16-20 Eylül Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen günlük dizi olan Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm 16-20 Eylül Özeti Tüyoları Fragmanı bu sayfada sizlere sunmaya çalışacağız. Sizlerin sevgisiyle her geçen gün daha da yüksek reytingler almaya başlayan Yemin dizisinde Reyhanın işi her geçen gün zorlaşırken Emirden sonra Suna da ona yüz çevirdi. Bakalım 16-20 Eylül tarihlerinde yayınlanacak olan Yemin Dizisi 76.-80. Bölümlerde neler olacak işte özet ve tüyolar:

Kanal 7 ekranlarında devam eden Yemin dizisi 2. sezonda ilk haftayı geride bırakırken Reyhan ve emir izleyenleri üzmeye başladı. Yemin dizisi yeni sezon 2. haftası ile 16 – 20 Eylül tarihleri arasında 76. 77. 78. 79. ve 80. bölüm ile Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin özeti saat 19.00 da yayınlanırken Kanal 7 dizinin başlama saatini 20.15 olarak güncelledi. Peki yeni haftada Emir ve Reyhan arasında neler olacak Suna’nın tepkisinin sebebi nedir? İşte bu haftanın (16-20 Eylül 2019 )özeti:

16-20 Eylül Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Tüyoları özeti16-20 Eylül Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Özeti

Yemin dizisi 76. bölüm özeti 16 Eylül 2019 Pazartesi günü kanal 7’de izleyici ile buluşacak. Yeni bölümde yaşanacak gelişmeler ise söyle: Yemin dizisinin 76. bölümünde Reyhan konağa geri dönmüştür ancak beklemediği tepkilerle karşılaşır. Çünkü hem konağı bırakıp gitmesinde hem de annesi ile babasının arasının açılmasından Reyhan’ın sorumlu tutan Suna ona olabildiğince tepki vermiş ayrıca Emir ise kendisini sevmediğini düşündüğü Reyhan’a ağzına gelenleri söylemiştir. Oldukça zor durumda kalan Reyhan bakalım neler yapacak.

Cemre ise Reyhan’la Emir’in arasındaki bu soğukluğu değerlendirmek ve Emir’i elde edebilmek amacıyla girişimcilere başlar ve Emir’e oldukça yakınlaşma çalışır. Emir her ne kadar Reyhan’ı sevmediğini söylese de kalbimdeki gerçekler çok başkadır. Emir Reyhan’ı çok seviyor, onun ilgi ve alakasını sürekli yakınında hissetmek istiyor, bu yüzden Reyhan’a olan sevgisini itiraf etmek bir tarafa yüzüne bile doğru düzgün bakamıyor. Ona sevmediğini söylerken bile gözlerini kaçırdığını görebilirsiniz.

Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 16-20 Eylül 2019Yemin Dizisi 76. 77. 78. 79. ve 80. bölüm özetlerinde neler olacak?

Cavidan ise bulunduğu güçlük içerisinde eline kalemi kağıdı alır ve bir mektup yazar. Cavidan içinden geçen her şeyi Emire bir bir anlatır ve Emir’in başına gelen tüm kötü ve olumsuz olayların sorumlusunun Cemre olduğunu itiraf eder. Cemre ise Reyhan ile Emir arasındaki bu sorunları fırsat bilerek Emir’i elde etmenin peşine düşer. Diğer yandan Suna’nın da hedefindeki isim Reyhan olmuştur ve Reyhan’a ağzına gelenleri söyleyerek hem abisi hem de anne ve babası hakkındaki olayların sorumlusu olarak Reyhan’ı gördüğü için onu suçlar. Reyhan konuşmak istese de Suna onu konuşturmaz.

Talaz ise sürpriz tanık olarak mahkeme heyetinin karşısına gelmiş ve Kemal’in Leyla’yı çok sevdiğini ve bunu herkesin çok yakından bildiğini söyler. Talaz’ın bu söyledikleri sonrasında Kemal masalın velayetini kaybedip kaybetmeyeceğini mahkemedeki hakimin kararı ile öğreneceğiz. Ancak Leyla’nın Ardından Kemal Bey’e gelen Azeri kız Narin, Leyla’nın yokluğunu hissettirmeyecek gibi gözüküyor. Bakalım Narin ile Kemal Bey arasında ilerleyen haftalarda neler olacak Azeri kız Narin Kemal Bey’in eşi olacak mı izleyip göreceğiz. Yemin Dizisi 76.-77.-78. Bölüm neler olacak 17-18 eylül

16 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan yemin dizisinin 76. bölümünde Emir hastaneden çıktıktan sonra Reyhan da Konak’a dönmüş ancak Konak’ta umduğu ortamı göremeyen Reyhan hem Suna ile hem de Emir ile eskisi gibi olamayacağını anlamıştır. Emir her ne kadar Reyhan’a sevmediğini söylese de Reyhan kendisini oldukça sevdiğini bilmekte bu yüzden de onun sözlerini içinde yaşasa da dışına yansıtmamaktadır. Emir’in Reyhan’a kızıp vazoyu yere düşürüp parçalaması her ne kadar Emir’in kızgınlığını gösterse de ilerleyen günlerde Cavidan’ın göndermiş olduğu mektup Emir’in eline geçerse tüm gerçekleri görecek ve yaptıklarından dolayı Reyhan’dan özür diyecektir.

Yemin Dizisi 76.-77.-78. Bölüm tüyoları fragmanı16-20 Eylül Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Tüyoları

Ancak Cavidan’ın gönderdiği mektubun Emir’in eline geçmeden önce Cemre tarafından yok edilmesi de diğer bir ihtimal olarak bize gelen tüyolar arasında yer alıyor. Cavidan yazdığı mektupta Emir Tarhun’a o kadını ayarlayan ve onun başına musallat edenin Cemre olduğunu itiraf etmiş ve Cemre’nin tüm yaptıklarını mektupta yazmıştır. Zaten Emir bu mektubu okursa artık Cemre’nin pili tamamen bitecek ve Emir’in hayatından belki de sonsuza kadar çıkacak. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi bize gelen tüyolara göre Cemre Emir’den önce bu mektubu ele geçirecek ve Cavidan’ın yazdıklarını Emir’in görmesini engelleyecek.

Diğer taraftan Emir’e yakınlaşmak isteyen Cemre Reyhan tarafından sürekli kontrol edilmeye başlanır ve Reyhan onu kıskanmaya başlar. Elbette Reyhan’ın bu kıskançlıkları Emir’in de gizliden gizliye hoşuna gitmeye başlamıştır. Emir her ne kadar Reyhan hakkında olumsuz ve kötü konuşsa da Reyhan Konak’tan gitmez ve Emir’in yanında durarak olmam gereken yerdeyim diye hem Cemre’ye hem de Emire vermesi gereken mesajı fazlasıyla söylemiştir. Emir ise 3 aydır nerede kaldığını ve neden kendisini düşünmediğini söyleyince Reyhan bir itirafta daha bulunur ve bunun bir hata olduğunu Emir’e söyler. Kısacası Reyhan üç aydır Emir’i arayıp sormamasını bir hata olarak kabul etmiştir.

Yemin Dizisi 76.-77.-78. Bölüm Özeti neler olacakSuna’nın Reyhan’a olan tepkisi oldukça fazla olmuştur. Sen hangi yüzle Konağa geldin diyen Suna Reyhan’a bağırıp çağırmış onu oldukça üzmüştür. Geçtiğimiz sezon Suna ile Reyhan bildiğiniz üzere kanka gibilerdi. Ancak ailesinin başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Reyhan’a bu sefer çok sert bir şekilde azarlayan Suna bakalım ilerleyen günlerde gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra Reyhanla arasına düzeltebilecek mi izleyip göreceğiz. Tüyo: Yemin Dizisi 76.-77.-78. Bölümlerde Emir ile Reyhan’ın arasını düzeltmek için bir kişi devreye girecek.. Sizce bu kişi kim?

Yemin dizisi 76. 77. 78. 79. ve 80. bölümler 16 17 18 19 ve 20 Eylül 2019 tarihlerinde Kanal 7 ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. Bizde bu sayfada yeni fragmanları videolarını ve tüyoları özetleri sizler için derleyip yemin dizisinin özeti ve tüyoları olarak yazmaya devam edeceğiz. Lütfen sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın.

