13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

Camdaki Kız 6.bölümü ile 13 Mayıs 2021 Perşembe günü ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Bu nedenle izleyiciler 13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? sorularını merak etmeye başladılar. Bizde dizioyuncu.com olarak 13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi neden yok yeni bölüm olacak mı Ramazan bayramı günü 13 Mayıs Camdaki Kız yayınlanacak mı sorularına cvap verelim.13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu

13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu?

13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Bu hafta Ramazan bayramı nedeniyle bir çok dizi ekrana gelmeyecek. 13 Mayıs perşembe günü de Camdaki Kız Dizisi 6. bölümü Ramazan bayramı nedeniyle yeni bölüm ekrana gelmeyecek. 13 Mayıs günü yayınlanmayacak olan Camdaki Kız Dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Perşembe günü ekrana gelecek ve kaldığı yerden devam edecek.

13 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Yeni Bölüm neden Yok?

13 Mayıs günü Ramazan ayının bitip bayramın başladığı gün. 2021 Ramazan bayramı nedeniyle yeni bölüm yayınlamıyor bir çok dizi. İşte Ramazan bayramı nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak olan diziler şöyle:
Anneler – TRT 1
Arka Sokaklar – Kanal D
Bir Zamanlar Kıbrıs – TRT 1
Camdaki Kız – Kanal D
Masumiyet – FOX

Görüldüğü üzere bir çok dizi Ramazan bayramı nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak. 13 Mayıs perşembe günü Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? Kanal D yayın akışına bakarak sizlere en doğru bilgileri iletmeye çalışıyoruz. Sizler de merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. 13 Mayıs Camdaki Kız Dizisinin yeni bölümünün yayınlanmaması hakkında da görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler