10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi (Gain Platformu)

Yorum Yap 5 kez izlendi

10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi (Gain Platformu) 10 Bin Adım dizisi yeni internet platformu olan Gain’de yayınlanacak. Gain internet platformu 10 Bin Adım dizisi konusu nedir? 10 Bin Adım dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? 10 Bin Adım dizisi yayın tarihi nedir?

10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu

10 Bin Adım dizisi Zamkinos Film imzası taşırken yapımcılığını Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen yapıyor. 10 Bin Adım dizisi yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç üstleniyor. 10 Bin Adım dizisi senaryosunu Devin Özgür Çınar yazıyor. 10 Bin Adım dizisi çekimlerine başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ve dizinin senaristliğini yapan Devin Özgür Çınar yer alıyor.

10 bn adim dizisi oyuncu kadrosu engin gunaydin

Engin Günaydın

Engin Günaydın 10 Bin Adım dizisinde rol alacak. Başrol erkek oyuncusu olan Engin Günaydın 1972 Tokat Erbaa doğumlu. Bir Demet Tiyatro’da ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Mimar Sinan Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Engin Günaydın’ın rol aldığı bazı dizi filmler; Vavien, Aile Arasında, Avrupa Yakası, Üsküdar’a Giderken, Muhteşem Yüzyıl ve Galip Derviş dizi filmlerinde oynadı. Engin Günaydın instagram hesabı https://www.instagram.com/engingunaydn/

10 Bin Adim dizisi devin ozgur cinar kim

Devin Özgür Çınar

Devin Özgür Çınar 10 Bin Adım dizisinin senaryosunu yazdı. Aynı zamanda 10 Bin Adım dizisinde kadın başrol oyunculuğu da yapıyor. 10 Bin Adım dizisi başrol oyuncusu Devin Özgür Çınar 1973 Zonguldak doğumludur. Hayat Türküsü, Parmaklıkların Ardında, Türk Malı, Galip Derviş, Sevdaluk ve Kalbimdeki Deniz dizi filmlerinde rol aldı.  Devin Özgür Çınar instagram hesabı https://www.instagram.com/devinozgurcinar/

Engin Gunaydin yeni dizisi 10 bin adim

10 Bin Adım Dizisi Konusu Nedir?

10 Bin Adım dizisi konusu henüz belli değil. Dizinin konusu belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. 10 Bin Adım dizisi konusu hikayesi bilgileri konumuza eklenecektir. 10 Bin Adım dizisinde sağlığımız için gerekli olan günde 10 bin adımın bir ilgisi var mı? Konusu bununla mı ilgili yoksa farklı bir tarz mı olacak göreceğiz.

10 Bin Adım Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak, Yayın Tarihi Ne?

10 Bin Adım dizisi ne zaman yayınlanacak resmi bir açıklama bulunmuyor. 10 Bin Adım dizisi 2021 yılının yıl başında yayına girmesi planlanan Gain platformunda yayınlanacak. Gain platformu ilk kez yayına başladığı için yeni projelerle dizi filmlerle yayına başlayacaktır. Bu projelerden birisi de 10 Bin Adım dizisidir. 10 Bin Adım dizisi yayın tarihi net olmasa da 2021 yılının ilk aylarında yayına başlayacaktır.

gain platformu 10 bin adim dizisi oyunculari

10 Bin Adım Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

10 Bin Adım dizisi yılbaşından sonra hizmete girmesi planlanan Gain internet platformunda yayınlanacak. Gain internet platformu yeni yılın iddialı kanallarından birisi olacak. Son yıllarda internet platformları gündemde. Gain’de yeni yıldan itibaren de internet üzerinden ücretli olarak yayın yapacak.  10 Bin Adım dizisi de Gain platformunda yayınlanacak ilk projelerden birisi. 10 Bin Adım dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? 10 Bin Adım dizisi oyuncu konusu hakkında tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler