18-25 Nisan Zümrüdüanka Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

11.04.2020
815

Sevilerek izlenen Fox tv dizisi Zümrüdüanka 11-18 Nisan Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? merak edildi. FOX TV’de cumartesi akşamları yayınlanan zümrüdü Anka dizisi 11 Nisan cumartesi günü ekrana gelmedi. İzleyiciler 18 Nisan ya da 25 Nisan cumartesi günü Zümrüdüanka var mı yok mu merak etmeye başladı. Bizde detayları sizler için paylaşalım istedik.

11-18 Nisan zümrüdü Anka dizisi var mı yok mu?

Zümrüdü Anka dizisi Fox TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanıyor ve oldukça yüksek izlenme oranları ile neredeyse cumartesi günlerinin reyting birincisi oluyordu. Ancak son dönemde dizi ekrana gelmeye başladı. Çünkü coronavirüs vakaları nedeniyle diziler çekimlerine ara verdi. Bu nedenle sadece zümrüdü Anka dizisi değil birçok dizi ekrana gelmez oldu.

11-18-25 Nisan Zümrüdüanka neden yokZümrüdü Anka dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizi çekimleri ne zaman başlar kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak hem ülkemizde hem de dünyada ki coronavirüs vakalarının bir an evvel yok olması gerekiyor. Virüs tamamen hayatımızdan çıkana kadar dizilerin çekimlerine başlaması mümkün görünmüyor. Bu nedenle Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi söylemek zor olur. Ancak bizim tahminimize göre diziler bu sezon erken bitecek 2020 Eylül ayında yeniden başlayacak. Elbette sadece yüksek reytingli diziler böyle olacak.

11-18 Nisan Zümrüdüanka Var mı Yok mu sorusu izleyicilerin en merak ettiği soruların başında gelecek. Bu haftalarda bir çok dizi yeni bölüm yayınlamıyor. Zümrüdüanka da buna dahil..

Zümrüdüanka 2020-2021 Sezonu devam edecek mi?

Yüksek reytingler alan Zümrüdüanka dizisinin önümüzdeki sezon da devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Kapadokya’da çekilen ve reyting oranları ile oldukça yüksek bir izlenme oranına ulaşan Zümrüdüanka 2020-2021 yeni sezonda da yoluna devam edecektir. Virüsün etkisini kaybetmesinden sonra 2. sezon hazırlıklarına başlayacak olan Zümrüdüanka yine Fox TV ekranlarında cumartesi günü yayınlanacak. Kuzey yıldızı dizisi ile rekabet eden Zümrüdüanka başabaş bir mücadele sergilemişti.

11-18 Nisan Zümrüdüanka Var mı Yok muZümrüdüanka yeni 2. Sezon yoluna devam edecek

Daha önce zümrüdü Anka dizisi ile ilgili yazmış olduğumuz Zümrüdü Anka dizisi yeni sezon devam edecek mi konusunda detaylı şekilde aldığı reytinglerden bahsetmiştik. Yüksek reytingi ulaşan zümrüdü Anka dizisi kesin olarak ikinci sezonda da yoluna devam edecek. Coronavirüs sonrasında yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan zümrüdü Anka dizisi yaz aylarından sonra yeniden ekrana gelmeye başlayacak. Muhtemelen Eylül ayının ilk günlerinde FOX TV’de başlaması beklenen Zümrüdüanka bakalım ikinci sezonda da yüksek reytinglerini devam edecek mi.

11-18 Nisan Zümrüdüanka Var mı Yok mu?

Siz de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Zümrüdüanka dizisinin 11-18 ve 25 Nisan tarihlerinde Corona virüs nedeniyle yayınlanmaması hakkında düşüncelerinizi aşağıya yazınız. Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

YORUMLAR

 1. Diyar dedi ki:

  Biraz önce başlasın çok merak ediyuruz

 2. Naz dedi ki:

  Lütfen başlasın ya

 3. Ebru dedi ki:

  Biran önce başlasın ya

 4. Aysel dedi ki:

  Zümrüt anka dizisi bi an önce başlasın artık ya

 5. Anonim dedi ki:

  zümrüdüanka nisanda 18 oynayacakmı

 6. Anonim dedi ki:

  Artık olsun

 7. Pınar yıldız dedi ki:

  Off artık başlasın yaa oo kadar baglandım ki diziye bir kere oturduysam daha kalkamaz oldum tekrar oynanan artık süper bir dizi oyuncular da çok başarılı ve gayet iyi sabırsızlıkla bekliyoru z

 8. Anonim dedi ki:

  Biz zümrüdanka diziyi çok çok çok özledik başlasın artık

  1. ayşşe dedi ki:

   ben çok özledim o dizii hadi olsun lütfen

  2. mine molluoğlu dedi ki:

   inşallah başlar