10-11 Mayıs Acemi Anneler dizisi var mı yok mu Neden yok?

TRT ekranlarında acemi anneler olarak bilinen dizi anneler olarak ismini değiştirmişti. Anneler dizisi 10 Mayıs pazartesi günü saatinde ekrana gelmedi. Birçok izleyici acemi anneler dizisi neden yok 10, 11 Mayıs veya 12 Mayıs salı günü niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen soruları aratmaya başladı. Bizde bu konumuzda anneler dizisi 10 Mayıs pazartesi günü neden yok 11 Mayıs salı günü anneler dizisi neden yayınlanmadı ne zaman yayınlanacak yeni bölüm olacak mı gibi merak edilen sorulara detaylı yanıtlar vermek istiyoruz.

10-11-12 Mayıs acemi anneler dizisi var mı yok mu Neden yok?

10-11 Mayıs Acemi Anneler dizisi var mı yok muAcemi Anneler, 19 Ekim 2020 tarihinde yayımlanmaya başlayan aile ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerinde Begüm Topçu, Merve Uçer, Melis Yıldıran ve Yağmur Öztürk’ün yer aldığı bu yapım hafta içi her gün TRT 1’de saat hafta içi her gün 14.45 itibarıyla ekranlara geliyordu. Ancak özetsiz olarak yayınlanan yeni bölümler 15.00 itibarıyla başlayacak. Ancak acemi anneler diyeceğim 10 Mayıs pazartesi veya 11 Mayıs salı günleri izleyiciler merak etmesine rağmen ekrana gelmedi. Merak eden izleyicilerimize anneler dizisinin Neden yayınlanmadığını hemen söyleyelim. Bu hafta Ramazan Bayramı haftası olduğu için anneler dizisi bu hafta yeni bölümleri ile ekrana gelmeyecek.

Anneler dizisinin yeni bölümleri 10 Mayıs ve 11 Mayıs tarihlerinde ekrana gelmese de 17 Mayıs tarihinden itibaren yeni bölümleri saat 15’te TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Tam kapanma döneminde dizinin çekimleri bir süre aksamıştı. Bu nedenle stok bölüm bulundurmayan anneler dizisi Bayram haftasında izlenme oranları düşük olacağı için yeni bölümleri ile ekrana gelmedi ve yeni bölümler 17 Mayıs tarihinden itibaren TRT ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Acemi Anneler Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler