15 Temmuz Filmi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Neresi?

10.03.2021
13

Büyük bir hızla çekim hazırlıklarına başlanmış olan 15 Temmuz filmi hazırlıkların tamamlanmasının ardından seyircinin karşısına çıkacaktır. 15 Temmuz filminin oyuncuları ve konusu merak edilirken film hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de filmin nerede çekileceği oldu. Biz de bu konuda 15 Temmuz filminin nerede çekileceğinden ve çekim yerlerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.15 Temmuz Filmi Çekim Yerleri Neresi

15 Temmuz Filmi Nerede Çekiliyor?

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yapacak olacağı 15 Temmuz filmi için hazırlıklara hızlı bir şekilde başlandı. Film oyuncu kadrosunu ve set hazırlıklarını tam anlamı ile hazırladığı zaman dizinin çekimlerine başlanacak ve kısa bir süre sonra da yayın hayatına girecek. 15 Temmuz filminin çekim yerleri için ise çoğunlukla açık mekanlar olmak üzere birçok yerden faydalandı. Filmin çekimi için İstanbul başta olmak üzere birkaç ilden daha yararlanıldı. İstanbul dışında ise Kayseri ilinde çekimlerden yararlanılmaya devam edilmektedir.

15 Temmuz Filmi Çekim Yerleri Neresi?

Oyuncu kadrosunda Sercan Ercan, Deniz Bolışık, Baran Bölükbaşı, Aslıhan Karalar, Berke Üzrek, Tugay Mercan gibi isimlerin yer almasının beklenmiş olduğu 15 Temmuz filmi için kapalı ve açık olmak üzere tüm çok mekandan yararlanıldı. Ülkemizde gerçekleşmiş olan 15 Temmuz darbe girişimini anlatacak olan film kısa bir süre sonra yayınlanmaya başlayacak. Filmin çekim yeri olarak ise sokak, cadde, mahalle, şehir, ilçe gibi kavramlara sıkça yer verilirken ambiyansın uyumlu olabilmesine de oldukça dikkat edildi.

15 Temmuz Filmi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

15 Temmuz filminin çekimleri İstanbul’da başlayacak ardından da Kayseri’de film seti kurulduktan sonra çekimlerinin bir kısmı da Kayseri’de devam edecektir. Yani 15 Temmuz filminin çekim yeri olarak başta İstanbul ve Kayseri olmak üzere çeşitli farklı yerlerden yararlanılacaktır.15 Temmuz Filmi Nerede Cekiliyor

15 Temmuz Filmi Çekim Mekanları

15 Temmuz filmi hakkında detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Filmin tanıtımı yayınlandığı zaman çekim yerlerini ve mekanlarını adres bilgisi ile birlikte yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de 15 Temmuz filminin çekildiği yerler de merak ettiğiniz sahneler olursa bize rahatlıkla sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere 15 Temmuz filminin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından bahsetmek istedik. Sizlerin de 15 Temmuz filmi ve konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..