1 Başka Güzel Yarışmacıları Sunucusu Jüri Üyeleri

06.09.2021
901

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan yeni programlardan bir tanesi de 1 Başka Güzel Yarışması oldu. Konusu ve formatı ile izleyicileri kendisine bağlaması beklenen 1 Başka Güzel Yarışması 2021-2022 sezonunda izleyicileri ile Show TV’de buluşacaktır. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı ve afişi yayınlanmış olan 1 Başka Güzel Yarışmasının yarışmacıları, sunucusu ve jüri üyeleri oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda sizlerle 1 Başka Güzel Yarışmasının yarışmacılarından, sunucusundan ve jüri üyelerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. 1 Başka Güzel Yarışması hakkındaki tüm detaylar konumuzdadır.1 Başka Güzel Yarışmasının Yarışmacıları

1 Başka Güzel Yarışmasının Yarışmacıları

1 Başka Güzel yarışmasının birinci sezonundaki yarışmacılar oldukça merak edildi. 1 Başka Güzel Yarışması karakterine, zekâsına, gücüne ve stiline güvenen 12 yarışmacı arasından birinci belirleyecektir. 1 Başka Güzel yarışmasının ilk sezonunda yarışacak olan yarışmacıların isimleri ise; Zehra, Ebrar, Nur, Büşra, Ece, Gaye, Elmas, Dilşah, Kardelen, Tanya, Melika ve Aisha‘dır. Bu 12 yarışmacımız program boyunca hem zamanla hem de birbirileriyle yarışarak birinci olmaya çalışacaklar. Galibiyetin sonunda da bir kasa altın ödülünü sahip olacaklardır.

1 Başka Güzel Yarışmasının Sunucusu (Esra Eron)

1 Başka Güzel Yarışmasının Sunucusu (Esra Eron)1 Başka Güzel yarışmasının sunuculuğunu yapacak olan Esra Eron‘da izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Esra Eronn 1 Ocak 1980 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Sunuculuğunu yanısıra mankenlik ile de ilgilenen Esra Eron, 2002 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında 3. olmuştur. 1,78 boyunda ve 56 kilogram ağırlığında olan Esra Eron aktif olarak sunuculuk ile ilgilenmektedir. Oyunculuk ile de yakından ilgilenen Esra Eron daha önceleri; Hekimoğlu, Kiralık Aşk, Hırsız Var ve Çatıdaki Kız gibi yapımlarda boy göstermiştir. 2021-2022 sezonunda 1 Başka Güzel yarışmasındaki sunuculuğu ile gündeme gelecektir.

1 Başka Güzel Yarışmasının Jüri Üyeleri

1 Başka Güzel Yarışmasının Jüri Üyeleri1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyeliğini yapacak kişiler de izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. 1 Başka Güzel yarışmasının 3 tane birbirinden başarılı jüri üyesi bulunmaktadır. 1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyeliğini Raşit Bağzıbağlı, Bige Daruga Çalışkan ve Emina Jahoviç birlikte yapacakalardır. Bu üç başarılı jüri üyemiz 12 yarışmacı arasından en başarılısını seçip birinci ilan edecektir. Gelin şimdi de hep beraber 1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyelerini yakından inceleyelim.

-Raşit Bağzıbağlı
-Emina Jahoviç
-Bige Daruga Çalışkan

Raşit Bağzıbağlı

1 Başka Güzel Yarışmasının Jüri Üyesi Raşit Bağzıbağlı1 Başka Güzel yarışmasının ilk juri üyesi olan Raşit Bağzıbağlı, 1985 yılında Londra’da doğdu. Kumaşlarla küçük yaşlarda ilgilenmeye başlayan Raşit Bağzıbağlı 12 yaşında tasarımcı olma kararı aldı. Eğitimlerini de moda tasarım üzerine tamamlamış olan Raşit Bağzıbağlı, 2010 yılında Türkiye’de en iyi Genç Tasarımcı ödülünü aldı. Yine 2010 yılında New York’ta düzenlenmiş olan bir moda yarışmasında en iyi umut veren genç tasarımcısı ödülüne layık görüldü. 2015 yılından bu yana ise İstanbul’da moda haftasında koleksiyonlarını sergilemeye devam etmektedir. Daha önce Gardırop Savaşları isimli bir programda jüri üyeliği yapan Raşit Bağzıbağlı yeni sezonda da 1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyeliğini yapacak.

Emina Jahoviç

1 Başka Güzel Yarışmasının Jüri Üyesi Emina Jahoviç1 Başka Güzel yarışmasının bir diğer sunucusu olan Emina Jahovic, 15 Ocak 1982 tarihinde Yugoslavya’da dünyaya geldi. Şarkıcılık, dansçılık, oyunculuk ve beste yazarlığı ile aktif olarak ilgilenen Emina Jahovic 1,78 boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır. Koyu kahverengi saç rengine ve kahverengi göz rengine sahip olan Emina Jahovic güzelliği ile oldukça dikkat çekmektedir. Pop tarzında şarkılar söylemeyi tercih eden Emina Jahovic 2021-2022 sezonunda 1 Başka Güzel yarışmasında jüri üyeliği ile gündeme gelecek.

Bige Daruga Çalışkan

1 Başka Güzel Yarışmasının Jüri Bige Daruga Çalışkan1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyelerinden sonuncusu ise Bige Daruga Çalışkan’dır. Bige Daruga Çalışkan kırklı yaşlarda bir iş kadınıdır. Bir süre televizyon sektöründe görev almış olan Bige Daruga Çalışkan, iş hayatında kadınların sesi olmuştur. Hem kariyer hem de çocuk yapmış olan Bige Daruga Çalışkan, televizyon sektörünü bir süre önce bırakmış ve yöneticilik yapmaktaydı. Ancak Bige Daruga Çalışkan 2021-2022 sezonunda 1 Başka Güzel yarışmasında jüri üyeliği yaparak ekranlara tekrar dönecek.

1 Başka Güzel yarışmasının yarışmacılarından, sunucusundan ve jüri üyelerinden sizlere bahsettik. Sizlerin de 1 Başka Güzel yarışması hakkındaki görüş, düşünce yorum ve fikirlerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz. 1 Başka Güzel Yarışmasını nasıl buldunuz? 1 Başka Güzel yarışmasını beğendiniz mi? 1 Başka Güzel yarışması hakkında neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. meylis weliyew dedi ki:

    Ben burdan jüri üyelerine selamimi iletiyorum. Ben ençok Ebrar, Ece, Zahrayi coook seviyorum.

  2. nesıbe dedi ki:

    Emina Jahovic sizin 1 numaralı hayranınız benim sizi çok seviyorum we sesinizi seviyorum :):):):):):):)