13 Ocak 2021 Kuruluş Osman Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

13 Ocak Kuruluş Osman Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı, Yeni Bölüm ne Zaman? Kuruluş Osman dizisi 13 Ocak akşamında yayınlanacak mı merak ediliyor. Bu yüzden de biz sizlere açıklama yapmak istedik. 13 Ocak 2021 çarşamba akşamı Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü yayınlanır mı? niçin yok sorularına da yanıt vereceğiz.

13 Ocak 2021 Kuruluş Osman Var mı Yok mu?

13 Ocak 2021 Kuruluş Osman Var mı Yok mu13 Ocak 2021 Kuruluş Osman Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Atv de çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizi Kuruluş Osman 13 Ocak 2021 günü ekrana gelmeyecek. Atv 13 Ocak günü Ziraat Türkiye kupası maçlarını yayınlayacak. Bu nedenle Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. 13 Ocak 2021 günü ekrana gelmeyen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 20 Ocak günü yayınlanacak.

1 Temmuz Kurulus Osman Var mi Yok mu Neden Yayinlanmadi

Kuruluş Osman Dizisi 13 Ocak 2021 Var Mı Yok Mu?

Kuruluş Osman dizisi 13 Ocak çarşamba günü yeni bölümü yayınlanmayacak. Kuruluş Osman dizisi 13 Ocak günü 2021 yılının ilk pasını geçecek ve yayınlanmayacak. Yeni bölümü neden yok, 13 Ocak Kuruluş Osman dizisi neden yayınlanmıyor? Bu sorunun cevabını hemen verelim. Türkiye Ziraat Kupası maçları nedeniyle Atv ekranlarında 13 Ocak 2021 çarşamba günü maçlar yayınlanacak. Bu nedenle 13 Ocak günü Kuruluş Osman yeni bölüm olmayacak.

Daha önce Kuruluş Osman dizisi 1 Temmuz 2020 akşamında da yayınlanmamıştı. İşte haberimiz:  Atv Kuruluş dizisinin sezon finalini bir önceki hafta ekrana getirdi. Kuruluş Osman dizisi 1 Temmuz akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak ancak bir özel bölüm yayınlanabilir. Sezon finali bölümü çok beğenilen Kuruluş Osman dizisinde özellikle son sahnede okunan ezan herkesin merak konusu oldu. Kuruluş Osman dizisi özel bölümü Atv ekranlarında 1 Temmuz günü yayınlanacaktır ve bu zamana kadar yayınlanmış olan tüm bölümlerin genel özeti özel bölüm halinde seyirciye sunulacak.

Kuruluş Osman Dizisi 1 Temmuz 2020 Çarşamba Neden Yok?

Atv ekranlarında 28 bölümdür yayınlanan ve reytinglere ilk sıradan giriş yapıp yerini sabitleyen Kuruluş Osman dizisi 1 Temmuz haftasında yayınlanmayacak. Çünkü dizi yaz molası verecek. Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda Eylül ayının ilk haftası yayınlanabilir. Her yeni yılda kanallar yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalıyor. Kuruluş Osman dizisi sezon finali yaptığı için yeni bölüm 1 Temmuz günü yayınlanmıyor.

Kuruluş Osman Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü muhtemelen 2020 Eylül ayının ilk haftalarında ilk çarşamba akşamı yayınlanacak. 9 Eylül 2020 çarşamba yeni bölümü ve 2. sezonu ile Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir. Tarihte değişme olabilir. Kuruluş Osman dizisi ve diğer diziler yaz tatili için uzunca bir aranın ardından sonraki sezon için yeni bölümleri ile karşınızda olacak. Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü seyirci tarafından merakla beklenirken bizler son bölümde sezon finalinde olanları sizlere hatırlatalım.

Kuruluş Osman Dizisi Son Bölümde Neler Olmuştu?

Kuruluş Osman dizisi son bölümünde Osman Edebalı’nın kızı Bala Hatun’u Yannis’in elinden kurtarmayı başarır. Ama Yannis onlara kötü bir oyun oynamıştır. Yannis Bala Hatun’u zehirlenmiştir ve bu zehrin ilacı yani panzehiri ise Yannis’in elindedir. Osman Dündar Bey’in oğlu Batur’u bıçakladığı için cezalandırılır ve kafesli çadıra atılır. Buradan kaçınca Dündar Bey ile ilk karşılaşması nasıl olacaktır?

Dündar Bey ve Osman Bey’in ilk karşılaşmasında neler olacak ve bu yüzleşme nelere sebep olacak? Kuruluş Osman dizisinde diğer taraftan Edebalı kızına kavuşmuştur ancak onun sağlığı için elinden bir şey gelmez. Osman Yannis’in elinden panzehiri alarak Bala Hatun’u kurtarabilecek mi? Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun kurtulacak mı? Onu kurtaran kahraman isim Osman mı olacak?  Kuruluş Osman dizisi son bölümünde bunlar yaşanmıştı. Yeni bölümünün tahmini yayın tarihi Eylül 2020 çarşamba. Kuruluş Osman dizisi yeni sezonda kaldığı yerden yeni bölümlerde Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

1 Temmuz Çarşamba yayınlanmayacak olan Kuruluş Osman dizisinin yenide sezon finali tekrarı yayınlanacaktır. Sezon Finalinde Kuruluş Osmanda Ezan okuyan kim diye merak edenler varsa konumuza bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler