18-25 Nisan Hizmetçiler Dizisi Var mı Yok mu Bitti mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler Dizisi 11-18-25 Nisan tarihlerinde Var mı Yok mu Bitti mi? merak ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan hizmetçiler dizisi 4 bölüm yayınlandı daha sonra ekrana gelmez oldu. 11 ve 18 Nisan tarihlerinde hizmetçiler dizisi var mı yok mu diye merak eden izleyiciler dizinin akıbetini sormaya başladı. Biz de bu konumuzda hizmetçiler dizisi ile ilgili detaylı bilgiler yazmak istiyoruz.

Hizmetçiler Dizisi neden yok11-18 Nisan cumartesi Hizmetçiler dizisi var mı yok mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Deniz Baysal, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi başarılı oyuncuların yer aldığı hizmetçiler dizisi 11 Nisan cumartesi akşamı yayınlanmayacak. Hizmetçiler dizisi 11 Nisan ve 18 Nisan’da neden yayınlanmıyor diye merak edenleri hemen izah edelim. Birçok dizi ülkemizde ve dünyadaki coronavirüs vakaları nedeniyle çekimlerine durdurdu. Hizmetçiler dizisi de Corona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verdi. Bu nedenle dizinin yeni bölümleri ekrana gelmiyor.

Hizmetçiler dizisi yeni sezon devam edecek mi?

Corona virüs nedeniyle yayınlanmayan hizmetçiler dizisinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği merak. Bu nedenle izleyiciler hizmetçiler dizisi 2. Sezon var mı yok mu yeni sezonda olacak mı sorularını yöneltiyor. Öncelikle hizmetçiler dizisinin reytingleri neden çok iyi olmadığını ve ilk haftadan beri düşük reyting ile yola devam ettiğini belirtelim. Maalesef dizi sektöründe reytingleri yüksek olmayan dizilerin çok fazla şansı bulunmuyor. Fabrika yapım tarafından hazırlanan hizmetçiler dizisi maalesef ülkemiz izleyicileri tarafından beğenilmedi.

11-18 Nisan Hizmetçiler Dizisi Var mıHizmetçiler dizisi 2020-2021 sezonu yayınlanacak mı? 11-18 Nisan Hizmetçiler Dizisi Var mı?

Reytingleri yüksek olmayan hizmetçiler dizisinin gelecek yıl yani 2020-2021 sezonunda ekrana gelmesi oldukça zor görünüyor. Zaten yukarıda açıklamaya çalıştığımız 11-18 ve 25 Nisan tarihlerinde hizmetçiler dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor konusundan anlamışsınızdır. Hizmetçiler dizisi çekimleri dursa salgın hastalıktan etkilenen sebile önümüzdeki yıl devam etmesi çok zor bir dizi. Çünkü almış olduğu reyting oranlarıyla ikinci sezonunda yayınlanması mümkün görünmüyor.

Hizmetçiler dizisi neden tutulmadı niçin izlenmeli?

Yabancı ülkelerde yayınlanmış her dizi maalesef ülkemize uymuyor. Hizmetçiler dizisi de daha ilk haftadan itibaren düşük reytingleri ile beğenilmediğini gösterdi. Bu da yetmezmiş gibi dünya çapındaki coronavirüs vakasına yakalanan dizi çekimleri erken noktalandı. Bu yüzden hizmetçiler dizisinin yüksek olmayan reytinglerinden yola çıkarak büyük ihtimalle sessiz sedasız final yaptı ekrana veda etti diyebiliriz. Bu saatten sonra tekrar çekimlerde başlansa almış olduğu düşük reytinglerden dolayı buna değmeyecek bir dizi olduğunu söyleyelim.

Hizmetçiler Dizisi bitti mi neden yayınlanmıyorSizlerde hizmetçiler dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. 11-18-25 Nisan tarihlerinde hizmetçiler dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorusuna cevap vermeye çalıştık. Merak edenler hizmetçiler dizisinin yorumları burada >>Hizmetçiler Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu, Yorumlar Nasıl?

Etiketler