10-17 Nisan Babil Dizisi Varmı Yokmu, Neden Yayınlanmıyor?

Bu konu 10-17 Nisan Babil Dizisi Varmı Yokmu hakkında olacak. Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisi 10-17-24 Nisan 2020 cuma akşamı yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Babil dizisi yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek gibi merak edilen sorulara yanıt vermek  istiyoruz. Babil dizisinin 11. Bölümünün ne zaman yayınlanacağını duyurmak için bu sayfayı açmış bulunuyoruz.

10-17 Nisan cuma günü Babil dizisi yeni bölüm var mı yok mu?

10-17 Nisan tarihlerinde yeni bölüm yayınlanması beklenen Babil dizisi ekrana gelmedi. 10-17 Nisan Babil Dizisi Var mı Yok mu, Neden Yayınlanmıyor? sorusunu merak edenlere yanıt verelim. Koronavirüs salgını nedeniyle dizilerin çekimleri uzun süredir yapılmıyor. 10 Nisan 17 Nisan ve 24 Nisan cuma günü yeni bölüm beklenen Babil Dizisi Var mı Yok mu, Babil yeni bölüm Neden Yayınlanmıyor? sorularına da cevap bu aslında. Babil dizisinin çekimleri Covid19 nedeniyle durdu.

10-17 Nisan Babil Dizisi Var mı Yok muBabil Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

10-17-24 Nisan tarihlerinde Babil Dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor? sorularına virüs salgını dedik. Peki Babil dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Maalesef bu konuda net bilgiler bulunmuyor. Salgın ne zaman biterse diyeceğiz. Ancak salgın hemen bitecek görünüyor. Muhtemelen Babil dizisi yeni sezonda ekrana gelmeye devam edecek. 10-17 Nisan Babil Dizisi Varmı Yokmu sorusuna yanıt verdik.

Babil Dizisinin 2. Yeni Sezonu ne Zaman?

Babil Dizisi ekrana gelmeyince 2. Yeni Sezonu ne Zaman? sorusu merak edildi. Babil Dizisinin 2. Yeni Sezonu büyük ihtimal coronavirüs sonrasında yeni sezonda olacak. Yaz aylarında dizinin çekimleri yeniden başlarsa 2020 Eylül ayında Babil dizisi yeniden yayınlanacak.

Babil Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

10-17-24 Nisan Cuma akşamı yayınlanmayan Babil dizisi yeni bölümü ile bir sonraki hafta yayınlanacak diyemeyiz. Ancak dizi koronavirüs sonrasında yeniden çekimlerine başlayacaktır. Muhtemelen Babil dizisi yeni sezonda Eylül 2020 de yine Cuma akşamı ekrana gelecek ve kaldığı yerden Star TV de devam edecektir.

10-17-24 Nisan Babil Var mı Yok mu cuma ekrana gelmeyecek diziler ve programlar

Sadece Star TV’de yayınlanan Babil dizisi değil diğer kanallardaki birçok dizi ve yarışma programı da ekrana gelmeyecek. 10-17 Nisan 2020 cuma günü Kanal d ekranlarında arka sokaklar Star TV ekranlarında Babil dizisi Atv ekranlarında hercai dizisi TRT ekranlarında 80’ler ve Payitaht Abdülhamid dizileri ile FOX TV ekranındaki yaparsın aşkım yarışma programı ve Tv8’deki Survivor 2020 yarışmaları bu akşam yeni bölüm yayınlamayacaklar. Yayınlanmayacak bütün dizi ve programların yeni bölümleri korona virüs salgın hastalığı bitince devam edecek.

Türk halkını derinden üzüntüye boğan şehit haberleri sonrasında bu duyarlılığı gösteren kanallar ve yapımcılara teşekkür eder şehitlerimize Allah’tan rahmet dileriz. Böylesine zor zamanlarda kanallar dizilerin yeni bölümlerini yayınlamazken Babil dizisi de 10-17 Nisan cuma günü yeni bölümü ekrana getirmeyecek. 10-17-24 Nisan Babil dizisi varmı yokmu sorusuna böylelikle cevap vermiş olduk.

Sizlerde hem Babil dizisinin hem de diğer dizi ve programların cuma ve cumartesi günleri ekrana gelmemesi hakkında neler düşünüyorsunuz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak bekliyoruz. 10-17-24 Nisan 2020 cuma günü Babil Dizisinin yeni bölümü Var mı Yok mu konusunda yorumlarımızı yazdık. En merak edilen soru ise >> Babil Final mi Yapacak Sezon Finali mi, 2. Sezon Devam Edecek mi?

Etiketler