14 Mayıs EGO Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

09.05.2023
3.156

14 Mayıs EGO Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna yanıt vereceğiz. Pazar akşamları yayınlanan Ego dizisi oldukça sevilmişti. Ancak 14 Mayıs Pazar günü ülke genelinde seçim var. Bu yüzden de EGO dizisi yayınlanmayacak. Konunun detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. EGO Dizisi Oyuncu Kadrosu

14 Mayıs Pazar EGO Dizisi Var mı Yok mu?

14 Mayıs Pazar günü EGO Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Maalesef bu hafta da dizinin yeni bölümü olmayacak. Dizinin olmama sebebi pazar akşamının Seçim özel programları yayınlanacak. 14 Mayıs Pazar günü ülkemizde cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri var. Bu yüzden de saat 17.00 dan sonra ülkemiz genelinde oy sayımları olacak. Oy sayımlarını anında ekranlardan izleyeceğiz. Seçim özel programları yayınlanacak. Seçimle ilgili uzmanlar konuşacak. ego dizisi 14 mayista varmi

Bu yüzden de 14 Mayıs 2023 Pazar akşamı EGO Dizisi Var mı sorusuna hayır dizi bu hafta da ekrana gelmeyecek diyoruz. EGO’nun yayın saati olan 20.00 da Seçim özel programı yayınlanacak ve muhtemelen gece geç saatlere kadar seçim programları devam edecektir.

EGO Dizisi Yeni Bölüm ne Zaman?

14 Mayıs Pazar EGO dizisi yayınlanmayacak. Bu yüzden de seyirci dizinin yeni bölüm ne zaman? sorusunu sordu. EGO dizisi 14 Mayıstan 1 hafta sonra yani 21 Mayıs Pazar akşamı FoxTV de olacaktır. Dizi yeni bölümleri ile bir hafta aranın ardından  yine aynı gün ve saatinde FoxTV de olacak.

EGO dizisi pazar akşamları Fox TVde yayınlanıyor. Ancak sezon sonu yaklaşıyor. Final mi yoksa sezon finali mi yapacağına reyting oranları karar verecek. Siz EGO dizinin sezon finali mi yapmasını mı istersiniz? Yoksa EGO dizisi final yapıp bitmeli mi? Yorumlarınızı ve EGO dizis hakkında düşüncelerinizi yorum kısmına yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Bitmesin dizi coook guzel

 2. Anonim dedi ki:

  Bıtmesınlutfen

 3. kks dedi ki:

  bu dizi tutar devammm..

  1. Melis dedi ki:

   Dizi bitmesin lütfen .

 4. Feryad dedi ki:

  Lütfen dizi devam etsin

  1. Anonim dedi ki:

   Bencede devam etmeli

  2. Hüseyin dedi ki:

   Bencede devam etsin bitmesin

   1. Melis dedi ki:

    Bence dizi devam etsin