12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler Hangileri?

12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler Hangileri? diye merak edenler için bu sayfada bilgilendirme yazmak istiyoruz. Dizioyuncu.com olarak 12-13-14 Ağustos 2019 tarihlerinde kurban bayramına denk gelen günlerde hangi dizi var hangisi yok, yayınlanacak ve yayınlanmayacak diziler hakkında detaylı bilgileri tek tek sizlere yazacağız.

Diziler 12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayramında Var mı Yok mu?

12-13-14 Ağustos 2019 Kurban Bayram Günlerinde hangi diziler tv de yayınlanacak hangileri yayınlanmayacak? sorusuna hemen yanıt verelim. 12 Ağustos 2019 pazartesi günü tv ekranlarında iki dizi bulunuyor. Trt1 ekranlarında Tozkoparan ve Atv ekranlarında Canevim dizisi. 13 Ağustos 2019 salı günü ise Atv de Kimse Bilmez dizisi, 14 Ağustos 2019 çarşamba günü ise Kanal D de Afili Aşk dizisinin yayınlanması bekleniyor. Ancak Kurban bayramı dolayısı ile dizilerin yayın akışından bir bir çıkarılmaya başlandığını görüyoruz.

12-13-14 Ağustos Kurban Bayramı hangi dizi var hangisi yok12 Ağustos 2019 Günü Canevim dizisi var mı yok mu? Kurban Bayramı

ATV’nin sevilen iki dizisi ”Canevim” ve “Kimse Bilmez” dizileri gelecek hafta yani Kurban bayramı haftasında ekrana ara verecek ve bir hafta yayınlanmayacak. 12 Ağustos 2019 pazartesi günü Atv de yayınlanması beklenen Canevim dizisi Kurban bayramının 2. gününe denk gelmesi dolayısı ile reyting kaybının büyük olacağı düşüncesi ile ekrana gelmeyecek.

12 Ağustos 2019 pazartesi günü yayınlanmayacak olan ve yapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği, kadrosunda ise Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Aras Aydın, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Ezgi Şenler, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı’nın yer aldığı Canevim dizisi 12 Ağustos 2019 pazartesi kurban bayramı günü ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak dizi bir hafta sonra 19 Ağustos pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

13 Ağustos Kimse Bilmez var mı yok muKurban Bayramında Kimse Bilmez dizisi Yayınlanacak mı? 13 Ağustos Salı

Sevilerek izlenen Kimse Bilmez dizisinin Kurban bayramı haftasında ekrana gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu. Baba Yapım’ın yapımcılığını, usta yönetmen Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren’in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde ise Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi isimlerin yer aldığı “Kimse Bilmez” Kurban Bayramı sebebiyle gelecek hafta yayınlanmayacak.

13 Ağustos 2019 Salı günü yayınlanmayacak olan Kimse Bilmez dizisi kurban bayramı haftası verdiği arayı bir hafta sonra kapatacak. Kimse Bilmez yeni bölümüyle 20 Ağustos Salı akşamı ATV’de ekrana gelmeye devam edecek. Kimse Bilmez dizisi bayramdan sonraki haftalarda alacağı reytinglere göre yaz dizisi olarak mı kalacak yoksa yeni sezonda da devam edecek mi son reytinglerde bu soruya da cevap bulunacak.

2019 Kurban Bayramında Yayınlanmayacak Diziler12 Ağustos 2019 pazartesi Tozkoparan Dizisi Kurban bayramında yayınlanacak mı?

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen ve özellikle gençlerin severek takip ettikleri Tozkoparan Dizisinin Kurban bayramında 12 Ağustos 2019 pazartesi  günü yayınlanacak mı yoksa ertelenecek mi merak ediliyordu. Trt1 diziyi bir hafta yayınlamayacak ve Tozkoparan dizisi kaldığı yerden 19 Ağustos pazartesi günü devam edecek.

14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu? Kurban Bayramında

Kanal D ekranlarında çarşamba günleri ekrana gelen ve oldukça sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Afili Aşk 14 Ağustos çarşamba günü Var mı Yok mu? yayınlanacak mı oldukça merak ediliyor. Çok yüksek reyting oranları ile yaz aylarındaki en iyi dizilerden birisi olan Afili Aşk almış olduğu reytingler ile tüm dizileri sollayıp geçti. Ancak Kurban bayramı haftasında 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Afili Aşk dizisi ekrana ara verecek. Afili Aşk Kurban bayramı haftasında Var mı Yok mu? sorusuna hayır dizi bayram haftasında reytinglerin çok düşeceği endişesi ile yayınlanmayacak diyoruz. 14 Ağustos günü yayınlanmayacak olan Afili Aşk dizisi bir hafta sonra 21 Ağustos çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

15 Ağustos Benim Tatlı Yalanım Var mı Yok mu? Kurban Bayramı haftasında

Kurban bayramının olduğu hafta herkes ailesinin yanına gidip bayramlaştığı ve kurban vazifesini yerine getirdiği için genellikle tv başında olmuyor. Bu nedenle diziler büyük reyting kaybı yaşayacakları için bayram haftalarında genellikle ekrana bir hafta ara veriyorlar. Star tv de yayınlanan ve perşembe günleri ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım dizisi de bayram haftası nedeni ile bir haftalık ara verecek. Sizlere dizioyuncu.com olarak detaylı bilgileri vermeye devam edeceğiz. Kurban bayramı haftasında 15 Ağustosta yayınlanmayacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi bir hafta sonra 22 ağustos çarşamba yayınlanacak.

16 Ağustos Her Yerde Sen var mı yok mu16 Ağustos Cuma Her Yerde Sen Yayınlanacak mı? Kurban Bayramı haftası Her Yerde Sen var mı?

Fox tv de yayınlanan Her Yerde Sen dizisi ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. Kurban bayramı haftasında 16 Ağustos cuma günü yayınlanması beklenen Her Yerde Sen dizisi ile ilgili açıklama beklenirken büyük ihtimalle dizi bir sonraki hafta diğer diziler gibi ekrana gelmeye devam edecek gibi görünüyor. Her Yerde Sen yeni bölümü 23 Ağustos cuma günü kaldığı yerden devam edecek.

Sonuç olarak 12-13-14 Ağustos 2019 günlerine denk gelen hafta bütün diziler ekrana ara verecek ve Kurban bayramı dolayısı ile yayınlanmayacak. Diziler bir hafta sonra kaldıkları yerden devam edecekler. Bu konuda fikirlerinizi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler