10 Saniye Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu

31.03.2023
49

10 Saniye Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu. Ünlü simaları kadrosunda barındıran yeni sinema filmi 10 Saniye hazırlıkları devam ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Bergüzar Korel ve Bige Önal başrollerde yer alıyor.  On saniye filmine Zeynep’in kızı rolüyle Defne Burnaz da katıldı. 10 Saniye filmi kadrosunda kimler var? Filmin konusu nedir? Tüm bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

10 Saniye Filmi Oyuncu Kadrosu

Çekimleri başlayan 10 Saniye filmi oyuncuları için cast çalışmaları da soan erdi. Başrol kadın oyuncuları ile anlaşma imzalandı. Filmin ilk kadın oyuncusu Bergüzar Korel oldu. Diğer kadın başrol ise Bige Önal oldu. İki başarılı oyuncuyu buluşturan proje merak konusu oldu. 10 Saniye filmi senaristi Erdi Işık. Erdi Işık son yıllarda yazdığı film ve tiyatro oyunları ile beğeni topluyor. Filmin yönetmen oltuğunda da Ceylan Özgün Çelik oturuyor. 10 Saniye film yapımcısı SKY Films.

10 Saniye Filmi Oyuncu Kadrosu:
Bergüzar Korel- Zeynep
Bige Önal- Elif
Defne Burnaz

Bergüzar Korel (Zeynep)

Bergüzar Korel 10 Saniye filmi ile setlere dönüyor. Güzelliği ve oyunculuğu iler her zaman göz dolduran oyuncu uzun zamandan sonra setlere bu film ile dönecek. Bergüzar Korel 10 Saniye filminde Zeynep rolünde olacak. Son olarak Azizler filminde rol alan oyuncu 1982 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Binbir Gece dizisinde tanıştığı Halit Ergenç ile evlendi ve yakın zamanda 3. çocuklarını kucaklarına aldılar. Bitmeyen Şarkı, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Vatanım Sensin dizilerinde oynadı. Aşk Geliyorum Demez, Bir Aşk İki Hayat filmlerinin yanı sıra bir kaç reklam filminde de izledik kendisini. Bergüzar Korel sosyal medya hesabı @berguzarkorel berguzar korel 10 sniye filmi

Bige Önal (Elif)

Bige Önal On Saniye filminde Elif karakterine hayat verecek. 10 Saniye filmi diğer kadın başrolü Bige Önal oldu. Bige Önal film de Elif rolündedir.1990 İstanbul doğumlu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Bodrum Masalı, Maral. Sonrasında Sen Çal Kapımı dizilerinde rol aldı. Hakan Muhafız, Bir Başkadır ve Yeşilçam internet dizilerinde rol aldı. Oyuncunun sosyal medya hesabı @bigeonal bige onal 10 saniye film

Defne Burnaz (Zeynep’in kızı)

Defne Burnaz, On Saniye filminde Zeynep’in (Bergüzar Korel) kızını canlandıracaktır. Oyuncumuz ID Studio menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Defne Burnaz, bugüne kadar bir çok tiyatro oyunun da sahne almıştır ve aktif olarak oyunlarda rol almaya devam etmektedir. Ancak genç oyuncumuz sektörde yenidir. Bu nedenle de hakkında fazla bir bilgi yoktur. Bizler On Saniye filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Defne Burnaz hakkında detaylı bilgilere ulaştığımız zaman bunu sayfamızdan paylaşacağız.On Saniye filmi oyuncusu Defne Burnaz (Zeynep'in kızı)

10 Saniye Filmi Konusu

10 Saniye filminde bir öğretmen ve bir annenin hikayesi anlatılacak. Filmin konusu ve oyuncu kadrosuna dair yeni bilgilerle konumuzu güncelleyeceğiz. 10 Saniye filmini izlemeyi düşünür müsünüz? Kadrosuna kimler dahil olmalı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

On Saniye Filmi Çekim Yerleri

Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen On Saniye filminin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler de merak eden seyircilerimiz için araştırdık. On Saniye filminin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı çekimler için burası tercih edilmiştir. On Saniye filminin çekimleri özellikle Balat’ta yapılmaktadır.

On Saniye filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..