola Biler Kapımız Her Zaman Acığ Konağ Sözü Dilde Söylenilir Dostlar Bizim Ücün Ailemiz Kimi Doğma Sizi Cok Sevirem❤️Dizi🇹🇷🙏🇦🇿Ailem

  • Günaydın günelcim çok teşekkür ederim iyiki varsın səndə hep iyi mutlu ol canım bən zirə kəndinde yaşıyorum oraya gəlməm imkansız kısmet İNŞALLAH gəlirlər mutlu pazarlar dilerim 🤗🤗🤗😘😘🤗🥰🙂

 7. Avatar Günel 💔Yemin💔

  💔Yemin💔Dizisin Senaryosuna Bakdığda İnsan Üzülür Hekayeden Hayata Daşıyaçağımız Bir Örnek Yok Yuvada Şu Kader Kötülük Varki Analiz Etdikde Adet Enenelerimiz Yadan Cıkır Hayalarımızdan Kayıp Olur Hep Kötüleri Düşünürük Dizi Başlasın Çemrenin Çavidanın Kötülükün Sonuna Bakağ Cok Zor Kaynana Gelin Münasibetleri Karı Koça Münasibetlari Üzüçü Hayat Zor İnsan Yuvasın Gözünün Önüne Getirmeli Eşin Yatağa Düşdükde Onun Dostu Eşi Sirdaşı Olmalı Hörmetlı Senarist Dizide Karı Koça Aşkın Sevgisin Yok Etdiniz Yuva Yuva Olamadı Çavidan Oğlunun Aşkın Sevgisin Yok Etdi Emir Reyhan Obrazları İyi Olmadığını Düşünürük Ama Şu Doğru Deyil Şu Obrazları Senarist Bele Yetişdirip Reyhan Emir Ne Yapsın Çavidan Obrazına Kötülük Kapıları Hep Acıkdı Dizinin Baş Kahramanları Reyhan❤️Türk Halkın❤️Oyuncusu Narin❤️Azerbayçan Oyuncusu❤️Senarist Kaşki Diziye İki Halkın Adet Enenelerin Ekleyerdiniz Seyriçiler Mutlu Olardı Adet Enenelerimizin Bilemediyimiz Sirlerin Bizlere Göstererdiniz Zaten Kötülükleri Her Zaman Görürük Şuna Ehtiyaçımız Yok Çavidan Çemre Kimiler Hayatımızda Var Bılmediyimiz Adetleri Öyredin Bize Biz Seyriçilerin Günahı Ne İşden Eve Gelirik Ekrana Bakırık Yemin Başlayır Kötüler Sanki Hayatımıza Dakil Olur Kötülükü Görüp Üzülürük Sevinç’i Aşkı Görürük Sevinirik💔Yemin💔Sözü Dizide Sadeçe Kötülük Ücün Kulanılır Oyunculara Yazık Oldu Aşka Sevgiye Yazık Oldu

 8. Avatar Günel 🇹🇷📨🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın Yönetici Nasılsınız İyi İstirahetler İşlerinizde Yorulmayın Mutlu Olun Acılan Sabahınız Güzel Olsun❤️GÜNAY Abla❤️Nasılsınız Sizi Sitede Görmek Ne Güzel İyi Ki Bizimlesiniz Şu Site Sevgi Dolu Dostlara Her Zaman Kapısın Acır Melekler Sizi Korusun Dizibilgi tv Sitesi Aslı Ablasız İyi Olamaz Sitede Dostlar Görünmür Şu Üzüçü Aslı Abla Siteye Emek Verip Dostlar Sitede Olmaması Aslı Ablanı Üzeçek Umarım Aslı Abla Siteye Bakaçağ Sitede Bir🏠Uzun Zaman Şu Sitede Dostluk Yapırık 2017-çi İlden Karşımızda 2020 Çi İl Gelir Şitede 3 Yaşımız Olaçağ 4 Yaşa Keceçeyik Kücük Çoçuk Şu Yaşda Ane Baba Söyleyir Dostların Bezileri Siteni Terk Etdi Ama İzleri Sitede Kaldı Günay Abla Her Zaman Sitede Olun Mutlu Olun Sizi Sevirem❤️Gülay Abla❤️Nurbanu Abla❤️Xanım Abla❤️Özgür Abla❤️Sema Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız İyi İstirahetler Mutlu Olun İyi Gezintiler🇹🇷🙏🇦🇿

  • Günelcim çok teşekkür ederiz ❤❤❤🥰😘günaycım iyiki gəldin bu siteye canım ❤❤❤

 9. İyi günler arkadaşlar. Xanımcım nasılsın? Amaliyyat olumuşsun. Allah acil şifalar versin. Amin. İşdən çıkdınmı? Herşey yolundamı? Azeri ablam, Hanım ablam, Aslıcım onlardan haberin varmı? Nasıllar? Birşey bilsen yazarsın. Çok merak ediyorum onları. Düğün oldumu? Sana o kadar sorularım var ki. Çok özletdin kendini. Burada Özgür ablam sağ olsun davet etdi. Ben yazamıyordum.Yorumlarım çıkmıyordu. Şimdi çok şükür çıkıyor. Sayın yöneticiyede teşekkür ederim. Böyle site açdığı için. Güzelcim gelemiyor. Inşallah o da gelir. Diziye gəldikdə. Dün biraz izledim. Reyhanın dili varmış. Şükür. Cemreye günün gösterdi şimdilik. Daha uzun yol var. Onlarla başa çıkmak için. Narinle Kemalda bir birlerini seviyorlar. Artık bence ikiside bunu anlamalıdı. Bunun adını koymalılar. Emirde ancak bağırsın çağırsln. İnsan akılla davranmalı. Diliyle yok. Bakalım ne olucak. Nazmiye hanım artık buna el koymalı. İyi olmaları için iyi birşeyler yazmalı. Kötülüye üstünlük verirmemeli. Bu benim fikrim. İnsanlara kötüıükler öğretiyorlar. Ağıllarına pisşeyler sokuyurlar. Olmaz böyle . Diziler ne için? İnsanlar vakit lərini iyi geçirmek için, ders almalı için. Amma yook
  Ağlamak, Ağlamak. Böyle olmaz. Bu benim fikrim. Dünya savaş halında onsuzda. Dizilere bakıb yüzümüz gülsün.
  İnsanların çoku örnek götürməli. Amma böyle örnek değil. Kötülük götürüler. Kötülüye çok üstünlük vermək olmaz. Dünya kötülükle dolu. Dizilerde kötülük olmasın. Bir evin içində bir birlerini bir dövmedikleri kaldı. Karına şiddəti kınıyorum. Bu reyhana sözle şiddet değilmi. Biri kolunu sıkıyor biri bağırıyor biri kovuyur. Elbette iyilerde kazanıcak. Her bir masalın sonu iyi biter. Son gülen iyi güler😀 . Allah yardımcımız olsun. Kendinize iyi bakın. 🌹

  • Hayırlı akşamlar canım benim bəndə iyim çok şükür çok teşekkür ederim evet iyilər canım aslım dün gəldi hər kes iyi çok şükür bəndə işdən çıkdım düğün olmadı nişan olucak ayın sonu yapmak istiyoruz bakalım düğün yazda yapmak istiyoruz nişanlım evlerini düzeldicek onları beklıyoruz sən nasılsın çoçuklar nasıl bəndə çok özledim seni dizi hakkında haklısın ❤❤❤❤❤😘🤗🤗

 10. Keyifli haftasonları site ahalisi nörüyonuz bugün bakem?? 🙂

 11. Dizide ders alınacak birşey olmadığı gibi kötü örnek oluyor.Dikkat ederseniz kötüler ve kötülükler kazanıyor.Hakaret aşağılamalar,hakir görmeler.Başka birşey yok.15 gündür izlemiyordum ümitsiz olarak son bölümü atlayarak internetten izledim hiç birşey yok tamamen kısırdöngü.Ben Cavidan ve Cemre karakterine sahip insanların ön plana alınıp yaptıkları tüm kötülüklerin yanlarına kalmasına tahammül edemiyorum.Saf temiz Allah tan başka kimsesi olmayan karakterlere biraz yol açın. Biraz onları da gözetin.Bu hızla giderseniz 10 yılda bitmez diziniz tabii izleyici bulursanız.