16-17-18-19-20 Eylül Yemin Dizisi 76.-80. Bölüm Fragmanı videosu:

Resmi Yemin dizisi Özeti ise Şöyle: Reyhan, Emir için konağa dönmeyi kabul eder. Fakat konakta hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Öfkesi geçmeyen Emir’in tepkileri Reyhan’ı sarsar. Cemre tarafından kandırıldığını anlayan Cavidan ise yeni bir plan peşine düşer. Öte yandan karşısında Talaz’ı bulan Kemal ve Narin mutlu bir çift görüntüsü çizmeye çalışır. Narin de kendisini bekleyen tehlikeye doğru adım adım yaklaşır.

Yemin 79. Bölüm Özeti: Cemre’nin kurduğu plan Emir ve Reyhan’ı karşı karşıya getiriyor… Cemre’nin planı yüzünden Emir ve Reyhan’ın arası bozulur. Reyhan masum olduğunu ispat etmeye çalışırken, Cavidan’ın gönderdiği mektup hedefine yaklaşır. Öte yandan peşlerindeki dedektiften kurtulmaya çalışan Kemal ve Narin evlerine gelen misafirle neye uğradıklarını şaşırırlar.

Yorum yaz

21 Yorum

 1. Gençlik!
  Nasıl keyifler??
  geceniz hayr ola….

  • Sağol ihtiyar, sen nasılsın, bitti mi fındık sezonu, biraz yollasan da rafine olmamış dogal fındık yesek.

   • Hee yaşlandım gerçekten bağa fındık falan demeyin gözümün fındık göresi yok resmen çin işkencesi tövbe estağfirullah topla taşı ser kurut patoza ver tekrar taşı ser kurut çürükleri delikeri seç satana kadar çile satması da ayrı bir çile….

 2. HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE Her şey gönlünüzce olsun Gülay’cım, Emine’cim, Sema kardeşim,, lamazi gogom, güneşim, baldillim, cicikızım, sayın yönetici… 🏡MUSMUTLU ZAMANLAR, AİLECE….

 3. Musmutlu zamanlar.. Gurup fotarafına bakıyordum ve seni çokkk özlemişim gözlerim doldu… ALLAH’A EMANET OLUN BEBİŞLE.. Anneciğine sevgiler saygılar selamlar.. ❤❤😘😘

 4. HAYIRLI GÜNLER.. BOLUK, BEREKET, HUZUR, MUTLULUK, SAĞLIK, BAŞARI GÖLGENİZ OLSUN ALLAH’IN İZNİ İLE.. GÜLAY’CIM EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİÇİ.. SEVGİMLE..

 5. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese.

  • Hoş geldin nasıl geçti dün sınav?

   • Avatar Çalıkuşu

    Hoşbuldum oğuz hocam. İyiydi birinde zorlandım. İnşallah o da iyi gelir. Yaa inanır mısınız bu sınavı hazırlayanlar pek yeni soru bulamamışlar. Bir sürü eski sınavlardan sorular. Tabi benim için çok iyi oldu bu. Ama zorlandığım derste sadece geçen senenin çıkmış soruları vardı. Yeni bı dersmis. Böyle işte. Ayy biraz uzun oldu sanırım 🙂

    • Cicikızım.. Her şey gönlünce olsun.. Ve kısmetinde ne varsa bence geçtinnnnnnn inşaAllah Allah rahatlık versin.. Muckkk

 6. Allahın got gafalısı eski emir öldü yok diyor sanki eskiden çok iyi bir hayat yaşatmış da tribini atıyo sanki her fırsatta yanlış anlayıp Reyhanı suçlamamış iftira atmamış yontulmamış kalas….

 7. Hosuma gitmedi cemrenin eline mektup gecti ve bu bolumler hic guzel deyil cemre kotulik yapiyor ve ortaya cikmiyor basindan beri kusura bakmayin birazda cemre ortaya ciksin ne bisliklik yapti emir ve hikmetbey suna orensin lutfen sikilma basladik

 8. Mektup Emie’in eline geçmez kesin.Cemre bulur ve yok eder,hatta bu konuda Cavidan’ı tehdit bile eder bence.

 9. ALLAH RAHATLIK VERSİN GÜLAY’CIM DEĞERLİLERİM SEVGİMLE MUSMUTLU PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE… ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE.. (((BU GÜN DEMET’İN DOĞUM GÜNÜ ACABA SİTEYE GELİR Mİ?

Etiketler