17 Ekim Cumartesi Kalk Gidelim Var mı Yok mu, Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Yorum Yap 485 kez izlendi

17 Ekim 2020 Cumartesi günü TRT1 de Kalk Gidelim Var mı Yok mu, 17 Ekim Kalk Gidelim Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna yanıt verelim bu konumuzda. TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan kalk gidelim dizisi 17 Ekim 2020 cumartesi günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor ne zaman yeni bölüm ekrana gelecek maçtan önce veya sonra kalk gidelim yayınlanacak mı gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek istiyorum. Öncelikle kalk gidelim dizisi 17 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak mı yeni bölüm bağırma kısaca bahsedelim.

Kalk Gidelim 7 Eylül Cumartesi Var mı Yok mu17 Ekim Cumartesi Kalk Gidelim Var mı Yok mu?

TRT 1 ekranlarının sevilen komedi dizisi kalk gidelim 17 Ekim Cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Çünkü bu hafta milli maç var. Ülkemizin Andorra milli takımı ile yapacağı Avrupa şampiyonası grup maçları nedeniyle 17 Ekim Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak olan Türkiye Andorra maçını yayınlayacak olan TRT1 bu nedenle Cumartesi akşamları yayınladığı kalk gidelim dizisini ekrana getirmeyecek. 1 haftalık ara verecek olan kalk gidelim dizisi yeni bölümü ile 14 Eylül Cumartesi günü TRT 1’de kaldığı yerden devam edecek.

17 Ekim Kalk Gidelim Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Yukarıda yazdığımız gibi TRT ekranlarında yayınlanacak olan milli maç nedeniyle 7 Eylül 2019 cumartesi günü kalk gidelim dizisi ekrana gelmeyecek. Dizinin yayınlanacağı saatin biraz ilerisinde 21.45 de başlayacak olan Türkiye milli maçı nedeniyle dizi bu hafta ekrana gelmeyecek. Andorra ile Türkiye arasındaki bu maç öncesinde veya sonrasında kalk gidelim dizisi yayınlanmayacak. Çünkü Anadolu’da ile Türkiye arasındaki maç saat 21.45 de başlayacak. Maçtan önce dizinin yetişmesi çok zor, Çünkü maç öncesindeki görüntüleri de TRT ekranlarında yayınlanacak. Maçın bitiş saati ise gece 12’yi bulduğu için saat olarak çok geç kalacağından dolayı yeni bölüm bu hafta ekrana gelmeyecek. Yeni gelen giden oyuncuları merak edenler Tıklasın >> Kalk Gidelim Dizisi Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

7 Eylül 2019 Kalk Gidelim Var mı neden yok yayınlanmıyorKalk gidelim dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kalk gidelim dizisi 17 Ekim Cumartesi günü milli maç nedeniyle Türkiye Andorra maçının TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olması nedeniyle 1 haftalık zorunlu ara verdi. Bir haftanın ardından kalk gidelim dizisi yeni bölümüyle 17 Ekim Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bu sezon boyunca milli maçları ekrana getirecek olan TRT1 zaman zaman dizileri yayınlamayı durduruyor ve milli maça yer veriyor. Bu nedenle kalk gidelim dizisinin ilerleyen haftalarda birkaç defa daha milli maçlar nedeniyle 1 haftalık ara vereceği ve ertelenen kalk gidelim dizisinin yeni bölümünün 1 hafta sonra kaldığı yerden devam edeceğini hatırlatalım.

Kalk Gidelim dizisi 7 Eylül olacak mı yayınlanacak mıKalk gidelim dizisi 3 sezonuyla ekrana geliyor sezon sonuna kadar devam edecek mi?

Bu sezon reytingleri biraz düşük kalan kalk gidelim dizisi 3. sezonuyla yine cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Ancak yeni sezonla birlikte yeni dizilerde başlayacağı için kalk gidelim dizisinin reytingleri daha da düşebilir. Bu yüzden kalk gidelim dizisi 3. sezonunu yayınladığı 2019-2020 yıllarında sezon sonuna kadar devam edecek mi yoksa erken final yapar mı sorusu oldukça merak ediyor. Ancak TRT1 genellikle dizilerine sonuna kadar sahip çıkan bir kanal olduğu için kalk gidelim dizisinin sezon sonuna kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Ancak diğer taraftan TRT1 yeni dizileri için yapımlarla görüşmeye devam ederken bu yeni dizilerin hangi günlerde yayınlanacağı sorusuna en zayıf halka olarak görülen kalk gidelim dizisinin erken final yapma ihtimalini de düşünmüyor değiliz. Büyük ihtimalle sezon ortasına kadar devam edecek olan kalk gidelim dizisi eğer reytingleri düşük olursa erken final yaparak yerine sırada bekleyen dizilere bırakacak. Yok reytingler idare edecek şekilde devam ederse kalk gidelim dizisi sezon sonuna kadar devam edebilir. Kalk Gidelim tekrarı ne zaman? Tıklayın >> Kalk Gidelim Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

7 Eylül Cumartesi Kalk Gidelim Var mı Yok muBu konumuzda 17 Ekim 2019 cumartesi günü kalk gidelim dizisi olacak mı olmayacak mı Neden yok Niçin yayınlanmıyor var mı yok mu gibi merak edilen sorulara yanıt verdik. Sizlerde milli maç Dolayısıyla yayınlanmayan kalk gidelim dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler