17-24 Nisan Arka Sokaklar Yeni Bölüm Var mı, Neden Yok?

Bu konu 17-24 Nisan Arka Sokaklar Yeni Bölüm Var mı, Neden Yok? hakkında. 17-24 Nisan 2020 cuma akşamı Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünün başlamayacak. Kanal D izleyenleri merak içerisinde Arka Sokaklar neden yok yeni bölüm niçin yayınlanmıyor gibi soruları ardı ardına sormaya başladı. Biz de merak edenler için 17-24 Nisan cuma günü Arka Sokaklar dizisinin neden başlamadığını yazmak istiyoruz.

17-24 Nisan 2020 Arka Sokaklar 549. bölüm neden yayınlanmıyor?

Öncelikle sevilerek izlenen ve 14 sezondur ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin 17-24 Nisan 2020 cuma günü ekrana gelip gelmeyeceğini söyleyerek söze başlamak istiyorum. Sevilen dizinin 17-24 Nisan cuma günü Kanal d ekranlarında yayınlanmayacağını hemen sizlere söyleyelim. Yani Arka Sokaklar dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekrana getirmeyecek. Peki neden? Elbette koronavirüs nedeniyle.. Korona virüsü dizi setlerini vurdu, diziler ekrana yeni bölüm getirmez oldu.

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Var mı 17 - 24 NisanArka Sokaklar dizisi 17-24 Nisan’da ekrana gelecek mi?

Arka sokaklar dizisi yeni bölüm çekimleri yapılmıyor. 17-24 Nisan Arka Sokaklar Yeni Bölüm Var mı, 17-24 Nisan Arka Sokaklar Neden Yok? sorularına dizinin çekimleri virüs nedeniyle ertelendi. Salgın hastalık bitene kadar dizinin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Muhtemelen Arka Sokaklar dizisi 15. sezonu ile 2020 Eylülde Kanal D de.

Daha Önce neden yayınlanmamıştı dizi? Merak edilen sorulardan birisi 2020 Pantene altın kelebek ödüllerinin sahiplerini bulacağı cuma akşama Kanal D ekranlarında yayınlanan bu canlı yayın programının hemen ardından arka sokaklar dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusu oldu. Aslında Pantene altın kelebek ödülleri geç kalmış bir programdı. Aralık ayında yayınlanması gereken ödül töreni birtakım sanatçıların ve sunucuların protestosu nedeniyle ertelenmiş bu nedenle yeni yılda Şubat ayında programın yapılacağı açıklanmıştı.

28 Şubat Arka Sokaklar Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor2020 Pantene altın kelebek ödülleri 28 Şubat cuma günü Kanal d’de

Gecikmiş olsa da Pantene altın kelebek ödüllerinin Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan canlı yayınla sahiplerini bulacak program nedeniyle Arka Sokaklar dizisi 28 Şubat cuma günü geç başlayacak. Ancak bu gecikmeyi özetsiz yayınlayarak yeni bölümle telafi etmek isteyen kanal izleyenlerini üzmeyecek ve saat 20.00 da özet ile başlayacak diziyi saat 21.00’da özetsiz olarak ekrana gelmeye başlayacak. Sözün özü Arka Sokaklar izleyenleri her ne kadar 28 Şubat cuma günü geç başlayacak olsa da yine de Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü izleyebilecekler.

Arka Sokaklar dizisi 28 Şubatta devam ediyor.

Arka sokaklar dizisi 544. bölümü ile 13 sezondur kaldığı yerden devam ediyor. 28 Şubat cuma günü de yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Arka Sokaklar dizisi Pantene altın kelebek ödül programı nedeniyle Kanal d ekranlarında biraz gecikmeli olsa da yayınlanacak. Merak eden izleyicilerimize buradan duyurulur. Arka sokaklar özetsiz yeni bölümü ile 28 Şubat cuma günü saat 21.00 den itibaren Kanal D’de ekrana gelecek. Merak edenler için >> 2020 Pantene altın kelebek ödüllerini kim aldı?

Yorum yaz

1 Yorum

 1. Avatar Günel ⚡️Arka🏆Sokaklar⚡️

  ⚡️Arka Sokaklar⚡️Dizi Final Yapamaz Çok Güzel
  ⚡️Gerçek Hayatda Rza Babanın Ekipine Ehtiyaç Var
  ⚡️Kaşki Bütün Polis Teşkilatı Kolektivi Bele Ola Çok
  ⚡️Zor Hayatımız Deyişir Hayatımızı Koruyanlar Deyişir
  ⚡️İndiki Hayatımızda Habis Edilen İnsan Bir Saatdan
  ⚡️Sonra Azad Edilir Kötü İş Görse Bele Dizi Kolektivine
  ⚡️Uğurlar🏆Başarılar Arzu Ediriz Yolunuza Davam Edin
  ⚡️Umarım Sizden Ders Alanlar Olaçağ Gerçek Hayatda

Etiketler