 12. Burdan nazmiye hanima sesleniyorum diziyi sacmalamadan guzel birsekilde cevirsin emirle reyhani eskisi gibi bir araya getirsin eski gunleri ozledik bosanmayi iptal etsin nazmıye. H sızden bunu ıstıyoruz 😴😍saygılar

 13. Avatar Fatma yaman

  Reyhan ın 2 haftadır ağlamasın dan gına geldi senaristler izleyicileri savuttular reytingler iyice düştü istenildiğinde reyhan konuşa biliyomuş bu kadar sacmalık olmaz. Sayenizde daha izlemiyorum sadace fragmana bakıyorum

 14. Avatar Günel 💔Yemin💔

  💔Yemin💔Reyhan Kötülerden Yuvasın Koruyamadı Hikmet Beyi Kötülerden Nasıl Koruyaçağ Çavidan Çemre Bunlara Dayanamaz Yeni Kötü Planlar Reyhanı Gözleyir Senarist Yemin Dizisin Senaryosu Necençi Esire Aid Cok Özür Dilerim İndiki Zamanede Boşanan Gifler Nigahsız Bir Yuvada Olmıyor Reyhan Emir Nigahlı Olduğda Bele Aile Kimi Görünmediler Aşk Sevgi Sözlerin Kalplerinden Duyurduğ Reyhan Obrazı Baş Kahraman Geyimleri👗👠Berbad Hereketleri Hekel Gibi Bumbuz Senarist Yazık Oldu Reyhana Konakda Reyhanı His Etmek Olmur Emir Reyhan Obrazların Sözlerin Narin Kemal Obrazların Sözleri İle Deyişse İdiniz Güzel Olardı Hikmet Bey Obrazı İyi Karısı Çavidan Neden Kötü Şunu Anlamadım Kemal Beyin Birinçi Eşi Harada Babası Kemal Beyden İntikam Alır Çavidan Kemal Beyin Karısına Neler Yapmış Kim Bilir Masalın Anesi Umarım Ölmüş Babasına Tarhun Ailesinden İntikam Cıkarsınız Söyleyip Narin Obrazı Sevimli Umarım Narin Doktur Olmuş Kecmişinde Açı Hatireler Var Doktur Olduğda Neler Olmuş Aşk Sevgisinde Neler Olmuş Gizemli Sirler Kutuda Bağlı Narinin Gözlerinde❤️Aşk❤️Reyhanın Gözlerinde Keder Var Emir Reyhanı Ne Zamane Keder Af Edeçek Kötüler Kötülük Edeçek Yuva Dağılaçağ Zor

 15. La serie debe de cambiar tanto daño y maldad no es bueno ver.
  Ya la novela se hace fastidiosa, respeten el público, aunque los Turcos se hacen importantes con el sufrimiento y eso es malo.

  • SANIRIM HAKLISIN, ACIYI SEVEN BİR MİLLETİZ BİZ..

   • Avatar Günel ☀️Oğuz Bey☀️

    Hayırlı Akşamlar☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Açını Seven Halk Deyilik Oğuz Bey💔KADINLARI AĞLADAN💔Milletiz ERKEK Dövlettir Yönetir Korur Sahip Cıkar KADIN Millettir Dövleti Yalnızça O Ayakda Tutar Bütün Dizilerde Kainatda Kadınlar Hep Ağlayır Erkekler Kalblerinde Kadınlar Gözlerinde Gözler Bizim Aynamız Şu Aynanı Hep Sınık Saklarık Müselman Olmakda Zor Cünkü Bir Birimizi Sevmirik Bütün Müselman Ölkeleri Bir Birine Savaş Acıp Tarikimizde Bunlar Yok Kecmiş Düşmenlerimiz Beli İndi Dost Kim Düşmen Kim Anlamırsan Tarikimizde Ne Yazılaçak Müselmanlar Müselmanları Ketil Edir Yazılaçak Zor

 16. bu kadar iğreç seneryo olmaz bir genç kız nasıl oluyorda talaz gibi azılı katili buluyor ve başkasının evinde bu kadar kalabiliyor biraz gerçekci türk aile geleneğine göre yazilsa daha iyi olmazmı…..Hani Reyhan mimarlık kazanmıştı okula başlasa Emir kıskansa tatlı tatlı atışsalar o iğrenç Cavidan 40 yıllık eşine ettikleri çıksın artık ortaya güzel şeyler çekilsin insanlar izlerken zevk alsın……

 17. Yorumlara bakılırsa bölüm her zamanki gibi yerinde saymış ehh bende iyiki izlememişim de hacı dedemizi ziyarete gitmişim en azından iki hayır duasını aldık…
  Bu muhteşem senaryoyu yazan arkadaşlara da selam söylüyorum ve onlara bende İbrahim Erkal’dan bir şarkı armağan ediyorum hangi şarkı olduğunu siz tahmin edersiniz artık 🙂

 18. Avatar Günel 🇹🇷📨🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları☀️Sayın Yönetici☀️Nasılsınız Zaman Hayatınıza Mutlu Günler Getirsin Sevinçiniz Daimi Olsun ❤️Xanım Abla❤️Nasılsınız Amalyat Olmusunuz Kecmiş Olsun🙏Melekler Sizi Korusun❤️Çalıkuşu Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Sözlenmisiniz Hayırlı Olsun💐Mutlu Olun Yuvanızda Aşk Sevgi Olsun Dizi Ailesin Cok Sevirem Mutlu Haberinizi Duyağ☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Elerinize Sağlığ Analizler Güzel Olmuş İşlerinizde Sitede Yorulmayın Mutlu Olun Dizi Ailesi Her Zaman Işığınıza Yığışsın

  • Hayırlı akşamlar günelcim bən çok iyim şükür sən nasılsın günün nasıl geçiyor çok teşekkür ederim ❤❤❤😘🤗🤗

   • Avatar Günel ❤️Xanım📨Abla❤️

    Hayırlı Akşamlar❤️Xanım Abla❤️Sağ Olun Sitede Sizi Görmek Cok Güzel Sağ Olun Ben Kötü Hastelenmişem Boğazım Ağrıyır İstilik Krip Hepisinden Var İşe Okula Gedemirem Evde Oluram Özüne İyi Bak Sizi Cok Sevirem

    • Günaydın günelcim çok teşekkürr ederim canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin 😘🤗🤗

 19. Hayırlı akşamlar canım arkadaşlarım şule ablam iyiz sən nasılsın portakal çiçəyi hoş gəldin

 20. Nigârın çok isterdim,ki emire anlatsındı reyhan yerine emir belki daha çok inanırdı.reyhan bu suskunluğundan kurtulmalı ve emire cemrenin onu kendi hayatıyla tehtit ettiğini hepsini bir bir anlatmalı ve arkasından sihirli sözcükler ben seni çok seviyorum senden asla boşanmak istemedim,senin özgürlüğün uğruna kendimi mahvettim,seni bu kadar severken o mahkeme salonunda o eveti söylemek ölümden beter geldi ,deyip son noktayı koymalı bence.

 21. Nihayet hak yerini buldu ,biz duymadık gerçi ama nigârın reyhana söylemesi boş zaten emir onu dinlemiyor konuşmasına dahi izin vermesken nigârın anlattıklarını nasıl bir dille aktaracak,bu haftada reyhan söylemeliyim etmeliyim derken emirin yüzüne bakarken bir bakmışsın,kiii hafta sonu gelmiş,hikmet beyin yanında oluyor tüm olanlar ilginç,cemre hakaret eder dayısının yanında,cavidan topla artık bavulunu der dayısının yanında,dizinin kilit anahtarı hikmet bey olmuş oluyor,bu yüzden artık hikmet bey iyileşmeli,ki diziye renk gelsin emirle reyhanın hayatına yön verin artık reyhanın lâkabı zaten beslemeydi,birde yeni lâf üretti cavidan çöplük faresi,bu dizide başroldeki bir kişiyi ezdiniz,maşallah cavidan cemre ön plânda,birazda narinden kemâlden bahsetmek istiyorum,artık yüzde yüz eminim narin kesinlikle doktor durum onu gözteriyor,kendi kaburgasının ne gibi sonuçlar doğuracağını doktor olmasa nerden bilebilir,ki,artık reyhanla emirin artık konuşmaları lâzım ,bu reyhanın konuşmamasından çok sıkıldım ben,hiç bir şey açıklama ,ben hiç bir yere gitmiyorum dedi çıktı işin içinden,hadi açıkla bakalım emire neden kaldığını.

 22. Hepinize iyi günler hayırlı cumalar canlar nasılsınız .oğuz hocam sen nasılsın yeni sayfa açılmış ellerine yüreğine sağlık

 23. Avatar Portakal Çiçeği🍊

  Bu arada herkes diziye sarki bulmus.
  Ben de Yemin dizisine nur icinde yatsin dedigim kıymetli Ibrahim Erkaldan armagan ediyorum :
  tutma benim gibi onun elini
  onu benim gibi sevme sevme
  ben kimseyi sevmedim senin gibi
  sende benim gibi sevme sevme
  sende benim gibi sevme sevme
  bakma benim gibi onun yuzune
  ona yuregini verme verme
  bakma benim gibi onun gözune
  gönul sarayini serme serme
  ahh gönul sarayini ona gösterme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 24. Avatar Portakal Çiçeği🍊

