1 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir Var mı Yok mu Neden Bitti Erken Final mi?

2 Yorum 383 kez izlendi

TV8 ekranlarında geçtiğimiz hafta çarşamba günü başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 1 Ocak 2020 çarşamba günü Var mı yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? gibi soruların çok sorulduğu dizilerden birisi oldu. İlk bölümüyle gerçekten çok iyi bir izleyici kitlesi yakalayan hem konusuyla hem de TV8 ekranlarında ki senaryosu ve oyunculuk başarısı ile oldukça iyi bir çıkış yakalayan doğduğun ev kaderindir dizisi İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi başarılı oyuncuları bir araya getiriyor. Doğduğun ev kaderindir dizisinin 1 Ocak 2020 çarşamba günü yayınlanıp yayınlanmayacak ve neden yayınlanmadı merak konusu oldu.

1 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir Neden yok Bitti mi1 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir Neden yok Bitti mi Erken Final mi?

2020 yılının ilk günü olan 1 Ocak Çarşamba günü tv8 ekranlarında yayınlanması beklenen ve ikinci bölümüyle ekranda olması merakla beklenen doğduğun ev kaderindir dizisi bu akşam ekrana gelmeyecek. 1 Ocak çarşamba günü doğduğun ev kaderindir dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor bitti mi erken final mi yaptı gibi merak edilen sorulara öncelikle dizinin bitmediğini erken final yapmadığını hemen hatırlatalım. İlk bölümü ile oldukça iyi bir çıkış yapan doğduğun ev kaderindir dizisinin öyle kısa sürede biteceğini de düşünmüyorum. Almış olduğu reyting sonuçları ile Acun Ilıcalı’yı da oldukça memnun eden dizi 2020 yılının en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi olacak gibi görünüyor.

1 Ocak Çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir Var mı Yok mu?

TV8 ekranlarında ki doğdun ev kaderindir dizisi 1 Ocak çarşamba günü var mı yok mu sorusuna hemen yanıt veririm ve dizinin 1 Ocak 2020’de yani yılın ilk gününde diğer dizilerde olduğu gibi doğduğun ev kaderindir dizisi de ekrana gelmeyecek. 1 Ocak çarşamba günü doğduğun ev kaderindir dizisinin yeni bölümü var mı yok mu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularında hemen yanıt vererek sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bilgi >> 1 Ocak Kuruluş Osman Var mı

1 Ocak Çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir Var mı Yok mu1 Ocak Çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm neden Yayınlanmadı?

Bildiğiniz üzere yeni yılın ilk haftalarında diziler yeni bölümleri ile ekrana gelmiyor. çünkü bütün kanallarda reklam anlaşmalarının yenilenmesi ve yeni yılda kanallar arasındaki reklam pastasının yeniden dağıtılması nedeniyle ortalama 2 haftalık ara veriliyor. bu nedenle yeni yılın ilk haftalarında genellikle dizi oyuncuları izinli oluyor ve dizinin çekimleri de yapılmıyor. doğduğun ev kaderindir dizisinin yeni bölümü de 1 Ocak çarşamba günü ekrana gelmedi ancak dizinin bir sonraki hafta yani 8 Ocak çarşamba günü yeni bölümü ile ekrana geleceğini öğrendik.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun ev kaderindir dizisinin ikinci bölümü ne zaman yayınlanacak 1 Ocak çarşamba günü yayınlanmayan ve yeni yıl dolayısıyla dizilerin ara vermesinden dolayı TV8 de ekrana gelmeyen doğduğun ev kaderindir dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta yani 8 Ocak 2020 çarşamba günü ekrana kaldığı yerden devam edecek. doğduğun ev kaderindir dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak eden izleyicilerimize böylelikle yanıt vermiş ve yeni yılın ilk haftası yayınlanmayacak dizinin 8 Ocak 2020 çarşamba gününden itibaren kaldığı yerden devam edeceğini bildirmiş olduk.

1 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm neden YayınlanmadıDoğduğun Ev Kaderindir dizisi Gün mü Değiştirdi?

Doğduğun ev kaderindir dizisi 1 Ocak çarşamba günü ekrana gelmeyince acaba dizi gün mü değiştirdi farklı bir güne mi transfer olduğu ya da Acun Ilıcalı doğduğun ev kaderindir dizisinin gününü değiştirerek daha çok reyting almasını mı düşündüğü gibi merak edilen sorulara da hemen yanıt verelim. doğduğun ev kaderindir dizisinin günü değişmedi çarşamba günleri ekrana gelmeye devam edecek. yılbaşı dolayısıyla ara verilen ekrana 8 Ocak çarşamba gününden itibaren kaldığı yerden devam edecek olan doğduğun kaderindir dizisi gün değiştirmeyi düşünmüyor çünkü afile aşk kuruluş Osman ve benim adım Melek gibi dizilerin yer aldığı Çarşamba daha fazla biz yayınlanmadığı için dizinin şansı yüksek olacaktır diye düşünüyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman YayınlanacakDoğduğun Ev Kaderindir Erken Final mi Yapacak?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olmuş olduğu TV8 ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan doğduğun ev kaderindir dizisinin erken final yapması için şimdilik herhangi bir neden gözükmüyor. çünkü doğduğun ev kaderindir dizisi ilk bölümü ile oldukça iyi bir reyting oranı alarak beklentilerin üzerine çıktı. İlk bölümü çok seven izleyiciler dizinin tekrar bölümlerinde bile oldukça yüksek izlenme oranına ulaşarak adeta Demet Özdemir ve İbrahim çelikkol’un oynamış olduğu doğduğun  Kaderindir ev kaderindir dizisinin daha yüksek reytingler alacağına işaret ettiler. bu nedenle doğduğun ev kaderindir dizisinin yakın zamanda erken final yapmasını beklemediğimiz gibi dizinin reytingleri daha da artıracağına ve ciddi bir orana ulaşacağını düşünüyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytingleri nasılDoğduğun Ev Kaderindir dizisinin Reytingleri Nasıl?

Doğduğun ev Kaderindir dizisi ilk bölümü ile 5 oranında Total reyting alarak oldukça iyi bir başlangıç yaptı ve dizi ikinci bölümünde bu reytingleri daha da artıracağını sinyallerini verdi. çünkü daha ilk bölümüyle 5 oranına yaklaşan 1 izlenme oranına ulaşmak doğduğun ev Kaderindir dizisi için oldukça ciddi bir başarı olarak söylenebilir. Ayrıca dizinin hafta içinde ve hafta sonunda yayınlanan tekrar bölümleri oldukça merak edilip yeniden izleyici tarafından takip edilirken reytinglerde de tekrar bölümleri bile oldukça önemli oranda reyting aldı. Alınan bu reytinglere göre doğduğum ev Kaderindir dizisi bu reyting başarısının ardından yeni bölümlerde daha da yüksek reyting oranlarına ulaşarak sezon sonuna kadar devam etmeyi garantiledi diyebiliriz.

Sizlerde doğduğun ev Kaderindir dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak 1 Ocak 2020 çarşamba günü ekrana gelmeyen dizinin yeni bölümü hakkında neler düşünüyorsunuz 8 Ocak çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde merak ettiğiniz gelişmeler var mı Demet Özdemir’in yeni dizisinde nasıl buldunuz sorularına samimi cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz şimdilik hoşça kalın… Bilgi >> 1 Ocak Afili Aşk Var mı Yok mu

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Demet ablanın oyunculuğu çok güzel buldum zaten harika bir insan çok seviyorum onu ❤

Etiketler