15 Temmuz 2021 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Bu konumuz 15 Temmuz 2021 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? hakkında olacak. TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler bu hafta 15 Temmuz 2021 perşembe günü yayınlanmayacak.
Yapımcılığını Mint Production’ın üstlendiği, başrollerini Özlem Türkad, Şoray Uzun, İlker Ayrık, Ayşe Tolga, Berat Yenilmez, Zeynep Demirel ve Reha Özcan’ın paylaştığı yapım, 15 Temmuz 2021 Perşembe akşamı yayınlanacak olan ‘Mahrem’ belgeseli nedeniyle bir hafta aranın ardından yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

15 Temmuz 2021 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti miSeksenler, yeni bölümüyle 22 Temmuz Perşembe 20.00’de TRT 1’de kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde Amelie için kına gecesi yapılacak. Çağatay ve Amelie’nin düğününü kaçırmayın.

15 Temmuz 2021 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? Seksenler dizisi Trt1 ekranlarında uzun yıllardır yayınlanıyordu. Seksenler dizisi sezon finali yaparak ekrana veda mı ediyor. Seksenler dizisi 15 Temmuz günü yayınlanacak mı? Seksenler dizisi sezon finali mi yoksa finali mi yapacak? Bu soruların cevaplarını izleyici için vermek istedik.

seksenler dizisi sezon finali yatp bittimi

15 Temmuz 2021 Seksenler Dizisi Var Mı Yok Mu?

Seksenler dizisinin yapımcılığını Mint Yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturuyor. Seksenler dizisi başrol oyuncuları Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan paylaşıyor. Seksenler dizisi 15 Temmuz günü sezona bir hafta ara veriyor. Seksenler dizisi 15 temmuzda mahrem isiml dizinin yayınlanacak olması nedeniyle yeni bölümleri bir haftalık molanın ardından tekrar TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Seksenler dizisi 15 Temmuz günü yayınlanmasa da 22 Temmuzdan itibaren her perşembe TRT1 de ekrana gelmeye devam edecek.

fehmi baba seksenlerden ayrildi

Seksenler Dizisi Neden Yok Bitti Mi?

Seksenler dizisinin sezon finali yapmasının bir diğer sebebi de Fehmi Baba rolünü canlandıran ve aklımızda ”İcat çıkarmayın!” repliği ile kalan Rasim Öztekin’in vefatıdır.  Fehmi karakterine hayat veren Rasim Öztekin’in geçtiğimiz ay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesinin ardından karakterin hikayesi nasıl devam edecek merak konusu oldu.

Seksenler dizisi yapımcısı Fehmi karakterinin devamı konusunda henüz çalıştıklarını söylemiştir. Bu yüzden sezon finali yaparak Fehmi karakterinin akıbetine karar vermek ya da yeni bir Fehmi karakteri ile anlaşmak istemiş olabilirler. Seksenler dizisi oyuncu kadrosunda böyle önemli bir ismin eksikmesi herkesi üzmüştü. Bu üzüntü ile dizi çekimlerine devam edemediler ve sezon finali yaparak ara verdiler.

seksenler dizisi yeni sezonu ne zaman baslayacak

Seksenler Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak 2021-2022

Seksenler dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak şimdilik belli değil. Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni bir Fehmi Baba karakteri ile anlaşabilir. Seksenler dizisi 2021-2022 sezonu için dizide ufak değişiklikler yapılabilir. Senaryoda yapılan değişiklikler ile yeni sezonda reytingleri yükseltmek amaçlanmıştır. Seksenler dizisi yeni sezon başlama tarihi belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Seksenler dizisi sezon finali yapmasını nasıl yorumlarsınız? Seksenler dizisi Fehmi Baba rolünü kimin canlandırmasını ister misiniz? Yoksa Fehmi Baba karakterinin senaryodan çıkması daha doğru mu olur? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler