1 Ocak Kırmızı Oda Dizisi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

TV8 ekranlarında yayınlanan kırmızı oda dizisi 1 Ocak 2021 cuma günü var mı yok mu yayınlanacak mı yeni yılda Kırmızı oda olacak mı soruları çok merak ediliyor. Bizde 1 Ocak günü kırmızı oda dizisi var mı yok mu nedeni yok niçin yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi çok sorulan ve merak edilen sorulara yanıt vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Kırmızı oda dizisi 1 Ocak 2021 var mı yok mu?

Kırmızı Oda Dizisi 1 Ocak 2021 yeni bölüm Var mı Yok muTV8 ekranlarında her hafta cuma günleri ilgi ile izlenen ve reytinglerde ilk sıralarda yer alan kırmızı oda dizisi 1 Ocak 2021 cuma günü yayınlanacak mı yeni bölümü var mı yok mu çok merak ediliyor. Çünkü her yıl yılbaşı haftasında birçok dizi reklam düzenlemeleri nedeniyle ekrana gelmiyordu. 2021 yılında da senenin ilk haftası kırmızı oda, Hercai, Ramo, Arka sokaklar ve akrep gibi diziler 1 Ocak cuma günü ekrana gelmeyecek. Kırmızı oda dizisi 1 Ocak’ta var mı yok mu sorusuna hayır 1 Ocak’ta dizi olmayacak cevabını verebiliriz.

Kırmızı oda dizisi yeni bölüm ne zaman?

1 Ocak 2021 cuma günü ekrana gelmeyen kırmızı oda dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak diye şimdiden sorulmaya ve merak edilmeye başlandı. Kırmızı oda dizisinin yeni bölümü 1 Ocak cuma günü ekrana gelmese de 8 Ocak cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Her hafta oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan kırmızı oda dizisi böylelikle yeni yılda sadece 1 haftalık ara vermiş olacak. Kırmızı oda dizisinin yeni bölümü 8 Ocak cuma günü kaldığı yerden devam edecek.

2021 yılının ilk haftası hangi diziler yayınlanmayacak?

1 Ocak Kırmızı Oda Dizisi Var mı Yok mu1 Ocak cuma günü hercai dizisi, Ramo, kırmızı oda gibi diziler ekrana gelmeyecek. Ancak 1 Ocak cuma günü Fox TV ekranlarında son yaz ve ATV ekranlarında hercai dizisinin yerine Akıncı isimli diziler başlayacak. Özellikle kırmızı oda ve Arka sokaklar dizisinin 1 Ocak’ta yayınlanmaması nedeniyle yeni başlayacak olan Son yaz ve Akıncı gibi dizilerin yüksek reyting oranlarına ulaşması bekleniyor. 2021 yılının ilk haftası yayınlanmayacak diziler hangileri merak ediyorsanız konumumuzdan göz atabilirsiniz. 2021 İlk Hafta Hangi Diziler Yok?

Sizce 1 Ocak cuma günü kırmızı oda dizisinin ekrana gelmemesi doğru bir karar mı? Her yıl senenin ilk haftası dizilerin yayınlanmaması politikasını doğru buluyor musunuz? Bir hafta ekrana gelmeyecek olan ve 1 Ocak yerine 8 Ocak 2021 cuma günü kaldığı yerden devam edecek olan Kırmızı Oda dizisini izlemeye devam edecek misiniz? Bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Hepinize iyi seyirler ve mutlu yıllar dileriz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Kırmızı Oda çok iyi ilerliyor severek izliyoruz izlerken bazen konular çok ağır gelse de bu diziyle birlikte o Kırmızı Oda’da bizde tedavi oluyoruz adeta 🙂

Etiketler