16 Nisan Seni Çok Bekledim Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Star TV’de cuma akşamları yayınlanan seni çok bekledim dizisi 16 Nisan cuma günü var mı yok mu çok merak ediliyor. Bizlerde bu konumuzda seni çok bekledim dizisi ile ilgili detayları yazmak istiyoruz. 16 Nisan cuma günü seni çok bekledim dizisi ekrana gelmeyecek. Merak eden izleyiciler 16 Nisan günü seni çok bekledim dizisi neden yok yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ki bir merak edilen soruları bizlere yöneltiyor.

16 Nisan Seni Çok Bekledim Var mı Yok mu?

16 Nisan Seni Çok Bekledim Var mı Yok muSeni çok bekledim dizisi alınan son kararla gün değiştirdi ve artık cuma günleri yayınlanmayacak. Seni Çok Bekledim dizisi 21 Nisan tarihinden itibaren Çarşamba günleri ekrana gelecek. 16 Nisan Seni Çok Bekledim Var mı Yok mu sorusuna yok diyoruz çünkü dizinin gün değişikliği nedeniyle 16 Nisanda ekrana gelmeyeceğini ve yerine Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı başlıyor.

16 Nisan Seni Çok Bekledim Neden Yok Bitti mi?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı başladığı için Seni Çok Bekledim dizisi 16 Nisan cuma günü yayınlanmayacak. ‘Seni Çok Bekledim’ dizisi bu nedenle gün değiştirdi. Yapımcılığını Skala Medya ve DNZ Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ’un oturduğu; başrollerini Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinin son iki bölümü çarşamba günü yayınlanacak. ‘Seni Çok Bekledim’ yeni bölümüyle 16 Nisan değil yeni gününde 21 Nisan Çarşamba 20.00’de Star TV ‘de olacak.

Seni Çok Bekledim Yeni Bölüm Ne Zaman?

16 Nisan günü yayınlanmayacak olan Seni Çok Bekledim dizisi artık çarşamba günleri ekrana gelecek. Seni Çok Bekledim dizisinin yeni bölümü 21 Nisan çarşamba günü Star Tv de yeni bölüm ile ekrana gelecek. Seni Çok Bekledim dizisinin yerine 16 Nisan günü Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı izleyiciye sunulacak. Seni Çok Bekledim Ne Zaman Bitecek Final yapacak konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Nigar Quliyeva

    Çarşamba günü bu dizinin tutma şansı yok. Önemli diziler izlenirken bu dizi erken bite bilir

Etiketler