  Hayırlı cumalar..
  Bu dizide ne Reyhan Emire, ne Emir Reyhana uygun bir eş değil.  Emire cevval, gözu kara, tuttuğunu koparan kendini iyi ifade edebilen,taşın altinda kalan ama lafin altinda kalmayan bir kadın lazim.  (Tabiki bu Cemre değil 😉) Reyhana da mantikli düşünen, olaylar muhakeme yetenegi güçlü, adaletli, basiretli bir erkek lazim.  Reyhan gibi mıymintı suskun her konuda kendini feda etmeye hazir birini kimse eş olarak istemez.  Kadın pasta hediye eder kocasini altın tepside başka kadina rahatca sunuyor.  Neymiş onun iyiligiymiş.  Ya bacım benim kocam benim olmayacaksa başkasinin da olmasin bırak hapislerde yatsın. Elbet çıkar birgun. AYRICA EMİR EN KÖTÜ HAPİSHANEDE BİLE CEMRE VE CAVİDANIN YANINDAN DAHA GÜVENLÎ😁 bu bir gercek.  Engerek yılanı gibi oğlana sürekli çesitli zehirler enjekte ediyorlar.  Ben olsam hapiste olmasini yeğlerdim.  Emir gibi ayrilma adabini bilmeyen bir kocayi da kimse istemez. ERKEĞİN HASI”””ayrılirken belli olur.  Sevgiliyken canım cicimi herkes der.  Ayrilirken Sen saygı duyabiliyor musun karsindaki kadina; işte o vakit adamsin.  Adam ayrilirken Yok sığıntisin yok ucubesin diye canavar çikardi icinden.  Bir muhakeme et bir kamera koy bakalim eve bu kadın senden niye ayrildi birden kaşını gõzünü mu begenmedi yani dingil😏 Kemal ve partnerlerinin maceralari bana göre daha çok ilgi çekici
  Gerçi o da nasıl avukatsa hiç kafasi calismayan, kanunu kullanmayan basiretsiz bir hukukçu parcasi
  “Nazmiye Hanim ve Basak Grubu””” şunu diyimki: Berbat bir senaryo yetenegine sahipsiniz.  Bu oyuncular daha sonra çağ atlayip kendini farkli projelerde gordugunde soyleyecekleri tek şey: Böyle salak bir dizide başrol oynamayi nasıl Kabul etmişim😝😝
  Ama günlük dizilerimiz son on yildir hep böyle ne yazikki.  Unutma beni furyasiyla baslayan bu rezillik devam edip gidiyor.  Dunde stardaki Sevdim Seni Bir Kere “” mi iki kere mi artık neyse sarki sözunden yapilmis dizi😂 ona göz attim igrenc.  Evlilik disi hamile kalan gencler, kendini evli adama zorla yamayanlar…
  Yani ben günlük dizi yazsam oyle şeyler ortaya koyardim ki ; Seyirci milyon dolar harcanmis haftalik dizi yerine bin liralik yaptigim benim günlük dizimi tercih ettirirdim. En güzel duygularin en güzel aşkın katilisiniz ne yazikki.  Uzgunuz “”bizimle degilsiniz “”👎👎😏

 25. Günaydın hər kese hayırlı mutlu neşeli cumalar dilerim tüm dualarınız kabul olsun 😘🥰🥰🙂🙂

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler hayırlı cumalar xanımcım..

   • Merhaba gülay ablacım çok teşekkür ederim mutlu huzurlu bereketli günler cumalar dilerim işlerinde kolay gəlsin Allah yardımcın olsun ❤❤❤❤😘🤗🤗🤗

 26. Günaydın özgür teyzoşum nasılsın hep mutlu ol ellerindən öpüyorum Anneniz nasıl selamımı iletirsin hoş bulduk canım teyzoşum 😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗❤❤💋

 27. ALLAH RAHATLIK VERSİN…
  BU NASIL FRAGMAN. TEŞEKKÜRLER MEHMET OĞUZ BEY.. SAYFA İÇİNDE.. BAŞARILAR..

 28. Oğuz abim özetler için çok teşekkür ederim eline yüreyinə sağlık nihayet reyhan gerçekleri öyrendi emire anlatması zor olsada en kısa zamanda o da anlıycak yeşim hanım sizin de elinize sağlık katılıyorum hayırlı gecələr 🙂

  • Avatar Özgür XANIM

   Tatlı uykular rüyalar… Ben annemde onunla olunca çocuk gibi heyecanlı… Galiba bu heyecan uykusuz bırakacak gibi.. Değerlilerimmmm Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte… Sevgimle… HOŞ GELDİN ŞİRİNKIZIM 😘❤

Etiketler