17 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok?

Fox Tv de 17 Nisan cumartesi Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok? niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz bu içerikte. 17 Nisan Fox TV Sen Çal Kapımı mı Savaşçı mı Yayınlanacak? 17 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu sorusuyla başlayalım. 17 Nisanda Sen Çal Kapımı neden yok yeni bölüm ne zaman, sezon finali bölümü 17 nisanda niçin yok buna da hemen yanıt verelim.10 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu neden yok

17 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu?

MF Yapım imzalı “Sen Çal Kapımı” dizisi cumartesi akşamları yayınlanıyordu.. 10 Nisan cumartesi Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu sorusuna bu hafta Sen Çal Kapımı 10 Nisanda yok diyoruz. Sezon finali yapacak olan dizi 17 Nisan gününe ertelenmişti. Ancak bu arada Savaşçı dizisi başlayınca şimdi izleyiciler 17 Nisanda Savaşçı dizisi mi olacak merak edildi. Sen Çal Kapımı 10 Nisan günü sezon finali yapması beklenen Sen Çal Kapımı dizisi sette görünen koronavirüs vakaları nedeniyle bir hafta ekrana gelmemişti. 10 Nisan da yayınlanmayan Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali bir sonraki hafta 17 Nisan cumartesi ekrana gelecek. Ancak Savaşçı dizisinin erken başlaması nedeniyle Sen Çal Kapımı dizisi Saat 22.30 da başlayacak.

17 Nisan Fox TV Sen Çal Kapımı mı Savaşçı mı Yayınlanacak?

Bu soruyu neden sorduğumuzu izleyiciler anlamıştır zaten. 17 Nisan cumartesi günü Fox TV de Sen Çal Kapımı dizisi mi yayınlanacak yoksa yeni sezona başlayan Savaşçı mı Yayınlanacak? Hemen yanıt verelim. 17 Nisan Fox TV de önce 20.00 da Savaşçı dizisi başlayacak, Sen Çal Kapımı dizisi ise 22.30 da ekrana gelecek. Sonuç olarak her iki dizide yayınlanmış olacak. Sezon finali yapan Sen Çal Kapımı Haziran ayında yeniden başlayacak.

10 Nisan Sen Çal Kapımı dizisi sezon finali neden yok

10 Nisan Sen Çal Kapımı Neden Yok?

Sen Çal kapımı sezon finali gün değiştirdi. Bu konumuz 10 Nisan günü sezon finali yaparak ara vermesi beklenen Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finalinin bir hafta ertelendiğini duyurmak için. 10 Nisan günü Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok? Niçin yayınlanmıyor konusu hakkında olacaktır. Dizi sezon finalini gün değişikliği sonrası 17 Nisan cumartesi günü ekrana gelecek. 10 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok? sorusuna yanıt vermiş olduk.Sen cal kapımı 10 Nisan neden yok

10 Nisan Sen Çal Kapımı Var mı Yok mu?

Fox TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi 10 Nisan günü yeni bölüm yayınlanacak mı? Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı, başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, İsmail Ege Şaşmaz, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi 10 Nisan 2021 günü yeni bölümü yayınlanmayacak.

Cumartesi yayınlanan diziler nedeniyle Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri oldukça düşük seyrediyor. Korona virüs vakaları da sette görülmeye başlandı. Bu nedenle Sen Çal Kapımı dizisi sezon finaline bir haftalık ara vererek 10 nisanda değil 17 Nisan günü yeni bölümü ekrana getirecek.

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm 17 Nisanda

FOX TV’de cumartesi günleri ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümüyle 17 Nisan günü kaldığı yerden devam edecek. Yüksek reytingler alamayan dizi bir süre ara vererek yaz aylarında yeni sezona tekrar devam edecek.

Sen Çal Kapımı Sezon Finali Yapar mı?

Sen Cal Kapimi yeni bolum neden yok10 Nisan cumartesi günü ekrana gelmeyen Sen Çal Kapımı dizisinin sevenleri dizinin sezon finali yapıp yapmayacağını merak etmeye başladılar. Son bir yıl boyunca aralıksız çekim yapan dizi ekibi uzun bir süre daha çekimlere devam edecek. Ancak sette görünen virüs vakaları dizinin sezon finalini bir hafta geciktirdi. 10 Nisan günü yayınlanmayacak olan Sen Çal Kapımı 17 Nisan günü sezon finali ile Fox Tv de..

Yorum yaz

6 Yorum

 1. bence de dizi hemen baslasin ve hic final yapmasin insallah reytingler geri yükselir ve hiç final yapmaz.

 2. Avatar Yasemin baltalı

  🌹💞Sen çal kapımı için bir virüsten ötürü ödeniyor Bir de reytingi düştüğü için deniyor Hangisi doğru ..
  En sevdiğim dizi Hande erçel’e çok beğeniyorum geleceğinTürkan Şoray’ı sultanı olacak..🙏🙏

 3. Avatar Yasemin baltalı

  Sen çal kapımı için bir virüsten ötürü ödeniyor Bir de reytingi düştüğü için deniyor Hangisi doğru

 4. Avatar Çal kapımı ask

  Çal kapımı ask kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim ve ben doğumğünü gelircekmisini

Etiketler