14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu, Kurban Bayramında Yayınlanacak mı?

Yorum Yap 669 kez izlendi

Kanal D ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan Afili Aşk dizisinin Kurban Bayramı’nın olacağı hafta ekrana gelecek mi yayınlanacak mı diye oldukça meraklı sorular geliyor. 14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu, Kurban Bayramında Yayınlanacak mı? sorularına bu sayfada cevap vermeye çalışacağız ve dizinin gelecek hafta Kurban Bayramı sonunda yayınlanıp yayınlanmayacağını sizlere bu sayfada detaylıca yazmak istiyorum.

Yaz ayları boyunca en çok izlenen dizi olan Afilli Aşk çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 7 Ağustos çarşamba günü yeni bölümü izledikten sonraki hafta Kurban bayramına denk geldiği için 14 Ağustos çarşamba günü Afilli Aşk dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Her ne kadar şimdiye kadar Kanal D resmi bir açıklama yapmasa da Afilli Aşk dizisinin Kurban Bayramı’nın son günü yayınlanıp yayınlanmayacağını merak eden izleyicilerimize hemen cevap verelim.

Afili Aşk Var mı Yok mu Kurban Bayramında14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu?

Afilli Aşk dizisi reyting kaybetmemek için büyük ihtimalle Kurban Bayramı’nın son gününde ekrana gelmeyecek. 14 Ağustos çarşamba günü Kanal D ekranlarında dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyebilir, çünkü Bayram dolayısıyla reyting kaybetmek istemeyen dizi 1 hafta ara vererek 21 ağustos çarşamba günü kaldığı yerden yeni bölümüyle devam edecek. Zaten aşağı eklediğimiz son fragmanda bayram konusu işlenmiş, bu da demek oluyor ki bayramda Afili aşk yok.

14 Ağustos Afili Aşk dizisi Yeni Bölüm Var mı Yok mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizileri arasında en çok izlenen dizi olarak göze çarpan Afili Aşk dizisi Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un baş rolünü paylaştığı bu güzel yaz dizisi büyük ihtimalle yeni sezonda da ekrana gelmeye devam edecek. Geçtiğimiz haftalarda 8 oranındaki reytingleri geçen dizi Kurban Bayramı haftasında ekrana gelmeyecek olsa da bir sonraki hafta kaldığı yerden yeni bölümleri ile devam edecek.

14 Ağustos Afili Aşk Kurban Bayramında Yayınlanacak mıKurban Bayramında Afili Aşk dizisi Var mı Yok mu?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen ve her çarşamba en yüksek reytingleri ulaşan Afili Aşk dizisi bu yaz sezonunda Kanal D ekranlarına büyük bir reyting kazandırdı ve Kanal D sezon boyunca görmek ilgi ve alakayı 8 oranındaki Total reyting ile Afilli Aşk dizisinde buldu. Böylesine yüksek reytinglere ulaşan Afili Aşk dizisinin Kurban Bayramında yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Kanal D resmi bir tatil olan Kurban Bayramı’nın 4. gününe denk gelen Afili Aşk dizisinin yeni bölümünü bir hafta erteledi ve 14 Ağustos çarşamba günü yayınlanmayacak olan 21 ağustos çarşamba günü yeni bölümü ile Kanal D’de devam edecek.

Kurban Bayramı’nda ve diğer resimlerde ve tatillerde dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacak oldukça merak ediliyor her zaman. Bu yüzden biz de 2019 Kurban Bayramı tatilinde hangi dizilerin yayınlanıp yayınlanmadığını dizioyuncu.com olarak sizler için araştırdık ve tüm detayları yazdık. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve Kurban Bayramı haftasında hangi dizilerin ve programların yayınlanıp yayınlanmayacağını aşağıdaki konumuzun altındaki linkten öğrenebilirsiniz.

12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler

14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu

Kanal D ekranlarında çarşamba günleri ekrana gelen ve oldukça sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Afili Aşk 14 Ağustos çarşamba günü Var mı Yok mu? yayınlanacak mı oldukça merak ediliyor. Çok yüksek reyting oranları ile yaz aylarındaki en iyi dizilerden birisi olan Afili Aşk almış olduğu reytingler ile tüm dizileri sollayıp geçti. Ancak Kurban bayramı haftasında 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Afili Aşk dizisi ekrana ara verecek.

14 Ağustos Afili Aşk Neden Yok?

Afili Aşk Kurban bayramı haftasında Var mı Yok mu? sorusuna hayır dizi bayram haftasında reytinglerin çok düşeceği endişesi ile yayınlanmayacak diyoruz. Neden yok sorusunun cevabı belli aslında, kurban bayramı nedeniyle dizi bir hafta ara verecek. 14 Ağustos günü yayınlanmayacak olan Afili Aşk dizisi bir hafta sonra 21 Ağustos çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Not: Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk’tan izleyicilerine kötü haber! Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği, başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Uğur Uzunel ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin paylaştığı yapım, Kurban Bayramı nedeniyle gelecek hafta yayınlanmayacak. Afili Aşk, yeni bölümüyle 21 Ağustos Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Etiketler