10 Kasım Hekimoğlu Var mı Yok mu Neden Yok, Gerçek Sebebi Ne?

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’ndan sürpriz karar çıktı. 10 Kasım 2020 Salı günü Hekimoğlu dizisi ekrana gelmeyecek. Kanal D ekranlarında Hekimoğlu dizisi 10 Kasım Salı günü yeni bölüm yayınlamayınca izleyicilerde merak ederek Hekimoğlu neden yok niçin yayınlanmadığı yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek gibi merak edilen soruları yöneltmeye başladı.

10 Kasım Salı günü yayınlanması beklenen Hekimoğlu dizisi var mı yok mu çok merak ediliyor. Yapımcılığını OJO Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın paylaştığı yapımın merakla beklenen 25. bölümü, son günlerde artan koronavirüs tedbirleri nedeniyle 10 Kasım Salı günü ekranlara gelmeyecek. Bu kararın alınmasında dizinin başrolünde oynayan Timuçin Esen’in koronavirüs testinin pozitif çıkması da etkili oldu.

10 Kasım Hekimoğlu Yeni Bölüm Var mı?

Hekimoğlu 10 Kasım salı Neden Yok bitti miHekimoğlu dizisinin başrolünde oynayan Timuçin Esen son yapmış olduğu testte pozitif çıkınca tüm setteki ekip panik havasına girdi ve dizinin ekibine 14 günlük izin verildi. Hekimoğlu dizisi Bu nedenle 10 Kasım Salı günü yeni bölüm ekrana getirmeyecek. Dizinin yapımcısı yapmış olduğu açıklama ile koronavirüs tedbirleri nedeniyle dizinin 10 Kasım Salı günü yayınlanmayacağını duyurdu. Ancak asıl sebebinin dizinin başrolünde oynayan Timuçin Esen’in koronavirüs testinin pozitif çıkması olduğu belirlendi.

Hekimoğlu Yeni Bölüm 17 Kasımda Var mı Yok mu?

10 Kasım’da ekrana gelmeyecek olan Hekimoğlu dizisi koronavirüs tedbirleri nedeniyle bir süre seti tatil etti. Bu nedenle izleyiciler 10 Kasım’dan sonra 17 Kasım Salı günü Hekimoğlu dizisi yeni bölüm var mı yok mu diye merak etmeye başladı. Aldığımız bilgilere göre Hekimoğlu dizisinin çekimleri bir süre dursa da 17 Kasım Salı günü yeni bölüm ekrana gelecek. Stok bölümlerle birkaç hafta idare edecek bölüm bulunduran yapımcı Hekimoğlu dizisinin sadece bir haftalık ara vereceğini ve ardından çekimlerin yeniden başlayacağını duyurdu.

10 Kasım Hekimoğlu Neden Yok Gerçek Sebebi Ne?

Yukarıda izah etmeye çalıştığımız gibi 10 Kasım Salı günü Hekimoğlu dizisinin neden olmadığını gerçek sebebinin ne olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Hekimoğlu dizisi 10 Kasım Salı günü yayınlanmayacak. Hekimoğlu dizisi 10 Kasım’da var mı yok mu sorularının hemen ardından gerçek sebebin başrol oyuncusu Timuçin Esen’in koronavirüse yakalanması olduğunu hatırlatalım. Diğer yandan 10 Kasım gününün Atatürk’ü anma günü olduğu için bu sebeple mi Hekimoğlu yayınlanmıyor soruları da merak edilebilir. Hekimoğlu’nun yayınlanmamasının sebebi kesinlikle 10 Kasım günü değil, setteki koronavirüs paniğidir.

Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Hekimoğlu dizisinin 2. sezonda reytingleri pek iyi gitmiyor. Alınan son reyting raporlarına göre Hekimoğlu dizisi 3 oranında Total reyting alıyor. Ancak bu reytingler maalesef Kanal d’ye zarar ettirmeye başladı. Çünkü dört oranının altında alınan tüm reyting sonuçları kanallar için aslında zarar anlamına geliyor. Bu nedenle Hekimoğlu dizisi ne zaman final yapacak erken final mi yapacak bitiş tarihi belli mi gibi sorular merak ediliyor. Şimdilik Hekimoğlu dizisinin final yapacağına biteceğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak böyle giderse dizinin kısa süreceği kesindir. Not: Hekimoğlu kesin final tarihi belli oldu.

Hekimoğlu dizisinin reytingleri nasıl?

Salı günleri TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı salı günlerine adeta damga vurmaya başladı. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin de yeni sezona başlamasıyla Hekimoğlu dizisinin reytingleri hızla düşmeye başladı. Dizide sürekli benzer konuların işlenmesi Hekimoğlu dizisinin reytinglerini düşüren diğer bir husus oldu. İzleyiciler daha aksiyonlu merak edilen bölümler talep ediyor.10 Kasım Hekimoğlu Var mı Yok mu Neden Yok

Oysa Hekimoğlu dizisi genel bir düzen içerisinde benzer konuları sürekli işlemeye devam ediyor. Bu nedenle ikinci sezonda Hekimoğlu dizisi tutunamadı ve reytinglerde büyük bir düşüş başladı. Geçtiğimiz hafta alınan 3 oranındaki Total reytingler Hekimoğlu dizisinin kısa bir süre sonra erken final yapacağını gösteriyor. Kısacası Hekimoğlu dizisinin 2021 yılını görmesi bizce çok zor..

Hekimoğlu, yeni bölümüyle 17 Kasım Salı 20.00’de Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek. Siz de Hekimoğlu dizisi 10 Kasım Salı günü var mı yok mu neden yok yeni bölüm ne zaman yayınlanacak konularındaki merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Hekimoğlu yerine 2021 Yılında Yeni Başlayacak Diziler konumuza göz atabilirsiniz.

Konunun Haberi: Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen, koronavirüse yakalandı. Aile fertlerinin virüse yakalanmasın ardından Timuçin Esen, test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan oyuncunun hemen tedavisi başladı. Evinde dinlenen oyuncunun durumunun iyi olduğu öğrenildi. (Tv100)

Etiketler