22 Mart Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm?

01.03.2020
304

22 Mart Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm? Koronavirüs nedeniyle mi yayınlanmadı diye merak edenler için hemen yazalım. Ülke gündemindeki koronavirüs haber akışı nedeniyle 22 mart Pazar günü Güvercin ekrana gelmeyecek. Koronavirüs nedeniyle Hangi diziler yayınlanmayacak?

Star Tv ekranlarında devam eden Güvercin dizisi 22 Mart pazar akşamı ekrana gelecek mi yayınlanacak mı oldukça merak ediliyor. 22 Mart Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm? sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Bu akşam Güvercin dizisi ekrana gelmeyecek. Neden 22 Mart günü Güvercin yayınlanmayacak hemen izah edelim.

22 Mart Güvercin Dizisi Var mı22 Mart Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm?

22 Mart Güvercin Dizisi Neden Yok? Çünkü perşembe gecesi 34 askerimiz şehit oldu. Bu nedenle bu hafta bazı kanallar dizi ve eğlence programı yayınlamıyorlar. Bu sebeple Güvercin dizisi de 22 Mart pazar akşamı ekrana gelmeyecek. 22 Mart Güvercin Dizisi yerine Pamuk Prenses Ve Avcı 2 bu akşam 20.00’da Star’da!

Güvercin Dizisi Erken Final mi Yapıyor?

Güvercin dizisinin setinde kavga çıktı: Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği sevilen dizi Güvercin’de kriz çıktı.
Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse ve Menderes Samancılar gibi isimlerin paylaştığı dizide setlerin durmamasına tepki gösteren Mehmet Ali Nuroğlu seti bıraktı. Ekip ise diziyi bitirme kararı aldı. Dizinin finali ne zaman yayınlanacak bilinmiyor.

1 Mart Güvercin dizisi var mı yok mu neden yok

22 Mart 2020 pazar akşamı Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm? niçin yayınlanmadı gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından oldukça merak edilecek bu konuda hemen sizlere detaylı bir bilgi vermek ve Star TV’de 22 mart Pazar gününün yayın akışını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir haftadır güvercin dizisinin yeni bölümünü bekleyenler 22 mart akşamı dizinin yeni bölümünü göremeyince şaşırıp kalacaklar.

26 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok muGüvercin dizisinin yeni bölümü var mı yok mu 22 mart Pazar?

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan sevilen dizi güvercin yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenirken seyirciler bir türlü dizinin yeni bölümünü göremediler ve merak içinde sormaya başladılar. Çünkü güvercin dizisinin yeni bölümü ekrana gelmedi sadece geçen haftaki bölümünün tekrarı yayınlandı. Hemen sebebini de sizlere yazmak istiyoruz. Cuma günü Elazığ’da yaşanan deprem sonrasında yaklaşık 35 vatandaşımız yaşamını yitirdi ve bu yüzden ülkemizin tamamını etkileyen bu deprem hadisesinden sonra birçok kanal dizi ve programlarına bir haftalık ara verdi. Star TV’de güvercin dizisinin yeni bölümünü ekrana getirmeyerek insanların acılarını devam ettiği şu günlerde dizinin yeni bölümünü ekrana getirmeyerek bir haftalık ara vermiş oldu.

Güvercin dizisi 22 mart Pazar günü yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman?

22 Mart Güvercin Dizisini yeni bölümü yayınlanmayacak: Star TV yayın akışını sizler için aşağıya paylaşıyoruz ve güvercin dizisinin 22 mart 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümü deprem nedeniyle ekrana gelmeyince dizinin yeni bölümü bir sonraki hafta 29 mart 2020 pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek. Elbette bir hafta haftadır dizinin yeni bölümünü bekleyen ve merak içerisinde neler olacağına düşünen dizinin hayranları şaşkınlığa uğramış olsa da bu hafta deprem olması ve birçok insanın acısı varken böylesine eğlenceye yönelik bir dizinin yeni bölümü ekrana getirmemesi çok görülmemesi gereken bir davranış olarak algılanabilir.

Güvercin Dizisi neden yok 26 Ocak pazarSizler de 22 mart 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen Güvercin dizisinin yeni bölümü var mı yok mu konusunda yorum ve görüşünüzü aşağıya yazarak diğer ziyaretçilerimize ulaşabilirsiniz. Star TV güvercin dizisinin yeni bölümünü yayınlamayarak doğru bir iş yaptı mı? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  dizinin yeni bölümünü kaldıracaklarına yardım kampanyasına katılsınlar

 2. hasan yıldız dedi ki:

  deprem çok üzücü oldu depremde can kaybı yaşayan vatandaşlarımıza başları sağ olsun allah geride kalanlara sabırlar versin aynı acıyı allah tekrar göstermesin deprem dolasıyla dizinin yeni bölümü değil de eski bölümünü oynatması çok saçma bana göre bunun altında başka bir şey yatıyor çünkü deprem ise eski bölümünü de oynatma o zaman madem oynatmıyorsun yeni bölümünü depremi bahane ediyorsun eski bölümünü degerek görme dedim ya bunun içinde iş var bahaneye bak reytingi düşük olunca bunu uydurdular

 3. Arzu Behremen dedi ki:

  Deprem acılarını bizde paylaşıyoruz tabiki ancak bu yeni bölüm koymama sebebi komedi dizileri için geçerli

 4. Serdal dedi ki:

  Bence dizi çekimlerinde sorun var depremi bahane ediyorlar geçtimiz haftalarda yaşandığı gibi böyle yaparlarsa kendi fikrim izleyesim gelmiyor