12 Ağustos Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?

Yorum Yap 398 kez izlendi

Kurban Bayramının 2. gününe denk gelen 12 Ağustos 2019 pazartesi günü Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? soruları merak ediliyor. Atv de ekrana gelen Canevim dizisi ile Trt1 de yayınlanacak olan Tozkoparan Dizisi Var mı Yok mu 12 Ağustos pazartesi günü Neden Yayınlanmıyor? sorularına hemen yanıt verelim..

12 Ağustos Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?12 Ağustos Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu

12 Ağustos 2019 pazartesi günü kurban bayramının ikinci gününe denk geliyor. Tozkoparan dizisi ve Canevim Dizisi 12 Ağustos pazartesi günü olacak mı olmayacak mı Var mı Yok mu Neden yok niçin Yayınlanmıyor? hemen başlıktan da anlayacağınız üzere cevap verelim. Kurban bayramı dolayısı ile Canevim dizisi ile Tozkoparan dizisi bu hafta 12 Ağustos pazartesi günü yayınlanmayacak. Dizilerin yeni bölümü bir hafta sonra 19 Ağustos pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

12 Ağustos Tozkoparan ve Canevim Dizisi olmayacak. Dizilerin yeni bölümü bir sonraki hafta 19 Ağustos günü kaldığı yerden yeni bölüm ile devam edecek.

12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler Hangileri?

TRT 1’in sevilen dizisi Tozkoparan’dan ve Atv de pazartesi günleri ekrana gelen Canevim Dizisinden izleyicilerine kötü haber var. Daha doğrusu gelecek hafta pazartesi günü 15 Temmuz 2019 tarihinde tv de diziler olmayacak. 15 Temmuz hain fetö darbe girişimi nedeniyle Trt1 ve Atv ekranlarında özel yayınlan yapılacak.

15 Temmuz 2019 pazartesi günü Tozkoparan Var mı Yok mu?

15 Temmuz 2019 pazartesi günü yayınlanması beklenen Tozkoparan dizisi bu hafta olmayacak. Yapımcılığını Veya Yapım’ın üstlendiği Tozkoparan dizisinin, baş rollerinde Özgür Ege Nalcı, Burak Kut, Burcu Altın, Yusuf Gökhan Atalay, Cemal Hünal, Leya Kırşan ve Ayşe Kökçü gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Tozkoparan dizisi Trt1 kanalının 15 Temmuz’a özel yayın akışı nedeniyle gelecek hafta yani 15 temmuz akşamında Trt1 de ekranlara gelmeyecek. Tozkoparan dizisinin 15 temmuz dolayısıyla yayınlanmayan yeni bölümü 22 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’de TRT 1’de kaldığı yerden devam edecek.

15 Temmuz Tozkoparan Dizisi Var mı Yok mu

15 Temmuz pazartesi Canevim dizisi Var mı Yok mu?

Atv ekranlarında yayınlanan ve her pazartesi ekrana gelmeye devam eden Canevim dizisi 15 Temmuz 2019 pazartesi günü olacak mı yayınlanacak mı diye oldukça meraklı sorular gelmeye başlamıştı. Aras Aydın’ın Ömer rolüne Biran Damla Yılmaz’ın ise Ceylan rolüne hayat verdikleri Canevim dizisi 15 Temmuz 2019 pazartesi günü Atv de yayınlanmayacak. 15 Temmuz 2019 pazartesi günü Canevim dizisi var mı yok mu neden yok gibi sorulara yukarıda Tozkoparan dizisine verdiğimiz cevabı tekrarlayalım. 15 Temmuz günü hain fetö darbe girişiminin yıl dönümü olması sebebiyle pazartesi günü kanalların bir çoğu 15 Temmuzla ilgili programlar yapacağı için diziler yayınlanmayacak.

15 Temmuz Canevim Dizisi Var mı Yok mu15 Temmuz 2019 Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?

Dizilerin pazartesi gününe denk gelen 15 Temmuz ihaneti ve darbe teşebbüsünün seneyi devriyesi olması hasebiyle olayların tekrar hatırlanması ve şehitlerin anılması için özel bir takım programlar kanallarda yayınlanacak. 15 Temmuz pazartesi günü Tozkoparan dizisi ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu yayınlanacak mı diziler olacak mı sorularına bir kez daha yanıt verelim: 15 Temmuz pazartesi günü Tozkoparan dizisi ve Canevim dizileri ekrana gelmeyecek.

Tozkoparan dizisi ve Canevim Dizisinin yeni bölümleri bir sonraki hafta yani 22 temmuz pazartesi günü ekrana gelmeye devam edecek. Atv yayın akışı henüz netleşmediği için Canevim dizisiyle ilgili bir kesin yayın akışı bulunmasa da Tozkoparan dizisinin 15 temmuzda değil 22 temmuzda ekrana geleceği son yayınlanan tanıtım fragmanı ile kesinleşmiş oldu.

Tozkoparan ve Canevim dizisi 15 Temmuz pazartesi yayınlanmayacak

Dizilerin yaz sezonunda çok da yüksek olmayan reytinglerinin olumsuz etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz. Zaten Tozkoparan 2 civarında total reyting alıyordu, büyük ihtimal 15 Temmuzla ilgili yayınlanacak olan belgesel tarzındaki anma programı daha fazla izlenecektir. Atv de ekrana gelen Canevim dizisi de reytinglerde beklentilerin altında kaldı. Kısacası 15 temmuz pazartesi günü Canevim dizisi ile Tozkoparan dizilerinin ekrana gelmemesi çok büyük bir kayıp olmayacak kanallar için.

Kurban bayramı dolayısı ile Canevim dizisi ile Tozkoparan dizisi bu hafta 12 Ağustos pazartesi günü yayınlanmayacak. Dizilerin yeni bölümü bir hafta sonra 19 Ağustos pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

12 Ağustos 2019 pazartesi günü yayınlanmayacak olan Tozkoparan dizisi ile Canevim dizisinin yeni bölümleri 19 Ağustos pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. 12 Ağustos Tozkoparan ve Canevim Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? sorularına sizde yanıtlarınızı aşağıdan yorum kısmından yazabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba